Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > Pomoc w ukończeniu modów
Przeładuj stronę Pomysły na nowe mody

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 25-06-07, 11:32   #1
Halo
Chrząszcz

Post Pomysły na nowe mody

pomyślałem że lepiej będzie zrobić taki jeden temat i żeby wszyscy piali bo lepiej pisać tu niż prywatnie wiadomości do większośći...
moje pomysły na mody są takie:
Gothic mortal combatskupia się gra na walce pięściami może nowe kombosy, oraz może dodatkowa fabuła)
Gothic Patch/mod/dodatek: Koń na którym można jeździć texturki można z obliviona nawet wziąść
Gothic dodatkowa fabuła gramy ORKIEM coś co by cieszyło wielu,może oblężenie zamku w górniczej dolinie w g2 albo miasto orków g1
ja niebęde tego realizował tylko te pomysły może zrealizują uzdolnieni ludzie którzy umią robić mody a np. niemają pomysłów*
RPG
Halo jest offline  
Nieprzeczytane 26-06-07, 01:56   #2
Gother
Czarny Goblin

Domyślnie

Żałosne! Chłopie weź się... No dobra będę grzeczny
1. Gothic Mortal Kombat. Jak ty sobie to wyborażasz? Ciosy pięściami to przecież jakiś gniot w tej grze. Równie dobrze można oglądać MK w wykonaniu przedszkolaków. Jest tak samo efektowny. Jak już to dodać fatality (ciosy wykańczające).
2. Taa! Jaaasne! Tekstury to g.... Figę dadzą. Zrób animacje to pogadamy.
3. Gra orkiem i obleganie zamku? Puknij się w czoło. O Bumshaku nie słyszałeś?
Widzę, że twoje pomysły są takie "genialne". Zamiast tego w cudzysłowiu użyłbym innego slowa na g, ale są zasady. Jedna z nich brzmi nie tęp noobów.

Ostatnio edytowane przez Gother : 26-06-07 o 02:04.
RPG
Gother jest offline  
Nieprzeczytane 26-06-07, 10:34   #3
dekster17
Mr. 17

dekster17 awatar

Domyślnie

Gother ma racje. Po co robic takie mody, skoro nikt nie bedzie chcial w nie grac? Moim zdaniem kazdy, kto cos umie ma cos do roboty.
RPG
dekster17 jest offline  
Nieprzeczytane 29-06-07, 12:56   #4
Xaris
Kąsacz

Xaris awatar

Domyślnie

A ja mam pomysł na moda. A mianowicie na zrobienie w khorinis w G2 4 kątów beziego. Mogło by to być załuszmy za posągiem innosa (tam gdzie stoi vatras) mogło by być tajne przejście do pokoju ze wszystkimi gratami (łużko,kowadło stuł alchemiczny i runiczny ogień w kuźni skrzynie) lub poprostu "weksmitować" jakiegoś mieszkańca np portu lub gurnego miasta.
To tylko propozycja.
RPG
Xaris jest offline  
Nieprzeczytane 04-07-07, 12:13   #5
łukasz93
Chrząszcz

Domyślnie

To by było niezłe, ale tą chate możnaby umieścić w przejściu z koszar do dzielnicy portowej.
RPG
łukasz93 jest offline  
Nieprzeczytane 07-07-07, 12:27   #6
Bolo313
Krwiopijca

Bolo313 awatar

Domyślnie

Ja mam pomysł na moda. moglibyście zrobić bitwę taką ja w "czas zapłaty prolog" ale między orkami i wojskiem króla.
Wojsko to paladyni i ludzie w zbrojach straży królewskiej i w zbrojach najemników.Nie wiem czy to będzie do G1 czy G2NK, ale według mnie w G2NK.
Nieprzeczytane 12-12-07, 09:08   #7
greldinard
Chrząszcz

Domyślnie

Mój pomysł na mod:

Cztery pory roku w G2NK , wiem że pomysł pokręcony ale przy dużej pracy doświadczonych moderów mogłoby się udać.

EDIT:Może jeszcze coś w stylu gothic strike(mod który dodaje na początku gry bronie i stroje z XXI w.)tyle że bardziej rozwinięte.

Ostatnio edytowane przez greldinard : 24-12-07 o 13:46.
RPG
greldinard jest offline  
Nieprzeczytane 03-01-08, 18:51   #8
Farmero
Chrząszcz

Farmero awatar

Domyślnie

Babeczki w G1, ale nie te od Gomeza,tylko takie w nowym obozie czy jakieś wojowniczki.

Jakaś świątynia w G1, kaplice. Pustelnicy gdzieś w górach. I SEKTĘ, ale nie tą na bagnach tylko wyznawcóww beliara torturujących ludzi, do których moznaby było się przyłączyć. Ale tak jak z gildią złodzieji w G2, jesteś w sekcie, ale jednoczescnie jestes najemnikiem. Mroczne klimaty strasznych świątynii, klasztor Beliara Etc. mógłby być na miejscy tego zburzonego klasztory w G1 tego gdzie był kamień ogniskujący.
RPG
Farmero jest offline  
Nieprzeczytane 03-01-08, 22:35   #9
xeroloth

Domyślnie

Myślę, że można by stworzyć mod do NK, który dodawałby walkę dwiema broniami (dwa jednoręczne mieczyki) tak jak jest to w gothic 3. Dodać jakiegoś NPC który by tego uczył (lub dodać możliwość nauki np u Corda). Dobry byłby też mod tak jak ktoś już wspomniał na "chatynkę dla bezia"
RPG

Nieprzeczytane 21-02-08, 10:40   #10
Shadownblast
Krwiopijca

Domyślnie

A ja popieram pomysł kolegi A mianowicie na zrobienie w khorinis w G2 4 kątów beziego. Mogło by to być załóżmy za posągiem innosa (tam gdzie stoi vatras) mogło by być tajne przejście do pokoju ze wszystkimi gratami (łóżko,kowadło stół alchemiczny i stół runiczny, ogień w kuźni i skrzynie.To jest dobry pomysł tylko kto zrobi taki mod?

Ale chodzi mi że w gothic 2 noc kruka

Post łączony - dop. Ertix

Ostatnio edytowane przez Ertix : 14-03-08 o 23:40.
RPG
Shadownblast jest offline  
Nieprzeczytane 21-02-08, 14:29   #11
thend
Polna Bestia

thend awatar

Albo żeby w NK osłabić pancerz łowcy smoków, a wzamian dając im najlepsze bronie do wykucia(np najlepsza broń do wykucia dwuręczna miałaby 220 obrażeń), obrażenia i koszt many czarów dać taki jak w g2(obrażenia broni paladyna odpowiednio zwiększyć), problem by był w runach adanosa i beliara, ale sposub n to by się znalazł. może siła mniesz wymagana(co do dużego magicznego ostrza na smoki) staty bestii orków i innego tałatajstwa zostawić w spokoju
Nieprzeczytane 05-03-08, 20:15   #12
wmariusz11
Chrząszcz

wmariusz11 awatar

Domyślnie

Można by też rozwinąć jakąś akcję z obozem bandytów(tych obok kanionu trolla) tyle że mogli by być w kanionie troli więcej wieżyczek palisada i brama taka jak w Starym obozie. Przywódcą byłby ten imienny NPC Quinten czy jakoś tak.

Pozdrawiam wszystkich
RPG
wmariusz11 jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania