Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Inne > Hyde Park
Przeładuj stronę [World of Warcraft Machinima] "Ahn'Qiraj: Gniew Upadłego Królestwa"

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 01-06-11, 14:50   #1
Dristor
Chrząszcz

Domyślnie [World of Warcraft Machinima] "Ahn'Qiraj: Gniew Upadłego Królestwa"

Witam.

Ostatnio miałem po prostu eksplozję weny twórczej, pomyślałem, że stworzę film epizodowy w WoWie, myślałem długo nad dobrą fabułą i w końcu pomysły zaczęły się aż wysypywać z głowy, stworzyłem więc projekt "Ahn'Qiraj: Gniew Upadłego Królestwa", fabuła jest podana poniżej. Chciałbym również dodać, że aby film był zrobiony w najlepszej jakości muszę skorzystać ze stworzenia prywatnego serwera na 1 osobę (mnie) bym mógł swobodnie rozporządzać poruszaniem się NPC, animacjami postaci itd. jako GM, chyba takie użycie prywatnego serwera na własne potrzeby nie jest łamaniem regulaminu na forum?

Ah i zapomniałem jeszcze dodać: Myślę, że film będzie posiadał dubbing polski, tylko potrzebuję ludzi do odgrywania ról, chętni niech piszą w tym temacie, przeprowadzę próbę głosu i jakość mikrofonu. Potrzebne mi się głosy mężczyzn oraz 2 kobiet, wymagania: Sprawny i w miarę dobry mikrofon, pełna mutacja głosu.

A teraz fabuła:

TYTUŁ: Ahn'Qiraj: Gniew Upadłego Królestwa.

Fabuła:

"Pięć lat po objęciu korony Króla Lisza przez Arthasa nastąpiło przebudzenie Sithilidów i Lordów ziem Silithus zwanych Obrońcami Bogów, Świątynia Ahn'Qiraj została ponownie ożywiona przez obecność starożytnych Obrońców, po wyłonieniu się pierwszego Lorda - Kurinnaxx'a spod gorących piasków ruin ziemia zadrżała aż w Tanaris. Spowodowało to zaniepokojenie Goblińskich naukowców w Gadgedzan. Lecz nie mogli dotrzeć do źródła trzęsienia, przez dwa tygodnie od przebudzenia pierwszego Lorda Ahn'Qiraj zamilkło, sprawa wstrząsów ucichła - lecz nie na długo... Pewnego wieczoru zwiadowcy z Cenarion Hold patrolowali okolice Silithus jak codzień, ale tego dnia wszystkie Sithilidy w okolicy były strasznie niespokojne, jakby czegoś oczekiwały, niepokoiło to dowódców z Cenarion Hold. Patrolując okolice Ahn'Qiraj doświadczyli wielkiego wydarzenia: Przebudzenia drugiego Obrońcy Bogów - Generała Rajaxx'a i jego wiernej kompanii Owadzich Żołnierzy, podczas tego procederu nad Silithus niebo pokryły czarne jak smoła chmury symbolizujące gniew Lorda. Zwiadowcy Cenariusa słyszeli wtedy złowrogi śmiech dobiegający z ruin. W panice uciekli w błskawicznym tempie z okolic Ahn'Qiraj do Cenarion Hold przekazując dowódcom informacje o narastającym zagrożeniu w Silithus. Kapitan Vanaras - najlepszy dowódca Cenariusa rozkazał nie siać paniki w całym Silithus i zaczekać na podjęcie działań. Po tygodniu od przebudzenia drugiego Lorda rozpoczęły się srogie tygodnie gniewu kolejnych obudzonych Obrońców Bogów, do Silithus zaczeli powracać pierwotni władcy tej krainy by zaprowadzić nowy porządek, sprawa dla Varanasa zaczęła się wymykać spod kontroli, wysyłane były częstrze patrole w okół Ahn'Qiraj, większość zwiadowców nie wróciło na swoje stanowiska. Varanas postanowił posłać kuriera do elitarnej grupy wojowników króla Variana Wrynna z prośbą o zbadanie ruin i ocenienie poziomu zagrożenia dla krainy. Niestety posłaniec został zabity przez grupę orkowych bandytów i ograbiony, o przesyłce ślad zaginął. Kapitan oczekiwał odpowiedzi przez tydzień, po czym wysłał następnego kuriera tym razem z eskortą do króla. Następnego dnia w Silithus rozpętał się chaos - miejscowe Sithilidy były w tym czasie straszliwie agresywne i niespokojne, w całej krainie słychać było okropne ryki, pochodziły one oczywiście z Anh'Qiraj, w świątyni rozległy się krzyki, jakby zmarli prosili o łaskę. Nastał moment przebudzenia się największego władcy krainy Silithus - C'thun'a, słońce zgasło na chwilę, jakby blask jego potęgi był jaśniejszy od ognistej kuli na niebie, oślepiając ją. Co spowodało gniew starych Władców i co było przyczyną ich przebudzenia? Nie wiadomo. Ahn'Qiraj odzyskało swoją dawną potęgę i powróciło do życia. Po 5 dniach oczekiwania na odpowiedź króla w końcu dotarła wiadomość zwrotna z uzyskaniem wsparcia przez Variana Wrynna. Czwórka bohaterów: Wysławiony rycerz Harold Begraine, mistyczna czarodziejka Nariana Bloodyblade, krasnoludzki łowca Grundar Czarnobrody i Draeneiski shaman Yrian Veggerdale... nie spodziewają się tego, co ich czeka... wielkie niebezpieczeństwo."

Mam nadzieję, że się podobało. Tworzenie pierwszego epizodu rozpocznie się wkrótce. Lecz nawet jak skończę to nie będę na razie publikował go bez ostatecznej decyzji dubbingu w filmie.

Pozdrawiam.
Dristor
Xad Films Studio

Wersja nie skończona, mogą zostać wprowadzone zmiany i nowe wątki.

Xad Films Production, movie by Dristor.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Ostatnio edytowane przez Dristor : 01-06-11 o 14:53.
RPG
Dristor jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-06-11, 19:02   #2
Madderin
Looks CAN kill.

Madderin awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Madderin Wyślij wiadomość przez Yahoo do Madderin
Domyślnie

Nie rozsmieszaj mnie. Publikujesz pomysl, a nie film? Zrob cos, poza posiadaniem checi, dopiero potem pokaz efekty swojej pracy, sam pomysl to 1%. Skonczy sie pewno podobnie jak w przypadku wiekszosci "pomyslow na mody" na tym forum. Na YT jest multum machinim z WoWa, i to wybornych. Radzilbym ci pare obejrzec i na ich podstawie zabrac sie do tworzenia swojego filmu. Do stworzenia fajnego filmu wcale nie potrzebujesz bycia GMem. A ja krzywo patrze na osobnikow ktorzy sie chwala graniem na privach.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-06-11, 19:50   #3
Dristor
Chrząszcz

Domyślnie

Nie ucz mnie proszę jak tworzyć Machinimę, robię je od jakiś 4 lat (z przerwami) i znam się na tym.

Nie gram na privach, grałem swojego czasu rok na globalu, teraz planuję tylko tworzyć filmy w wowie, nie widzę nic złego w stworzeniu serwera na własny użytek nie publikując go dla innych.
RPG
Dristor jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-06-11, 20:17   #4
Madderin
Looks CAN kill.

Madderin awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Madderin Wyślij wiadomość przez Yahoo do Madderin
Domyślnie

Swietnie. Pokaz jakies swoje dzielo a z mila checia zwroce honor.
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania