Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3 > Dyskusja
Przeładuj stronę Droga Orków ?

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 20-12-11, 14:07   #1
nowy625
Chrząszcz

Domyślnie Droga Orków ?

Wiem ze jest masa takich tematów " którą droge wybra " ale ja mam troszke inne pytania na które nie znalazłem odp :

1. Czy Droga Adanosa (Xardasa) To pomaganie Orkom (zdobywanie u nich reputacji ) a może Orkowie to droga Beliara ?
2. Jeśli Orkowie to Droga Beliara , to jak ja che grac na drodze Adanosa to moge zdobyc pancerz orka ?

Chodzi mi przede wszystkim o to ze chce przejśc grę drogą Adanosa i chce miec ten pancerz orka i nie wiem czy jest to możliwe . z góry dzięki .; )
RPG
nowy625 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-12-11, 19:15   #2
Simon_Dark_lord
Jaszczur

Simon_Dark_lord awatar

Domyślnie

niechce Ci za bardzo spoilerować gry jednak G3 jest tak skonstruwana że nawet będąc na drodze beliara możesz pomagać ludziom więc pomaganie którejś frakcjii niema do końca gry większego znaczenia,droga adanosa jest jakby neutralna więc bez przeszkód możesz nią pójść i mieć na tyle reputacjii by zdobyć pancerz orka,nawet jakbyś chciał grać drogą innosa to tak możesz zrobić(jednak jest to mało rpg ale jak kto lubi grać)
RPG
Simon_Dark_lord jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 21-12-11, 15:57   #3
neronixon
Jaszczur

neronixon awatar

Domyślnie

Orkowie to nie droga Beliara. Droga Beliara to droga asasynów.

RPG
neronixon jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 21-12-11, 20:27   #4
Skaj
Polna Bestia

Skaj awatar

Domyślnie

Masz trzy drogi. Innosa, Beliara i Adanosa. Droga Innosa to pomaganiem ludziom, wyzwolenie Myrthany. Droga Beliara to eliminacja wszystkich, ludzi, orków, głównych NPCów, Druidów, po prostu wszystkich. Droga Adanosa to droga równowagi. Możesz nie robić nic, nie wyzwalać żadnego miasta, chociaż teoretycznie jest tak, że jest to droga Orków. Kluczowe znaczenie ma to co zrobisz z ognistymi pucharami, komu pomagasz w Myrthanie i jakich głównych NPCów zabijesz.

"
Ale tam, gdzie stanął Adanos, ani Innos, ani Beliar nie mieli żadnej władzy.
W miejscu tym ład i chaos współistniały w harmonii"
RPG
Skaj jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 21-12-11, 21:31   #5
Tizgar

Tizgar awatar

Domyślnie

1. Tak droga orkow to droga adanosa niby wedle fabuły tak jest ale w praktyce jest tak jak pisali ci wyżej

2. Patrz Pk1

Czy to możliwe ? tak możesz posiadać pancerz orka i przejść grę droga adanosa
I was dreaming, about gold.

@Dark: No, nie chciałbym być tak "zajebisty" jak Domas, nawet gdyby mi za to płacili.
RPG
Tizgar jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 23-12-11, 00:49   #6
Skaj
Polna Bestia

Skaj awatar

Domyślnie

Dodam jeszcze, że chociaż Orkowie służą Beliarowi i wydawać się może że gdy dla Innosa odbijamy miasta to dla Beliara powinniśmy pozostawić je pod okupacją Orków, to jednak bóg zła życzy sobie aby Orkowie przestali istnieć. Więc gdy zniszczymy buntowników to będziemy musieli też zniszczyć orków - w sumie niszczymy wszystko i wbijamy chyba najlepszy lvl Dlatego ścieżka Adanosa to fabularnie ścieżka Orków bo jak widać ich ścieżka to ani ścieżka Beliara ani Innosa tak właściwie.

"
Ale tam, gdzie stanął Adanos, ani Innos, ani Beliar nie mieli żadnej władzy.
W miejscu tym ład i chaos współistniały w harmonii"
RPG
Skaj jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 27-12-11, 18:57   #7
Dassanar
Swordmaster

Dassanar awatar

Domyślnie

Czy ja wiem... dla mnie ścieżka Adanosa jest raczej ścieżką Xardasa, bo np. ja przeszedłem ją wyzwalając MYrtanę z orkowej okupacji, więc wiesz...

Dowódca Batalionu IV/Członek Gildii Pisarzy

-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-

RPG
Dassanar jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 27-12-11, 20:32   #8
neronixon
Jaszczur

neronixon awatar

Domyślnie

Bo ścieżka to tak naprawdę coś, co wybieramy dopiero pod koniec gry, a nasze wcześniejsze poczynania w większości nie ma znaczenia. Równie dobrze możemy wybić wszystkie miasta asasynów i iść drogą Beliara (chociaż nigdy tego nie próbowałem).

RPG
neronixon jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 28-12-11, 01:16   #9
Dassanar
Swordmaster

Dassanar awatar

Domyślnie

No, w zasadzie tak. Możemy po prostu podążać ścieżką Beliara i w ostatniej chwili posłuchać Xardasa.

Dowódca Batalionu IV/Członek Gildii Pisarzy

-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-

RPG
Dassanar jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 31-12-11, 15:06   #10
 GPP4
Sąsiad Przemka

GPP4 awatar

Domyślnie

I właśnie to jest fajne w Gothicu 3. Nasze wcześniejsze wybory w ogóle nie mają wpływu na drogę, którą chcemy wybrać, ponieważ robimy to dopiero praktycznie pod koniec gry. Można w ten sposób ciekawie łączyć ścieżki, którymi podążamy i questy, które chcemy zrobić, a nie musimy. Tak jak już ktoś przytoczył, można np. iść drogą Beliara i przy okazji wyrżnąć wszystkich Asasynów, co nie jest konieczne. Ja raz idąc drogą Adanosa, czy tam Xardasa, poszedłem z dziadkiem do tego teleportu, ale zanim wszedłem do Niezbadanych Krain zarżnąłem starucha :P. Wolność wyboru.
RPG
GPP4 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 31-12-11, 16:28   #11
Stalowy
Polna Bestia

Stalowy awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał GPP4 Zobacz post
I właśnie to jest fajne w Gothicu 3. Nasze wcześniejsze wybory w ogóle nie mają wpływu na drogę, którą chcemy wybrać, ponieważ robimy to dopiero praktycznie pod koniec gry. Można w ten sposób ciekawie łączyć ścieżki, którymi podążamy i questy, które chcemy zrobić, a nie musimy. Tak jak już ktoś przytoczył, można np. iść drogą Beliara i przy okazji wyrżnąć wszystkich Asasynów, co nie jest konieczne. Ja raz idąc drogą Adanosa, czy tam Xardasa, poszedłem z dziadkiem do tego teleportu, ale zanim wszedłem do Niezbadanych Krain zarżnąłem starucha :P. Wolność wyboru.
Dla mnie to natomiast największa zaleta i zarazem wada Gothica. Mamy prawdziwą wolność wyboru, bo wcielamy się w zbawiciela Myrtany. Obojętnie co byśmy zrobili to i tak zaprowadzi nas to w dalszej przyszłości na tron królewski. Jednak brakuje dla mnie "silniejszego bytu" od Bezimiennego jeśli wiecie co mam na myśli.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 31-12-11, 17:16   #12
Tizgar

Tizgar awatar

Domyślnie

Realnie wyboru drogi niema praktycznie wybór drogi podejmujemy już w cape dun robiąc misje dla ghamala o ile wybór drogi ktoś uważa za wbicie u danej strony 100 pkt reputacji lub maksymalizacja drogi jak zwał tak zwał
I was dreaming, about gold.

@Dark: No, nie chciałbym być tak "zajebisty" jak Domas, nawet gdyby mi za to płacili.
RPG
Tizgar jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania