Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Inne > Hyde Park > Gry
Przeładuj stronę World Of Warcraft

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 07-05-09, 09:39   #121
ElRevan
Zębacz

ElRevan awatar

Domyślnie

A ja się zapytam o turniej Argent Crusade który jest na globie.

Brał w nim ktoś już udział ? jak wrażenia ?

Co do shamka.

Gdybym grał na globie to napewno część graczy bym jechał jak chciał poza rogalami, priestami i warlockami dlaczego ? bo mają sporo stunów które uniemożliwiają mi atak lub obronę
RPG
ElRevan jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-05-09, 17:34   #122
Akaforty
aka forteeeeeeeeeeeh

Akaforty awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do Akaforty
Domyślnie

Shaman nie jest dobrą klasą 1vs1. Restoration zazwyczaj wygra każdy duel, ale trwa on w porywach do 30 min, więc to nic ciekawego. Enh shaman, jeśli jest uczciwy, to nie użyje feral spirits (OP), ma duuużo mniejsze szanse na wygraną. Elemental shaman - cóż, on może tylko wziąć z zaskoczenia, serwując 8k instant lava bursty. Nic poza tym, niestety.

Argent Tournament (bo chyba o to Ci chodziło) jest całkiem całkiem, walka na mountach też niezła. Jednak sam pomysł jest moim zdaniem skierowany do PvE nabów, którzy mają 100~~ HK. Ostatnio się takich naroiło na Battlegroundach, bo był achievement, żeby zdobyć falgę/przejąć wieżę ze swoją sierotą (tydzień dzieci - w jego trakcie gracze mogą wziąć pod opiekę sierotę i pokazywać jej najróżniejsze miejsca/uczyć ich czegoś).

Spoiler 

RPG
Akaforty jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 08-05-09, 01:33   #123
Kasen
IRCowa ShellMA

Kasen awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Akaforty Zobacz post
Elemental shaman - cóż, on może tylko wziąć z zaskoczenia, serwując 8k instant lava bursty. Nic poza tym, niestety.
Nie tyle instant lava bursty co jeden lava burst Nic więcej, ele shaman to takie popychadło na pvp Wielokrotnie się o tym przekonałem Thunderstorm, który za dużo nie pomaga i tyle, prawie wszystkie klasy Ci robią interupty na spelle albo jakieś silence i tyle możesz pogadać..

Cytat:
Argent Tournament (bo chyba o to Ci chodziło) jest całkiem całkiem, walka na mountach też niezła.
Czy ja wiem, 4 klawisze i tyle, nic specjalnego wciskasz je w kółko aż ktoś nie padnie, charge - thrust - shield break - i od nowa, słabo ale sam pomysł walki na mountach imo fajny
RPG
Kasen jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 08-05-09, 10:49   #124
ElRevan
Zębacz

ElRevan awatar

Domyślnie

Czyli obecnie można powiedzieć że Shaman w PvP jest jedną z najsłabszych klas na globie tak ? hmmm trochę szkoda bo tylko nią umiem grać dobrze PvP no cóż najwyżej spróbuje magiem pograć PvP jak pójdę na globa OFC Frost co do eventu z 3.1.0 tak o ten mi chodziło o Argent Tournament
RPG
ElRevan jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 08-05-09, 14:52   #125
H@rdstyleman
Kąsacz

Domyślnie

Cytat:
Napisał ElRevan Zobacz post

Co do shamka.

Gdybym grał na globie to napewno część graczy bym jechał jak chciał poza rogalami, priestami i warlockami dlaczego ? bo mają sporo stunów które uniemożliwiają mi atak lub obronę
Warriorowi też byś nie dał rady bo może mieć jednocześnie tarcze, która dodaje armor nawet ponad 7k i 2h(lub 2 miecze 2h), pare strzałów i leżysz, nawet totemy ci nie pomogą. Palowi też byś nie dał bo może się leczyć i ma wiele dobrych zaklęć jak choćby Exorcism który zadaje naprawdę niezłe obrażenia, on również może też dać ci stuna i szybko wykończyć paroma hitami, w szczególności jeśli ma trinket Anvil of Titans to już w ogóle jesteś na przegranej pozycji bo on zwiększa Attack power o 1000 (oczywiście to jest jakiś tam procent, że się właczy, chyba 50%)
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 08-05-09, 17:46   #126
ElRevan
Zębacz

ElRevan awatar

Domyślnie

Horde niewiem czy wiesz ale w najnowszym patchu bliz zapowiedział że Exorcism już nie działa na playerów niestety gdzieś to info akurat zgubiłem ale pisało o tym na mmo-champion a to chyba najbardziej zaufana stronka z informacjami na temat WoW

Apropo. Zlał ktoś już Yogg - Sarona z polaków ? jakiś trudny ?
RPG
ElRevan jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 08-05-09, 19:00   #127
Adric
Czarny Goblin

Adric awatar

Domyślnie

Cytat:
zapowiedział że Exorcism już nie działa na playerów niestety gdzieś to info akurat zgubiłem ale pisało o tym na mmo-champion a to chyba najbardziej zaufana stronka z informacjami na temat WoW
Exorcism działa tylko na Undead'y. (Potwory)

Były uczeń Mastera Gold Dragona
RPG
Adric jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 09-05-09, 21:44   #128
H@rdstyleman
Kąsacz

Domyślnie

Faktycznie nie działa na playerów. Tłukłem się dziś z magiem z 41 lvlu(mój 42) raz wygrałem ja, raz on. Ale nie diała, a szkoda, bo to dobre zaklęcie.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 10-05-09, 02:35   #129
Akaforty
aka forteeeeeeeeeeeh

Akaforty awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do Akaforty
Domyślnie

Cytat:
Czyli obecnie można powiedzieć że Shaman w PvP jest jedną z najsłabszych klas na globie tak ?
I tak i nie. Każda klasa, dobrze prowadzona, przez doświadczonego gracza, jest w stanie sukcesywnie zdobywać rating na arenach/zabijać oponentów na BGs. Ele ma najmniejszy potencjał (teoretycznie), ale w teamie z destro warlockiem potrafi czynić cuda Enh ma spory arsenał cooldownów, parę interesujących umiejętności i talentów (immune na snare/immobilize effect, mini frost nova itp), natomiast resto shaman radzi sobie znakomicie. PvP wise, ofc.

Cytat:
Warriorowi też byś nie dał rady bo może mieć jednocześnie tarcze, która dodaje armor nawet ponad 7k i 2h(lub 2 miecze 2h), pare strzałów i leżysz, nawet totemy ci nie pomogą.
Warrior jest najgorszy 1v1, jeśli osoba po drugiej stronie "has a clue". Jeżeli tylko dana klasa ma snare effect (a większość ma), kajtuje się go w odległości 5-8 yardów (by nie mógł szarżować ani attackować w melee range) = win.

Cytat:
Exorcism działa tylko na Undead'y. (Potwory)
Od patcha 3.1 działa na wszystko, na undeady i demony natomiast zawsze crituje. Nie działa jednak na playerów, bo to, co się działo pierwszego dnia Patcha przypominało trochę wejście patcha 3.0.1.

Spoiler 

RPG
Akaforty jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 10-05-09, 10:36   #130
Adric
Czarny Goblin

Adric awatar

Domyślnie

Cytat:
Warrior jest najgorszy 1v1, jeśli osoba po drugiej stronie "has a clue". Jeżeli tylko dana klasa ma snare effect (a większość ma), kajtuje się go w odległości 5-8 yardów (by nie mógł szarżować ani attackować w melee range) = win.
Zgodzę się z tobą, sam mam warriora na 73 lvl i wiem że ciężko jest wygrać 1v1, ale dużo razy wygrywałem takie pojedynki, to po prostu zależy kto prowadzi postać ( Z doświadczonym rest druidem lub paladynem, nie mam w ogóle szans. 2v2 Warrior i Healer (np. Holy Pala i Fury War) są bardzo dobrzy na arenach, team Heal & Warek, potrafi zdobyć spory rating.

Były uczeń Mastera Gold Dragona
RPG
Adric jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 10-05-09, 14:59   #131
ElRevan
Zębacz

ElRevan awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Akaforty Zobacz post
I tak i nie. Każda klasa, dobrze prowadzona, przez doświadczonego gracza, jest w stanie sukcesywnie zdobywać rating na arenach/zabijać oponentów na BGs. Ele ma najmniejszy potencjał (teoretycznie), ale w teamie z destro warlockiem potrafi czynić cuda Enh ma spory arsenał cooldownów, parę interesujących umiejętności i talentów (immune na snare/immobilize effect, mini frost nova itp), natomiast resto shaman radzi sobie znakomicie. PvP wise, ofc.

Od patcha 3.1 działa na wszystko, na undeady i demony natomiast zawsze crituje. Nie działa jednak na playerów, bo to, co się działo pierwszego dnia Patcha przypominało trochę wejście patcha 3.0.1.
Z tego co pamiętam to Exorcism na playerów działał od któregoś patcha TBC a co do shamka. To mnie najlepiej się nim leje innych podczas expienia tak minimum 40 + LVL bo wtedy niema się wszystkich skilli i jesteś w stanie pojechać każdego nawet takiego warlocka z fearem. co do Warra. to moim zdaniem Warr który ma Titan's Grispa do PvP to lama no ale jak kto woli sorki jeśli kogoś obrażę
RPG
ElRevan jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 10-05-09, 16:29   #132
Mr. C
hivemind content aggregator

Mr. C awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Bob Zobacz post
Czekaj, bo moja pamięć się zaciera... 3.0.1 to był początek krótkiego okresu dominacji retardinów w PvP, tak? To było piękne. Raz wszedłem do party z retem, expiąc w Netherstorm, by dobić do 70 lvl. Mielił wszystko na swojej drodze - czułem się, jakbym był boostowany, a on miał chyba niższy lvl od mojego. Albo innego razu w Eye of the Storm. Zostałem zabity w ciągu sześciosekundowego stuna od Młota Sprawiedliwości. Ok, nigdy nie miałem dobrego gearu w TBC, ale przesadnie słabego też nie. To był po prostu instagib. W 3.1.0 też tak było? Jeśli tak, to jakoś nie zauważyłem, może za mało robiłem BG. Naprawdę było tak źle, jak w 3.0.1? Raz chyba dostałem z Egzorcyzmu, ale bardzo nie bolało.

Argent Tournament. Trochę więcej dailies do zrobienia, 5 tytułów do zdobycia, szansa na podbicie repy z Sunreaverami/Silver Covenant, by nie byli 'żółci', bo nic z tego się nie ma. Jeśli kogoś kręci zabawa w Lancelota, to to jest coś dla niego. Mi osobiście nie bardzo pasuje. Btw, wydaje mi się, że ten event będzie permamentny, tak chyba pisało na stronce Blizza. Także nie ma pośpiechu z robieniem dailies.

Yogg-Saron. Miałem okazję zacząć walkę z nim w poprzednim resecie. Niestety, nie przeżyliśmy pierwszej fazy, ale to wina zmęczenia materiału, późno było. Przedwczoraj wyczyściliśmy wszystko do Vezaxa, więc dzisiaj będziemy mieli cztery godziny na ubicie starego boga. Sama walka wydaje się być łatwa, zwłaszcza dzięki buffom na normal mode, które naprawdę ułatwiają sprawę. ~56M hp Yoggiego może robić wrażenie, ale to naprawdę proste...

Ja się zastanawiam, co sobie myślał Blizz, zwiększając bonus HP Deconstructora w hard mode z 45% do 150%. ~66M HP, 10 minut do enrage'a, wymagane ok. 6 albo 7 tysięcy DPSu na DPSera przy 17 damage dealerach w grupie, żadnych specjalnych buffów. Hard mode seems hard...
RPG
Mr. C jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania