Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Porady i triki
Przeładuj stronę Proszę o poradę i informacje!

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 21-02-10, 20:57   #37
Xardin
Zębacz

Xardin awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał VxBombonieraxV Zobacz post
Ja mam pytanie czy idzie dostać się do skarbu smoka Ognistego?? bo potrzebuje kasy.
Obejrzyj ten filmik - pod koniec są pokazane 2 sposoby na dojście do owego skarbu.
Xardin jest offline  
Nieprzeczytane 21-02-10, 21:02   #38
Krz90
Golem

Krz90 awatar

Domyślnie

Jak byłeś już na wzniesieniu przed 2 ognistym smokiem to wspnij się na góre i do skarbu już pójdzie z płatka a oto filmik na końcu tego filmu będzie jak się dostać do tego skarbu są 2 sposoby sam wybierzesz:
http://www.youtube.com/watch?v=BTmzq...eature=related
RPG
Krz90 jest offline  
Nieprzeczytane 22-02-10, 00:20   #39
Mateu
Chrząszcz

Domyślnie

Czy w Gothic II są tabliczki co dodają umiejętności tak jak w dodatku nk??
Nie wiem ale od 30 siły, za 10 punktów dostaje 5 siły?? czy to bug, chodzi mi o grę bez dodatku
RPG
Mateu jest offline  
Nieprzeczytane 22-02-10, 18:52   #40
MoDz3l
Polna Bestia

MoDz3l awatar

Skąd: Gocław - prawa strona miasta, zwykła dzielnica Południowo-Praska
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mateu Zobacz post
Czy w Gothic II są tabliczki co dodają umiejętności tak jak w dodatku nk??
W zwykłem G2 nie ma tabliczek

Cytat:
Nie wiem ale od 30 siły, za 10 punktów dostaje 5 siły?? czy to bug, chodzi mi o grę bez dodatku
Tylko w NK tak jest, w zwykłym G2 jest 5 pkt. siły za 5 pkt. nauki.

RPG
MoDz3l jest offline  
Nieprzeczytane 22-02-10, 21:10   #41
Mateu
Chrząszcz

Domyślnie

A jeśli chodzi o broń dwuręczną to za 10 punktów dostaje 5 do walki bronią w zwykłym gothic 2 czy nie jest to bug?? jeszcze kowal ten od straży nie chce mię uczyć siły a jestem strażnikiem jest napis koniec??
RPG
Mateu jest offline  
Nieprzeczytane 22-02-10, 21:21   #42
MoDz3l
Polna Bestia

MoDz3l awatar

Skąd: Gocław - prawa strona miasta, zwykła dzielnica Południowo-Praska
Domyślnie

Cytat:
jeszcze kowal ten od straży nie chce mię uczyć siły a jestem strażnikiem jest napis koniec??
To znaczy, że już Cię nauczył max. siły. Musisz poszukać innego nauczyciela

RPG
MoDz3l jest offline  
Nieprzeczytane 02-05-11, 19:42   #43
Myzrael
Krwiopijca

Myzrael awatar

Domyślnie

runę teleportacyjną do pancerza możesz stworzyć w 5 rozdziale w podziemiach klasztoru.a najlepszy miecz jednoręczny który możesz wykuć el blastardo czy jakoś tak możesz już w 1 rozdziale jak zostaniesz czeladnikiem Harada
RPG
Myzrael jest offline  
Nieprzeczytane 11-06-11, 01:25   #44
byczynho
Krwiopijca

Domyślnie

Witam zapalonych graczy

Pierwszy raz gram w Gothic II bez dodatku i pierwszy raz gram magiem. NK mam za sobą już jakieś 5-6 razy. Czy możecie powiedzieć czy dobrze boostuje postać oraz wskazać dalszy jej rozwój?

Nie wiem na co przeznaczyć punkty tak aby ich nie zmarnować. Od początku gry ładowałem tylko i wyłącznie w manę, plus otwieranie zamków, kręgi magi no i najpotrzebniejsze runy tj.: strzała ognia, kula ognia, duża kula ognia, śmierć ożywieńcom oraz bryła lodu.

Aktualnie wybieram się na smoki i nie wiem czy sobie poradzę.
Nieprzeczytane 10-07-11, 14:23   #45
neoras98
Polna Bestia

neoras98 awatar

Wyślij wiadomość przez ICQ do neoras98 Wyślij wiadomość przez AIM do neoras98 Wyślij wiadomość przez MSN do neoras98 Wyślij wiadomość przez Yahoo do neoras98 Wyślij wiadomość przez Skype™ do neoras98
Domyślnie

Najlepszy miecz to Duże magiczne ostrze na smoki ma 110dmg jest najlepszy bez dodatku nauczyć się możesz z almanachu lub u benneta jak grasz najemnikiem,łowcą smoków w V rozdziale
RPG
neoras98 jest offline  
Nieprzeczytane 17-07-11, 22:04   #46
Neader
Polna Bestia

Domyślnie

Temat odgrzewany strasznie, ale że jest przyklejony, to dorzucę swoje 3 grosze, bo koledzy/koleżanki wyżej często nie są dokładni, wprowadzając innych w błąd...

Dla Łowcy Smoków najlepsze miecze to Magiczne Ostrze Na Smoki/Duże Magiczne Ostrze na Smoki (jednoręczny/dwuręczny). Można je wykuć w V rozdziale ucząc się z almanachu lub u Benneta. Różnica obrażeń między nimi wynosi 20 punktów.

Najlepsze miecze dla Paladyna to Gniew Innosa/Święty Kat. Są nieco słabsze od swoich odpowiedników dla Łowcy Smoków (odpowiednio o 20 punktów obrażeń). Zaraz po zostaniu Paladynem możemy kupić u Harada jednoręczny/dwuręczny miecz z Magicznej Rudy. Następnie konsekrujemy go w Klasztorze Magów Ognia. W V rozdziale konsekrujemy go ponownie, używając Łez Innosa i otrzymujemy w ten sposób Gniew Innosa/Święty Kat.
RPG
Neader jest offline  
Nieprzeczytane 30-11-11, 18:20   #47
Shiqu
Chrząszcz

Domyślnie Pytanie

Witam wszystkich forumowiczów, mam pytanie. Słyszałem, że warto przed rozpoczęciem rozdziału zabić większość potworów, kupić strzały/bełt, miksy i czary, ponieważ gdy rozpoczniemy nowy dział to potworki się zrespiają od nowa, no i sprzedawcy mają uzupełniony asortyment.. Czy to prawda? Może znacie jeszcze jakieś takie porady? Proszę o szybką odpowiedź bo chcę skończyć 1 rozdział, ale chce najpierw chcę poznać wasze zdanie na ten temat.. Mam nadzieję że napisałem to w odpowiednim miejscu?

Mam jeszcze jedno pytanie, jak mogę zdobyć w 1 rozdziale broń 2H z obrażeniami większymi niż 30?

Ostatnio edytowane przez Shiqu : 30-11-11 o 18:43.
RPG
Shiqu jest offline  
Nieprzeczytane 30-11-11, 18:48   #48
xXNekromantaXx
Jaszczur

xXNekromantaXx awatar

Domyślnie

Shiqu
Co do twojego pytania z bronią:
Kup sobie zwój przyzwania szkieletu, kiedy czar przestanie działać to szkielet rozpadnie się i zostawi zardzewiały miecz dwuręczny...

RPG
xXNekromantaXx jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania