Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Pomoc techniczna > Pomoc Techniczna [G3]
Przeładuj stronę Gra wyłącza się w raz z system.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 13-12-12, 16:17   #1
L0ki
Chrząszcz

Domyślnie Gra wyłącza się w raz z system.

Witam! Jestem dumnym posiadaczem Gothic'a III i od wczoraj męczę się z problemem którego nie jestem w stanie rozwiązać. Obecnie gram na najnowszym patchu wraz z QP 4 i od momentu ich instalacji nie spotkałem się się przez ok. 2 tyg. z żadnym problemem (nie licząc z rzadka błędu "Where is guru").
Niestety od wczoraj stało się coś złego, a mianowicie za każdym razem kiedy wczytywałem zapisaną grę, po jakieś 1 do 2 minut gra wyłączała się, a z nią cały system... Od tego momentu po krótszej chwili wyłącza się gra, automatycznie z całym sprzętem. Czy ktoś z użytkowników wie, co może być problemem, a jeśli tak to jak go rozwiązać?
PS: Oczywiście Gothic III jest oryginalny, wymagania też spełniam... Najbardziej dziwi mnie fakt że po tak długim czasie granie dopiero teraz wyskoczył ten błąd... Jeśli coś to pomoże, to wczoraj z powodu przegrzania laptopa musiałem przywrócić system i właśnie od tego momentu pojawił się ten problem...

Dziękuje wszystkim, którzy poświęcą uwagę mojemu postowi.
RPG
L0ki jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 26-12-12, 15:56   #2
Ran
Chrząszcz

Ran awatar

Domyślnie

Hmm.

Napisz jaki masz sprzęt, ale jeżeli mówisz, że gra Ci chodzi od dłuższego czasu to może reinstall wszyskiego pomoże(save'a sobie skopiujesz). Jakiego masz Windowsa ? Inne gry też tak mają czy tylko Gothic ? Popróbuj z reinstallem i powyłączaj przeróżne bajery jak zaczynasz grać( dla pewności) Skype, gg, przeglądarka i przede wszystkim antywirusa, jeżeli takiego posiadasz. Do roboty!

"Kiedyś takie sprawy załatwiało się inaczej"
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania