Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3 > Pomoc
Przeładuj stronę Rozwój postaci

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 23-12-13, 21:54   #169
Thompson
Zębacz

Domyślnie

Pewnie Tizgar ma to gdzieś zapisane, ja ci mogę podać sprzedawców tabliczek chcesz, w sumie to wszystko co potrzeba To wyślę zaraz. Nie wime czy na 1-2, bo potrzebujesz kasy z toporów Gorna, a jego możesz klepać dopiero jak odbijesz Ardeę, więc z 3 lvl wpadnie.

Broń 2h jest słabsza niż 1h i nie można używać tarcz. Radzę ci odpuścić 2h :P Jak grasz na średnim to tak z 500 hp by się przydało, w sumie luzem możesz na początku dać trochę PN na HP i będzie git. Poza tym możesz skoczyć do Xardasa, jemu się co 2-3 dni respi miksturka +8HP, o ile masz kasę możesz nabijać sobie HP. Jak dla mnie dobicie 130ZM i nauczenie się skór, zębów itp to mus. Str to w sumie możesz do 250 bić, bonusów i tak jest dużo. Staminy się nie uczysz, dorobisz z miksturek.

"Mówcy powinni mieć na uwadze nie tylko to, by wyczerpać temat, ale także to, by nie wyczerpać słuchaczy." - Winston Churchill
RPG
Thompson jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 23-12-13, 22:23   #170
matek103
Czarny Goblin

Domyślnie

Wiem wiem że z bronią 2h będzie trudniej ale zestawem 1h + tarcza grało się tyle razy że dla odmiany trzeba spróbować czegoś innego

Wrzuć sprzedawców a cały opis pewnie będzie miał Tizgar jak mówisz

Ostatnio edytowane przez matek103 : 23-12-13 o 22:29.
RPG
matek103 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 23-12-13, 22:48   #171
Tizgar

Tizgar awatar

Domyślnie

Opis polega na tym aby biec i kupować :P a spis sprzedawców mam taki sam jaki ci zaoferuje Thompson bo w sumie ja jemu dawałem
I was dreaming, about gold.

@Dark: No, nie chciałbym być tak "zajebisty" jak Domas, nawet gdyby mi za to płacili.
RPG
Tizgar jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 23-12-13, 23:43   #172
matek103
Czarny Goblin

Domyślnie

Poszukałem dobrze i znalazłem kilka tematów na ten temat

http://forum.gothic.phx.pl/showthrea...t=szybka+nauka
http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=35474
http://forum.gothic.phx.pl/showthrea...t=szybka+nauka
http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=30140
http://desmond.imageshack.us/Himg21/...&res=lan ding

może komuś oszczędzę szukania

O ten spis kupców wam chodzi?
* Trelis: Khabir
* Geldern: Jared, Mirzo, Hamil, Renvik, Peratur
* Silden: Temmy
* Mora Sul: Faesul, Ilja, Mezir
* Gotha: Narkan
* Cape Dun: Deckard
* Montera: Basir
* Faring: Koraz

I jaki jest ten sposób z gornem na kasę bo na patchu 1.75 zabrane bronie się nie odnawiają... ?
RPG
matek103 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 24-12-13, 01:19   #173
Thompson
Zębacz

Domyślnie

Jak idziesz z Gornem do Reddock to go lejesz, on wstaje i mu się broń odnawia :P Patch tutaj nie ma nic do rzeczy. Lejesz go ile chcesz.

"Mówcy powinni mieć na uwadze nie tylko to, by wyczerpać temat, ale także to, by nie wyczerpać słuchaczy." - Winston Churchill
RPG
Thompson jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 24-12-13, 05:34   #174
Xivragis
Czarny Goblin

Xivragis awatar

Domyślnie

Prostszy sposób i bez używania bugów to pobić każdego gońca leśnego pojedynczo w okolicy ich zniszczonej wioski pomiędzy monterą a cape dun, jak dalej będzie nam brakować kasy, to ja obalałem każdego sojusznika w ardei, reszta się nie agazowała, niestety w tym przypadku nie zarobisz kasy na 1 lvl, na 1 lvl tylko przez bugi.
RPG
Xivragis jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 28-12-16, 23:40   #175
ElitarnyNajemni
Chrząszcz

Domyślnie

Mam kilka pytań, myślę, że to dobre miejsce:
1. W grze w ogóle nie paruję ciosów tarczą, ale czy jeśli się jej nauczę to dostaję jakiś stały bonus do pancerza?
2. Czy można nauczyć się mistrza walki dwoma mieczami w inny sposób niż w ishtar? Mogę nabyć umiejętność jako paladyn inosa? Kiedyś czytałem, że można jakoś wykuć miecze co dają tę umiejętność.
3. Da radę questami i potworami zdobyć tyle punktów by rozwinąć kilka rodzajów broni itd? Nie pamiętam bo ostatni raz intensywnie grałem 7 lat temu i wracam do gry.
RPG
ElitarnyNajemni jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 28-12-16, 23:48   #176
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

1. Na czas posługiwania się tarczą czyli noszenia na plecach, bądź trzymania w dłoni.
2. Tak. Miecze Mistrzowskie, ale są one słabe w porównaniu do oręża do wykucia w Nordmarze. Schemat losowo u asasyńskich kowali.
3. Zależy od patcha. W pierwotnej wersji gry można było walić mieczem, strzelać z łuku, a w ostateczności kulą ognia trzasnąć . Wraz z każdą kolejną wersją jest gorzej, bo trzeba mocniejszą postać mieć. Ale i tak najlepiej iść po prostu w jeden styl, by na koniec gry nie mieć absolutnie żadnych problemów.
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania