Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3 > Porady i spoilery
Przeładuj stronę Sposób na expa...

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 01-10-09, 11:22   #1
Kokonen
Krwiopijca

Domyślnie Sposób na expa...

Witajcie! Jestem nowy ( 1 post ) i mam do Was pytanko =D Szukałem na forum i google, ale nic takiego nie znalazłem... Otóż grałem ja sobie magiem (przynajmniej z takim zamiarem) i co jakiś czas dawałem Fast Save - co by się coś złego nie stało. No i to mnie zgubiło. Miałem około 20 lvla i zbierałem jak to mag na Regenerację many, daje kolejny Fast Save i BUM!!! Jakiś error i save sie nie wczytuje, a że jestem trochu nieokrzesany, to nie pomyślałem, żeby robić też zwykłe Save w razie czegoś takiego... Teraz zacznę chyba grać od nowa, bo wątpię, że zapis da się odzyskać, i szukam sposobu na szybki EXP - byle bez cheatów. Od razu powiem że gram bez Zmierzchu Bogów i bez patchów - pomyślałem, że za pierwszym razem pogram tak, jak zrobili Gothica twórcy =) Więc jeszcze raz:

Potrzebuje:
-Sposób na szybki EXP
Wymagania:
-Bez kodów
-Mogą być bugi
-Dla postaci bez umiejętności bojowych (mag)

Mam nadzieję, że nie wymagam zbyt dużo =D Z góry chcę podziękować tym, którzy znajdą dla mnie chwilkę =D

Pozdrawiam, Kokonen.
RPG
Kokonen jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-10-09, 13:00   #2
VXII

Domyślnie

No coz. Szybkie PD magiem to nie takie latwe zadanie. Kiedy gdzies idziesz mozesz brac ze sobo ludzi, ktorzy chca ci w razie potrzeby towarzyszyc. Najlepiej kupuj duzo czarow. Przyzwaj sobie rozne istoty, ktore beda ci pomagac (nie wskazanie kiedy ktorys z twoich kumpli ci pomaga). Ja odbilem Myrtane nie szkolac nic - Kiedy skonczylem mialem 370 punktow nauki. Jesli ci sie uda podobnie to mozesz wtedy to wydac na magie. KROTKO mowiac odbij miasto albo dwa i to bedzie dobry poczatek.
RPG

Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-10-09, 13:06   #3
Kokonen
Krwiopijca

Domyślnie

Dzięki wielkie! Przydadzą się rady na dobry początek =)
RPG
Kokonen jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-10-09, 14:11   #4
Spider
Czarny Goblin

Domyślnie

Idż od razu do Silden i do Geldern. Pełno tam zadań typu przynieś, zanieś, pozamiataj. 0% ryzyka, sporo doświadczenia i trochę kasy idzie zarobić.
RPG
Spider jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-10-09, 18:47   #5
Kokonen
Krwiopijca

Domyślnie

Dzięki za pomoc =) Mam jeszcze jeden problem - nowy jestem i się nie znam =D Otóż Czasami, gdy próbuje zrobić Fast Save, to mam taki error:
Out of memory! Please clear some memory and try again.
I do tego trzy opcje: Przerwij, ponów próbę i Ignotruj - co nie wcisnę to się wyłącza Gothic, a Save diabli biorą... Tylko Ponów próbę nic nie daje... Rozumiem, że chodzi o pamięć, ale o jaką konkretnie? RAMu mam 4GB, a HDD ponad 100GB na każdym dysku...
RPG
Kokonen jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-10-09, 18:56   #6
Krz90
Golem

Krz90 awatar

Domyślnie

Nie rób tego fast save bo tylko sobie szkodzisz lepiej rób normalnego save bez ryzyka że coś się stanie no chyba że podczas save to wystąpi błąd ale można się przyzwyczaić.
RPG
Krz90 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-10-09, 19:14   #7
Kyle
Golem

Domyślnie

Cytat:
Od razu powiem że gram [...] bez patchów
Zainstaluj 1.72. Jesli chcesz grac tak jak tworcy chcieli, to wylacz wszystkie tryby alternatywne. Rozgrywka sie nie zmieni, a kilka bledow (brak npcow, czesc wnikan w sciane, wiekszosc wysypow pamieci) zniknie.

Grajac na 1.0/1.12 nie dziw sie, ze gra jest malo stabilna.

Co do expa magiem, to jak najszybciej zalicz Geldern, Bakaresh i Al Shedim. Nie chodzi tu o latwe questy (w Al shedim jest troche wroga) a o kamienne tabliczki, ktorych w tych miastach daja sporo. Dodatkowo odwiedz magow wody. Czesc z nich, bez zadnych zadan, daje po 1-2 tabliczki.

Dodatkowo zombiaki w okol swiatyn Pradawnych, to idealne ofiary dla Twoich fireballi.
RPG
Kyle jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-10-09, 19:43   #8
Kokonen
Krwiopijca

Domyślnie

Kyle - Napewno jak już przejdę 1 raz G3 to patcha zainstaluje, ale narazie to wołami mnie nie zaciągniecie =D Nie dziwie się, że gra jest mało stabilna, ale nie ukrywam, że trochę mi to przeszkadza =) Co do EXPa i PW wiem już chyba wszystko, co powinienem =) Jeszcze raz wielkie dzięki na pomoc!
RPG
Kokonen jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania