Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modyfikacje > Mroczne Tajemnice
Przeładuj stronę Pytania - Mroczne Tajemnice

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 14-04-07, 12:08   #1
Arkadius1991
Czarny Goblin

Arkadius1991 awatar

Domyślnie Pytania - Mroczne Tajemnice

Stworzyłem ten temat żeby niepotrzebnie zaśmiecać forum wiec jak w tytule pytania o Mroczne Tajemnice

No i ja mam 1 pytanie i pewnie ostatnie :P Kto uczy powyżej 89% bronią jednoręczną ??
RPG
Arkadius1991 jest offline  
Nieprzeczytane 14-04-07, 16:02   #2
Maniaks
Zębacz

Maniaks awatar

Domyślnie

Sheer'gar u pradawnych!!! Najpierw jednak musisz wybrac Droge Innosa, czyli wykonac wszystkie zadania dla pradawnych, oprocz tego dla goscia na B. Co ci karze wziac krew ognionoscy. Bedziesz musial powiedziec Eli'ne, ze kazal ci on zabic to zwierze, a dalej to sobie juz poradzisz...

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
RPG
Maniaks jest offline  
Nieprzeczytane 15-04-07, 12:32   #3
Arkadius1991
Czarny Goblin

Arkadius1991 awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Maniaks Zobacz post
Sheer'gar u pradawnych!!! Najpierw jednak musisz wybrac Droge Innosa, czyli wykonac wszystkie zadania dla pradawnych, oprocz tego dla goscia na B. Co ci karze wziac krew ognionoscy. Bedziesz musial powiedziec Eli'ne, ze kazal ci on zabic to zwierze, a dalej to sobie juz poradzisz...
Sheer'gar uczy broni dwureczna a nie jednoreczna...
RPG
Nieprzeczytane 15-04-07, 13:42   #4
Bartek P
Krwiopijca

Bartek P awatar

Domyślnie

czy ktoś wie gdzie są wszystkie cztery kamienie dla eli (czy jak jej tam) mam już dwa od demona i od kamiennej bestii a reszta gdzie jest??chodzi oto żeby sie wydostac od jedynej kobiety zpośród pradawnych nawiasem mówiąc
RPG
Bartek P jest offline  
Nieprzeczytane 15-04-07, 15:03   #5
Arkadius1991
Czarny Goblin

Arkadius1991 awatar

Domyślnie

Ognisty Strażnik (ten z początku zwiedzania Groty, Ognisty Kryształ ma przy sobie), Kryształ Bestii (znajduje się w małej kapliczce wokół, której kręci się pełno Rozpruwaczy), Kryształ Demona (znajduje się w warowni jaskiniowych Troli, także w kapliczce) i ostatni Kamienny Kryształ (pilnowany przez najpotężniejszą z bestii żyjących w Podziemnym Świecie, kryształ umieszczony jest na katafalku, jest tam też Dotyk Beliara, młot, którym możemy zabić Ognionoścę i Czara Życia, z której możemy zaczerpnąć wodę ze źródła życia – bonusy do statów).
RPG
Nieprzeczytane 16-04-07, 15:44   #6
Maniaks
Zębacz

Maniaks awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Arkadius1991 Zobacz post
Ognisty Strażnik (ten z początku zwiedzania Groty, Ognisty Kryształ ma przy sobie), Kryształ Bestii (znajduje się w małej kapliczce wokół, której kręci się pełno Rozpruwaczy), Kryształ Demona (znajduje się w warowni jaskiniowych Troli, także w kapliczce) i ostatni Kamienny Kryształ (pilnowany przez najpotężniejszą z bestii żyjących w Podziemnym Świecie, kryształ umieszczony jest na katafalku, jest tam też Dotyk Beliara, młot, którym możemy zabić Ognionoścę i Czara Życia, z której możemy zaczerpnąć wodę ze źródła życia – bonusy do statów).
Mógłbyś dodac, ze to z solucji MT na themodders.org

A wracając do tej bronii jednorecznej to pomyliło mi sie rzeczywiscie. Powyzej 89% nauczy cie Argorn czy jak mu tam, ten kowal u przemytników. A jak nie to nie kojarze innej osoby...

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
RPG
Maniaks jest offline  
Nieprzeczytane 16-04-07, 16:30   #7
Mater
Krwiopijca

Mater awatar

Domyślnie

Kto mi powie gdzie jest ten alchemik który kazał mi znaleźć jakieś 3 rośliny. Bo ja już znalazłem te rośliny i gdy zachodzę pod jego chatkę to go tam nie ma szukałem wszędzie wokół jego chatki i nic. Wydaje mi się że to błąd.
RPG
Mater jest offline  
Nieprzeczytane 16-04-07, 17:14   #8
Arkadius1991
Czarny Goblin

Arkadius1991 awatar

Domyślnie

To nie błąd ten alchemik został uwieziony przez orki i teraz sie znajduje w mieście orków
RPG
Nieprzeczytane 18-04-07, 09:57   #9
Mater
Krwiopijca

Mater awatar

Domyślnie

Jak wejść do jaskini bandytów w której jest jakaś kobieta? Nie zabijając strażnika.
RPG
Mater jest offline  
Nieprzeczytane 18-04-07, 14:58   #10
Arkadius1991
Czarny Goblin

Arkadius1991 awatar

Domyślnie

Hmm musisz wykonac dla przemytnikow zadania i wtedy bedzie zadanie zeby zaniesc zeczy na wymiane za rude do bandytow...
RPG
Nieprzeczytane 18-04-07, 17:56   #11
Smuggler
Zębacz

Smuggler awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Arkadius1991 Zobacz post
Hmm musisz wykonac dla przemytnikow zadania i wtedy bedzie zadanie zeby zaniesc zeczy na wymiane za rude do bandytow...
Nie to nie o to chodzi.

Trzeba po prostu uwolnić Krolla, który jest uwięziony w lochach w Starym Obozie. Klucz do tych lochów znajduje się w pomieszczeniu, w którym siedzi Bullit.
Dalej myślę, że sobie poradzisz.
Nieprzeczytane 19-04-07, 21:58   #12
aliens Vuko
Polna Bestia

aliens Vuko awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do aliens Vuko
Domyślnie

MAM PROBLEM ! Przed uruchimieniem moda mroczne tajemnice pokazuje mi sie takie okienko GothicStarter v1.13 mam start Gothic przyciskam go i mi nic nie robi tylko wyświetla jakiś napis w wolnym miejscu poniżej! i są te Parameters: nie wiem co ja mam zrobić czy coś musze wpisac w te prametry czy coś zanzanczyć! proszę o posty i wiem ze mój problem może wydawac sie głupi!
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania