Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Pomoc techniczna
Przeładuj stronę Dźwięk przerywa i się wiesza, Gra się zacina

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 11-05-08, 08:38   #1
shadow0101
Chrząszcz

Domyślnie Dźwięk przerywa i się wiesza, Gra się zacina

No to tak, postanowiłem zainstalować całą serię Gothica. Zobaczyłem Gothica I i działał bez problemu. Gothic III też działa dobrze, prawie się nie zacina na max detalach, no i odpaliłem NK.... Nie wiem co się stało ale z początku dźwięk dziwnie przerywał albo w jednym momencie się wieszał i tak sie powtarzało, no ale dźwięk działał (nie jest to problem z brakiem dźwięku w grze). Potem zobaczyłem, że gra dziwnie ścina (jak dźwięk zaczął przerywać to zaczęło ścinać) ,tzn. Gra śmigała na 25 fps czyli płynnie a to nie były ścinki tylko zwieszki na 10-25 sec. Zawsze jak wczytałem mój zapis to po 30 sec dźwięk zaczął przerywać i właśnie tak się zwieszało. Zauważyłem jeszcze, że jak wczytam grę i naprzykład przechodze koło najemników to ścina na te 20 sec i jak drugi raz to już nie (chyba że po wyłączeniu gry). Według mnie to wczytuje textury coś długo. A i jeszcze coś, mój komputer jest wystarczająco dobry jak na Gothica II i płytka nie jest zarysowana. No i jeszcze czytałem coś o tym że trzeba wejść w start > Uruchom > dxdiag > dźwięk > i suwak poprzesuwać, alr to nie pomogło, zainstalowanie nowych sterów do karty też nie pomogło. Proszę o pomoc.
RPG
shadow0101 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 11-06-08, 00:07   #2
Battleguard
Krwiopijca

Battleguard awatar

Domyślnie

Chyba wiem co sie działo - przynajmniej u mnie, komputer był zakurzony . Przeczyściłem komputer , ( był cały z kurzu) i do tego trzeba jeszcze wyczyścić pokój żeby też było sterylnie . U mnie po tym zabiegu wszystko działa dobrze , nic sie nie wiesza .

W razie pytań kontakt gg 10295129

RPG
Battleguard jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-08-12, 11:52   #3
molerat123
Krwiopijca

molerat123 awatar

Question

Może masz za mało miejsca na dysku?
RPG
molerat123 jest offline