Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Porady i triki
Przeładuj stronę Łatwy sposob na smoki

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 16-04-05, 18:17   #1
myszaq-mnich ciemnosci
Skazaniec

Wyślij wiadomość przez AIM do myszaq-mnich ciemnosci
Domyślnie

Aby zabić jakiegoś ze smoków trzeba będzie walczyc honorowo albo wykorzystać jego wadę- wielkość. Wystarczy schować się za jakiś większy kamień, drzewo, kawałek skały, lekko się wychylić tak aby on nic nie robił a ty mógł byś do niego bez problemu strzelać z kuszy, łuku lub czaru, tak zabiłem kamiennego, ognistego, lodowego, i smoka ożywieńca. Ciężej było mi dojść do smoka jak go pokonać, tak grałem paladynem(to była moja życiowa porażka).
RPG
myszaq-mnich ciemnosci jest offline  
Nieprzeczytane 17-04-05, 18:41   #2
slimaczek
Chrząszcz

Domyślnie

Ja też tak zawsze robiłem, nie wiedziałęm o tym bugu że można ciagle biegac i walic a on ciagle będzie zmieniać miejsce, więc wszedłem w jakies miejsce gdzie on mi nic nie mogl zrobic, a ze bylem paladynem i walilem z broni a zrecznosci mialem 20, a umiejetnosci walka kusza i lukiem mialem 10% to na kazdego smoka mialem 400-500 strzal\beltow.. Jedynie z kamiennym robilem inaczej, szedlem do niego zrobilem mu seryjke z miecza i po chwili ucieklem od niego napilem sie miksturek zycia i znow poszlem walczyc. oczywiscie musialem pelno razy save wczytac bo mnie zabijal. To była moja pierwsza źle zrobiona postać w gothicu 2 (w G1 szlo mi duzo lepiej) wiec sobie z smokiem nie radziłem.
RPG
slimaczek jest offline  
Nieprzeczytane 17-04-05, 18:48   #3
Święty Wojownik Innosa
Chrząszcz

Domyślnie

To byl moim zdaniem twoj błąd bo jezeli odejdziesz od smoka to on nie pozwoli ci do siebie podejsc.Jednym z najlepszych sposobow jest nie pozwalac mu nas odepchnac ogniem. Ale najlepszym sposobem i najprostszym jest poprostu wezwac demona i on wtedy zabije smoka (tak zrobilem z ozywiencem)
RPG
Święty Wojownik Innosa jest offline  
Nieprzeczytane 17-04-05, 20:03   #4
myszaq-mnich ciemnosci
Skazaniec

Domyślnie

Zwykły demon jest w stanie zabić smoka ożywieńca , ja słyszalem ze wystarczy 3 razy pacnąć go czarem "zniszczenie ożywieńca"
RPG
Nieprzeczytane 17-04-05, 20:50   #5
Święty Wojownik Innosa
Chrząszcz

Domyślnie

masz racje. Chociaz ja tego osobiscie nie zrobilem (bo nie mialem 3 czarow)ale jak walnolem smoka-ozywienca raz smi9ercia ozywiencow to zabralo mu jedna trzecia zycia.
RPG
Święty Wojownik Innosa jest offline  
Nieprzeczytane 17-04-05, 21:45   #6
Master Flamaster
Zbanowany

Domyślnie

Ja byłem magiem i smoki pokonywałem na jednej manie bez doładowania się eliksirami. Mniałem czar błyskawicy i około 314 many bez kodów. A ostatniego smoka bawiłem się tak: wyciągam miecz i bije (mniałem 10% szans trafienia kryt.) .Potem wziąłem tchnienie śmierci i wale z 6 razy a tu nic go niewale zdziwiłem się bo prawie mnie zabił. Naładowałem mane i użyłem runy zniszczenia ożywieńca i zabiłem go 4 strzałami.
RPG
Master Flamaster jest offline  
Nieprzeczytane 18-04-05, 17:41   #7
Pająk
Czarny Goblin

Pająk awatar

Domyślnie

Jak się gra magiem to smoki są bardzo łatwe. Na smoka ożywieńca runa zniszczenie ożywieńca i bez problemu sie go zabija. Z resztą smoków też jest łatwo wystarczy rzucić ze trzy, cztery razy burza ognia (ognista burza?) i po smoku. W NK smokom ładuje się życie więc jest trochę trudniej ale i tak nie są wymagającym przeciwnikiem. Następnym razem zagram palem albo łowcą smoków i zobacze jak mi pójdzie
Pająk jest offline  
Nieprzeczytane 18-04-05, 18:33   #8
paladyn007
Chrząszcz

Domyślnie

Ta... :P Ja smoki zabijałem bez magii. Grałem Łowcą Smokow i zawsze brałem kogoś ze sobą do smoka , tzn zawsze zabijałem go z pomocą jakiegoś innego łowcy smokow :P
RPG
paladyn007 jest offline  
Nieprzeczytane 18-04-05, 19:19   #9
myszaq-mnich ciemnosci
Skazaniec

Domyślnie

A z kiw wlazleś na wulkan z Biffem? Ja jak prubowalem wejś na wulkan od strony zamku (innej drogi nieznalem to on wlazil na 2, 3 stopnie i zeskakiwal na dul...chyba że jest jakieś inne wejście na wulkan a napewno jest tylko mi sie niechciało szukac ::
RPG
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania