Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic > Pomoc
Przeładuj stronę 5 poziom czarów

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 03-08-04, 23:23   #1
Gehred
Chrząszcz

Domyślnie 5 poziom czarów

Zabrałem sie po raz 1 za Gorhica. Postanowiłem grac magiem i dostalem sie do obozu bractwa. Bedac w piatym rozdziale okazalo sie ze nikt z bractwa nie jest w stanie nauczyc mnie 5kregu magi. Czy jest szansa na to ze zostane jeszcze przyjety do NO bo slyszalem ze jesli bylo sie w SO to po jego zamknieciu mozna dojsc do NO. Jesli tak to z kim musze pogadac bo juz jestem na koncu gry prawie i okazalo sie ze nie naucze sie magi :/ z gory thx
RPG
Gehred jest offline  
Nieprzeczytane 03-08-04, 23:35   #2
jaskiniowiec

Wyślij wiadomość przez AIM do jaskiniowiec
Domyślnie

Postanowiłeś grać magiem w obozie bractwa? Czyli jak rozumiem jesteś strażnikiem świątynnym. w takim razie poznanie piątego kręgu nie jest ci pisane . Cadar uczy czterech kręgów i to tyle. Baalem zostać nie możesz a z sekty cię nie wywalą żebyś niewiem jak bardzo chciał. Ale nie martw się, czwarty krąg to burza ognia i śmierć ożywieńcom, czyli wg mnie najprzydatniejsze zaklęcia oprócz fali śmierci.
RPG
jaskiniowiec jest offline  
Nieprzeczytane 03-08-04, 23:38   #3
Kranzzo

Kranzzo awatar

Domyślnie

jesli jestes prawie na koncu gry to nic prostszego jak tylko dokonczyc rozgrywkę i zacząc grac od nowa, tym razem przyłącz sie do SO jesli chcesz grac magiem i nie lubisz czekac; lub do NO, tam w 4 rozdziale przeyodziejesz szate maga jesli zechcesz lub skonczysz grac jako najemnik
Kranzzo jest offline  
Nieprzeczytane 03-08-04, 23:43   #4
Gehred
Chrząszcz

Domyślnie

nie mam najmiejszego zamiaru zaczynac od poczatku :/ nie widzi mi sie na nowo przebijanie do 5 rozdziału. Co to ma byc jak czlowiek nieswiadomie moze sobie zablokowac droge rozwoju ! ! ! :x ech przez taki glupi blad mam teraz kupe czau straconego nad gra w plecy. NIe dysponuje ktos moze sejwem z samego pcozatku 5 rozdziału gry magiem bo chce zobaczyc jak sie cala historia skonczy i doczekac sie swietnosci magi uzywajac sobie mocniejszych czarów
RPG
Gehred jest offline  
Nieprzeczytane 03-08-04, 23:44   #5
Łowca Smoków z Khorinis
Czarny Goblin

Domyślnie

Cytat:
Baalem zostać nie możesz a z sekty cię nie wywalą żebyś niewiem jak bardzo chciał
sluchaj kiedys gdy bylem w bractwie po zadaniu podeszlem do corka i mowie ze chce na grode a on dostaniesz ja tylko dlatego ze nie nalezysz do bractwa :wink: a co do problemu proponuje zagrac straznikiem swiatynnym, a moze puzinej magiem :wink:
RPG
Łowca Smoków z Khorinis jest offline  
Nieprzeczytane 03-08-04, 23:53   #6
Kranzzo

Kranzzo awatar

Domyślnie

Cytat:
a co do problemu proponuje zagrac straznikiem swiatynnym, a moze puzinej magiem :wink:
straznikiem to on teraz gra... a jak pisał to nie chce mu sie grac od nowa;

a teraz do Gehreda:
przesjcie Gothica 1 nie zajmuje az tak duzo czasu - wystarczy 20 godzin zeby przejsc do 5 rozdziału wiec są to 2, 3 dni (ew. 4) porządnego łupania, są wakaje, kupa wolnego czasu

na czary jeszcze przyjdzie czas, teraz dograj straznikiem św. (miecz dwuręczny tez wymiata, przekonasz sie o tym bo wkrótce dziadek Xardek odda ci Uriziela);
zrobisz jak uwazsz, ale nie uwazam zeby gra straznikiem była stratą czasu
Kranzzo jest offline  
Nieprzeczytane 04-08-04, 00:14   #7
Gehred
Chrząszcz

Domyślnie

Teraz moze i by mi to duzo nie zajeło czasu dojscie do 5 rozdziału ale to 5 dni i tak juz stracilem bo nie mam zamiaru grac jakims wojownikiem. We wszystkie RPG ktore przechodzilem zawsze gralem magiem ewentualnie za ktoryms razem czyms innym. Cala gre gralem z nadzieje ze kiedys sie wreszcie dorobie io pokaze tym zasranym goblina potege magi a teraz co sie okazuje ze nawet szaty maga nie dostane. Jakos nie widzi mi sie ponowne bawienie sie w grotołaza i uciekanie przed pelzaczami z soplem lodu albo zabijani hord goblinow przy pomocu luku. Jedynym powodem dla ktorego to przetrwalem grajac pierwszy raz byla mysl o zblizajacej sie potedze magi a tu sie okazuje ze dupa z wszystkiego i nic sie nie uda
RPG
Gehred jest offline  
Nieprzeczytane 06-08-04, 16:47   #8
roman_zbawicieL
Krwiopijca

Wyślij wiadomość przez AIM do roman_zbawicieL
Domyślnie

to co teraz ja ci podam,mozna nazwac kodem jakby sie ktos uczepil,ale trudno
włączasz stastyki(domyślnie b)wpisujesz "marvin" (bez "")i wyłączasz je.
wciskasz F2 i wpisujesz "ich"(insert character helper)i wyskakujesz ty,tyle, że bez zbroi :P
klikasz na talent:magia i tam będzie piąty krąg(30 pkt umiejetnosci).
roman_zbawicieL jest offline  
Nieprzeczytane 07-08-04, 20:50   #9
D@msi
Kąsacz

Wyślij wiadomość przez AIM do D@msi
Domyślnie

albo włączasz konsole wpisujesz edit abdiles wybierasz zakładke gulit i wpisujesz 4 już jesteś magiem ogni ale nie polecam urzywania kodów ja sam jedynke przeszłem 3 razy każdą postacią
RPG
D@msi jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania