Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3 > Pomoc
Przeładuj stronę SKRZYNIE - broń, czary, kostury!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 12-10-10, 21:27   #13
barthez131
Chrząszcz

Domyślnie

47. Któryś z obozów orków na północ od Klanu Młota - tej kropki na mapie nie jestem pewien.

Proszę o pomoc nie moge tej skrzyni znaleźć zróbcie jakis filmik jak tam dojsc czy co bo siedze juz 2 dzien i ni huhu niemoge znaleźć a to moja ostatnia skrzynia do znalezienia ;/
RPG
barthez131 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 19-10-10, 18:03   #14
paku100
Chrząszcz

Domyślnie

"Gdzie buntownik Charles, dwie drogi, pierwsza na przeciwko miejsca gdzie walczyliśmy razem z gońcem leśnym z orkami trzeba przejść i po lewej jest jaskinia, druga droga to od świątyni w Trelis iść zaraz w lewo przy ścianie i dojdzie się do spalonego domu i obozu buntowników, dalej prosto i na prawo jest ta jaskinia."

gdzie jest ta skrzynia :Gdzie buntownik Charles, dwie drogi, pierwsza na przeciwko miejsca gdzie walczyliśmy razem z gońcem leśnym z orkami trzeba przejść i po lewej jest jaskinia," nie moge jej znalezc w ogole.. prosze o jakas pomoc bo ta druga znalazlem
RPG
paku100 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 19-10-10, 20:23   #15
Krz90
Golem

Krz90 awatar

Domyślnie

Ta jaskinie jest na starym cmentarzu zadanie dostajesz od jakiegoś tam kolesia przed jaskinia z Charlesem to właśnie ta.
RPG
Krz90 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 19-10-10, 21:17   #16
paku100
Chrząszcz

Domyślnie

jeszcze jednej nie moge znalezc a mianowicie " Idąc wzdłuż bariery przy Vengard i dalej na północ pod góre, napotkamy wiele Ogrów, tam też przy ogniskach jest jedna ze skrzyń, łączy się tam myrtana z nordmarem" wie ktos gdzie ona jest?
RPG
paku100 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-10-10, 00:19   #17
Krz90
Golem

Krz90 awatar

Domyślnie

Ta skrzynia jest bardziej bliżej Faring idąc od strony Faring dalej w las idąc wciąż prosto dalej od domu tego kolesia co robi bimber idziesz dalej w las spotkasz po drodze 3 gargulce idzesz dalej w las aż w końcu dotrzesz do bardziej kamienistej ścieżki i idziesz pokonujesz ogry i szukasz ciężkiej skrzyni.
RPG
Krz90 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-10-10, 15:38   #18
44Sendecki
Chrząszcz

44Sendecki awatar

Domyślnie

Sorki ale ja mam pytanie całkiem niezwiązane z tematem posta . chodzi mi o gothic 3 a dokładnie o Varant , ile można wyzwolić miast maksymalnie w Varancie żeby asasyni nie zrobili się negatywnie nastawieni do mnie ?? prosze o pisanie wiadomości na mój numer GG. Mój gg numer to 23268215
RPG
44Sendecki jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 30-10-10, 13:56   #19
konik1414
Chrząszcz

Domyślnie

Witam,
mam problem ze znalezieniem skrzyni 39, a konkretniej planu na miecz przodków. Dużo osób pisze, że ta skrzynia znajduje się w domu Pedara, (gram na patch 1,7x) byłem w domu Pedara i w jego skrzyni nie było tego planu.
Według mapy: http://img461.imageshack.us/img461/8...ntermapxu2.jpg
skrzynia 39 znajduję się gdzieś blisko klanu wilka albo nawet w klanie wilka.
Proszę o pomoc!
RPG
konik1414 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 30-10-10, 17:45   #20
Farenchajt
Polna Bestia

Farenchajt awatar

Domyślnie

stary chodzi o 39 SKRZYNIĘ Z KOLEI a NIE o konkretnie tą skrzynię, nie musisz ich otwierać po kolei wystarczy że w otworzysz 38 a następna która otworzysz będzie 39 mam nadzieję że zrozumiałeś
RPG
Farenchajt jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 08-12-10, 17:03   #21
apokaliptofan
Krwiopijca

Domyślnie

Koledzy się nie popisali bo do patcha 1.74 , nikt nie dodał mapki a skrzynie są porozwalane po całym gothicu 3 kiedyś w faring w skarbcu była skrzynia z bronią a teraz zdobyłem faring i tylko solidna skrzynia kurde a chce znaleźć gniew innosa mam dopiero demoniczny łuk i niewiem gdzie są skrzynie bo są pozmieniane nazwy na ciężka skrzynia ,prosze o pomoc
RPG
apokaliptofan jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 08-12-10, 17:06   #22
Tizgar

Tizgar awatar

Domyślnie

LOKALIZACJA CIĘŻKICH SKRZYŃ: ( w 100% zgodna z G3 cp 1.74 + <QP4 U2 & CM 2.2 > )
Jeśli chcecie coś jeszcze to pisać

Myrtana:

1. Tunel w Reddock przy pierwszym pełzaczu, jakiego spotkamy.
2. Jaskinia pod Cape Dun, na samym dole, za drugim smokiem.
3. Przed Ardeą, w drodze do Kręgów gdzie siedzi myśliwy Chris, koło ogniska i zniszczonej chaty siedzą bandyci.
4. W Faring w skrzyni Alego, na piętrze w gospodzie.
5. Idąc wzdłuż bariery przy Vengardzie i dalej na północ pod górę, napotkamy wiele Ogrów, tam też przy ogniskach jest jedna ze skrzyń, łączy się tam Myrtana z Nordmarem.
6. W Gotha na drugim wewnętrznym dziedzińcu, po prawej stronie gdzie jest tron szamana orków.
7. Za jaskinią ze złodziejami zboża koło Montery.
8. Pagórek po lewej stronie przed złodziejami zboża koło Montery.
9. Cape Dun gdzie uwięziony był/jest paladyn Wenzel.
10. Między drogą z Cape Dun do Montery, po lewej jest jaskinia z 3 cieniostworami.
11. Za wilczą jaskinią, dalej prosto i po zabiciu 3 normalnych trolli leży skrzynia.
12. Po pkt. 11 idziemy dalej na północ, aby wejść na górę z lewej gdzie znajdziemy berło cienia, a jeszcze dalej cofając się na południe (będąc na tej górze) zabijamy 2 normalne trolle i 1 czarnego trolla i jest kolejna skrzynia.
13. W Trelis, co mamy misję zabić Ogry, w tej grocie koło kapliczki Beliara.
14. W Okarze w grocie gdzie siedzi paladyn Roland.
15. W Trelis w domu kupca Asasyna Khabira.
16. W Okarze po wyjściu zaraz w lewo przy dwóch cieniostworach (tych z misji).
17. W północnym namiocie orków, którzy oblegają Vengard. To ten z szamanem orków.
18. Gdzie buntownik Charles, dwie drogi: pierwsza na przeciwko miejsca gdzie walczyliśmy razem z gońcem leśnym z orkami trzeba przejść i po lewej jest jaskinia, druga droga to od świątyni w Trelis iść zaraz w lewo przy ścianie i dojdzie się do spalonego domu i obozu buntowników, dalej prosto i na prawo jest ta jaskinia.
19. Na północ od Trelis, na farmie gdzie ukrywa się alchemik Avogadro i siedzi złodziej Peer, pod nimi jest jaskinia z rozpruwaczami i tam jest kolejna skrzynia.
20. W Geldern nad kopalnią siarki koło zburzonej wieży i smoka (trzeba wchodzić od strony kopalni na południu gdzie brat kupca Asasyna kopał).
21. W domu pierwszego dowódcy oblężenia Vengardu, wewnątrz bariery, po wyjściu ze świątyni, zaraz po prawej stronie.
22. Vengard, nad salą tronową, na tarasie skierowanym w stronę morza.
23. W skarbcu w Geldern.

Varant:

24. Na północny wschód od świątyni Al-Shedim przy 4 Ograch, miejsce to wyraźnie widać - jest na wzgórzu, z dużą szubienicą.
25. Jaskinia lwów na północ od Isthar. Trzeba dojść do oazy z czterema Asasynami i wtedy skręcić na zachód, przejść jeszcze ładny kawałek. W środku rozkładające się bestie i lwy (skóry tych pierwszych potrzebne były w zadaniu w Isthar).
26. W domu Daro w Ben Sali.
27. W komnatach Zubena.
28. Przy 3 gargulcach w ruinach biblioteki Al-Shedim.
29. W świątyni Al-Shedim.
30. W Isthar - przy arenie jest wejście do piwnicy, w jednym z pomieszczeń jest skrzynia.
31. W świątyni Mora-Sul.
32. W pałacu Gonzalesa w Mora-Sul.
33. Na północ od Bragi przy bandytach - w zamaskowanej jaskini - idąc od strony Bragi po prawej stronie od ścieżki, w momencie gdy mijamy miejsce, w którym był Paladyn Kurt.
34. Na północ od Bakareshu, na wybrzeżu, w obozie wrogo nastawionych orków.
35. Daleko na zachód od Mora Sul, w sumie to bliżej do Isthar. Od nr. 37 na mapie trzeba kierować się na zachód, aż dojdziemy do gór - trzeba się przebiec wzdłuż i poszukać jaskini, w której będzie skrzynia.
36. Przy pierwszym rozwidleniu drogi z Bragi do Isthar - w ruinach z trzema Ogrami.
37. Północny zachód od Isthar, przy studniach trzeba skręcić w lewo i iść kawałek pod górę. W jaskini z szakalami.
38. Na największej wyspie Varantu, na piedestale we wschodniej części wysepki.

Nordmar:

39. Obóz orków ( na drodze do grobowca Akashy jest małe rozwidlenie prowadzące do małej doliny tam znajduje sie ów obóz )
40. W domu Pedara (niedaleko grobowca Ejnara).
41. W grobowcu Ejnara.
42 i 43. W domu Kalana (w Klanie Ognia).
44. W grobowcu Angira.
45. W grobowcu Akaschy.
46. Skrzynia Tjalfsa - szefa Klanu Młota. Klucz dostajemy po oczyszczeniu kopalni.
47. W domu Ingvara (w Klanie Młota).
48. W domu Larsona (W Klanie Wilka).
RPG
Tizgar jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 10-12-10, 19:45   #23
apokaliptofan
Krwiopijca

Domyślnie

Bardzo dziękuje , brakuje mi gniew innosa , niewiem gdzie szukać :P

Mam miecz innosa bez kodzików , jak grałem kiedyś to nie odtworzyłem wszystkich skrzyń .

Mam pytanie jak zdobyć ognisty miecz ? nie ma go w żadnej ze skrzyń nie mam na myśli zwoju ! (mam ten miecz) ale niewiem jak go znalazłem dlatego pytam

Ostatnio edytowane przez apokaliptofan : 10-12-10 o 22:10.
RPG
apokaliptofan jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 10-12-10, 23:44   #24
Krz90
Golem

Krz90 awatar

Domyślnie

Gdzieś było powiedziane że miecz sprzedaje kowal w ardei ale dla mnie to nie prawda od patcha 1.7 tego miecza nikt nie sprzedaje dostajesz go od Innosa wybierając jego ścieżke.
RPG
Krz90 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania