Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3 > Porady i spoilery
Przeładuj stronę Grupowe uśpienie

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 02-01-10, 12:56   #1
Kyle
Golem

Domyślnie Grupowe uśpienie

Grupowe uśpienie-czar usypiający dowolną ilość npców. Zasięg (chyba) i czas uśpienia zależą od PW. Koszt many to 100 pkt. Dodany w patchu 1.73.

Dostępne są dwa zwoje. (przynajmniej tyle odkryłem) Jeden za przyjęcie zadania "Złote talerze dla Laresa" od Laresa w Geldern a drugi za wykonanie zadania "Diego jest w Mora Sul" od Diega.

O pierwszym zwoju było na forum ale o drugim jeszcze nie słyszałem. Tak więc dla łasych na skrzynie: nie trzeba wybierać Grok czy Gonzales. Można obu obrobić. :P

@skotar

Zadanie to polega na zabraniu Diega z Bragi i przeprowadzeniu go przez pół Varantu do Mora Sul. Zapodaje wtedy gadkę w stylu "Ach, Mora Sul! Pieniądze, artefakty, kobiety i zimne piwo." 500-1000 exp i teraz również ten zwój. Jak chcesz go jeszcze zobaczyć, to radzę odprowadzić chłopa z powrotem do Bragi. Jak puściłem go samego z Al Shedim, to więcej go nie ujrzałem.

Ostatnio edytowane przez Kyle : 02-01-10 o 15:03.
RPG
Kyle jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 02-01-10, 13:19   #2
skotar
Czarny Goblin

Domyślnie

pierwsze slysze zeby byl quest Diego jest w Mora Sul i wogole zeby znajdowal sie w tym miescie.
RPG
skotar jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 02-01-10, 16:22   #3
Elem
Zindoktrynowany

Elem awatar

Domyślnie Inne zmiany

Zadanie to za dużo powiedziane,może Piranie szykowały jakieś zadanko z Diego w Mora Sul,ale cóż.... "Diego w Mora Sul" to queścik typu "Lester w Al Shedim", "Dotrzyj do Varantu" czy "Cholerny Grubas nie żyje". Wystarczy dotrzec z Diego do Mora Sul.

Btw, zna ktoś jeszcze inne zmiany,dodatki w 1.73? Słyszałem coś o wpisach w dzienniku ciekawią mnie inne ciekawostki
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania