Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > The Returning
Przeładuj stronę Nie mogę dołączyć do wodnego kręgu- co robię źle?

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 22-06-17, 20:37   #1
kacpon
Chrząszcz

Domyślnie Nie mogę dołączyć do wodnego kręgu- co robię źle?

Cześć wszystkim,

Zwracam się do was z prośbą o pomoc. Jestem w trakcie trzeciej próby przejścia Returninga (Rebalance 2.1 ze spolszczeniem i patchem 1.3.1.) i natknąłem się na spory problem. Nie mogę dołączyć do wodnego kręgu. Po kolei, z zaznaczeniem rzeczy, które być może mogły wpłynąć na moją sytuację:

1. Zabiłem Dextera i wszystkich bandytów bez pomocy Grega (nie pamiętam, czy z nim później rozmawiałem, żeby pokazać mu list. W tej chwili nie mam u niego żadnej opcji dialogowej, oprócz "powtórz mi, gdzie znajdowały się twoje skarby".)

2. Po zabiciu Dextera i przeczytaniu listu rozmawiałem z Vatrasem i wszystko szło dobrze, jednak powiedział mi, że muszę dostarczyć wiadomość Hagenowi, więc musiałem dołączyć do którejś z gildii.

3. W międzyczasie wykonałem zadanie z handlarzem bronią i Vatras na pytanie, czy teraz zostanę przyjęty do kręgu, odpowiedział "nie taka była umowa".

4. Po dołączeniu do magów ognia, dostarczyłem wiadomość Hagenowi i ku mojemu zdziwieniu, gra nie "przeskoczyła" do drugiego rozdziału.

5. U Vatrasa nie mam opcji dialogowej "Jestem gotów, żeby dołączyć do wodnego kręgu". Lares stoi w porcie i nie chce nigdzie ze mną iść, bo "nie może się ruszyć dopóki nie zostanie rozwiązana sprawa znikających ludzi". W dzienniku nie mam, w żadnej rubryce, zadania "Gdzie są zaginieni ludzie?".

Tak to z grubsza w tej chwili wygląda. Próbowałem porozmawiać z Gregiem, próbowałem samemu pójść do magów wody (niestety bez listu polecającego od Vatrasa nic tam nie zdziałam). U Hagena nie mam już żadnych istotnych opcji dialogowych.

Bardzo proszę o wasze sugestie. Być może coś przeoczyłem, być może o czymś nie wiem. Z góry dzięki za pomoc i przepraszam za przydługi post. Starałem się uniknąć zbędnych pytań.
RPG
kacpon jest offline  
Nieprzeczytane 23-06-17, 03:09   #2
kacpon
Chrząszcz

Domyślnie

Chyba za wcześnie założyłem ten wątek. Oczywiście okazało się, że coś przeoczyłem. Wystarczyło wyczerpać opcje dialogowe u Laresa. Udało mi się pchnąć fabułę do przodu, więc temat można zamknąć
RPG
kacpon jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania