Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Pomoc
Przeładuj stronę Problem z Okiem innosa, kluczem do skrzyni na farmie sekoba

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 22-07-07, 13:58   #1
t0m3k99
Chrząszcz

Domyślnie Problem z Okiem innosa, kluczem do skrzyni na farmie sekoba

witam !

Moj problem nawizauje do tego tematu, bo wlasnie wystepuje w tym samym momencie gry. http://peb.pl/gry-komputerowe/40762-gothic-2-a.html

mam zainstralowana noc kruka, ale nie wiedzialem gdzie to umiescic

Zrobilem wszytko jak trzeba , ale :
- nie dostalem zadnego klucza od xardasa
- zabilem poszukiwaczy na farmie sekoba, ale nie moglem sie dostac do skrzynki
- jak pojde do xardasa to mowi mi ze mam sie do niego zglosic jak bede wiedzial cos konkertnego z zaginionej czesci wyspy
- u vatrasa nie mam zadnych mozliwosci zagadania oprocz tych podstawowych tupy uleczenie itp. ( nie jestem w wodnym kregu - jak sie tam dostac ?! )
- pyrotkar czy jak on tam ma ( ten z zakonu ) moze mi dac tylko blogoslawienstwo.
- nie jestem ani nowicjuszem, ani w wodnym kregu

mi sie wydaje ze potrzebuje dostac ten klucz i wydobyc ze skrzynki na farmie ten dokument o xardasie ale nei jestem pewny ...
RPG
t0m3k99 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-07-07, 14:17   #2
Feo
Kąsacz

Feo awatar

Domyślnie

To nie jest dział o nocy kruka.

"This is for the record:
History is written by the victor.
History is filled with liars.
"
RPG
Feo jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-07-07, 14:20   #3
tomek1592
Krwiopijca

Domyślnie

A uwolniłeś Benneta?
RPG
tomek1592 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-07-07, 14:27   #4
t0m3k99
Chrząszcz

Domyślnie

sory , ale nie wiedzialem ze to do nocy kruka. to problem raczej samego g2

uwolnilem, naprawil mi juz oko, teraz wlasnie nei moge go aktywowac

aaaaa i jeszcze jedno, jak pojde do saturasa po jakis tam piersnien to on mi mowi ze musi miec dowod od vatrasa ze jestem wiarygodny czy cos

Ostatnio edytowane przez t0m3k99 : 22-07-07 o 14:43.
RPG
t0m3k99 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 23-07-07, 18:51   #5
karolek112
Polna Bestia

Domyślnie

a co ty zrobiłeś z Cavalornem, tym gościem co widzisz go kiedy idziesz ścieżką od Xardasa do miasta.
Jak zabiłeś to chyba trzeba po prostu iść dalej ścieżką do kryjówki bandytów tam jest list. Nie ten o nakazie schwytania tylko drugi. Zapomniałem co w nim jest ale chyba coś w temacie nocy kruka
Tylko nie wiem czy u Vatrasa pojawią się opcje dialogowe jak nie to musisz zaczynać grę od początku bo żeby Vatras chciał pójść z tobą do tego krgęu co poszukiwacze przy nim niszczyli oko innosa to musisz wtedy przejść Noc Kruka
Jeśli nie zabiłeś Cavalorna to pogadaj z nim o wszystkim co możliwe. Wtedy on będzie chciał razem z Bezimiennym udać się do kryjówki bandytów.
Po zabiciu bandytów, Cavalorn powie ci żebyś przeszukał zwłoki bandytów. Przy jednym z nich będzie ten list o którym już wspominałem. Zabierz list i udaj się do miasta.
Daj list Vatrasowi. I wspomnij o Wodnym kręgu. Wykonuj jego zadania. Potem udaj się do wieży Dextera, pogadaj z nim i go zabij. Idż do Vatrasa, ten da ci wiadomość. I możesz już iść do Saturasa.
PS: Najlepiej pogadaj bandytą przed schodami. Przedłużaj rozmowę. I zapytaj kto wyznaczył nagrodę za głowę Bezimiennego. Tylko zrób to przed przyjęciem zadania od Cavalorna bo bandyta cię zaatakuje.
PS2: Powiedz bandycie że już ktoś próbował cię oszukać, a potem "W górniczej dolinie".

Do tekstu poniżej: Ej, Wojowniku Adanos ty celowo nabijasz posty, napisałeś to samo co ja. Czytaj wszystko w danym temacie, ok.

Ostatnio edytowane przez karolek112 : 24-07-07 o 21:44. Powód: Nabijanie postów
RPG
karolek112 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 24-07-07, 14:46   #6
Wojownik Adanosa
Polna Bestia

Wojownik Adanosa awatar

Talking

Cytat:
Napisał t0m3k99 Zobacz post
witam !

Moj problem nawizauje do tego tematu, bo wlasnie wystepuje w tym samym momencie gry. http://peb.pl/gry-komputerowe/40762-gothic-2-a.html

mam zainstralowana noc kruka, ale nie wiedzialem gdzie to umiescic

Zrobilem wszytko jak trzeba , ale :
- nie dostalem zadnego klucza od xardasa
- zabilem poszukiwaczy na farmie sekoba, ale nie moglem sie dostac do skrzynki
- jak pojde do xardasa to mowi mi ze mam sie do niego zglosic jak bede wiedzial cos konkertnego z zaginionej czesci wyspy
- u vatrasa nie mam zadnych mozliwosci zagadania oprocz tych podstawowych tupy uleczenie itp. ( nie jestem w wodnym kregu - jak sie tam dostac ?! )
- pyrotkar czy jak on tam ma ( ten z zakonu ) moze mi dac tylko blogoslawienstwo.
- nie jestem ani nowicjuszem, ani w wodnym kregu

mi sie wydaje ze potrzebuje dostac ten klucz i wydobyc ze skrzynki na farmie ten dokument o xardasie ale nei jestem pewny ...
Postaram Pomóc Ci
Musisz Najpierw przejść Noc Kruka...Pogadać troche zCavalornem..potem zgłosić się do Vatrasa,Powiesz mu że chcesz się dołączyć do Wodnego Kręgu..Musisz Udowodnić że jesteś Godzien..idziesz do wieży bandytów obok Farmy Onara..gadasz z Dexterem..zabijasz go..czytasz list który miał przy sobie..idziesz do Vatrasa i dajesz mu list..otrzymujesz pierścień..zakładasz go..idziesz do Gospody Orlana..gadasz z nim(musisz najpierw mieć założony Pierścień)..Gadasz z Laresem(po chwili będzie w Gospodzie)..Potem spowrotem Do Vatrasa i muwi ci że masz pomóc Magom Wody,gadasz Z saturasem..idziesz do tego kilka metrów dalej..wysyłasz go do Saturasa..Gadasz z Nefariusem..musisz znaleźć klucze...przynosisz Je..Otwierasz Portal..I to wszystko.
Dopiero Po Pokonaniu Kruka Dostaniesz Zmiennika..Idziesz do saturasa..gadasz z nim..on muwi że zmiennik(Myxir)Udał się do Khorinis..
To wszystko
Powodzenia
Do Postu Powyżej:
Nie Jest Taki Sam Dodałem Trochwe Więcej

Ostatnio edytowane przez Wojownik Adanosa : 03-08-07 o 13:12.
RPG
Wojownik Adanosa jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania