Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3 > Pomoc
Przeładuj stronę Demoniczny łuk

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 08-07-14, 13:55   #1
Angar_2
Chrząszcz

Angar_2 awatar

Domyślnie Demoniczny łuk

Witam!

Mam pytanie. Bo wiem że ten łuk można znaleźć gdzieś w 44 skrzyni, tylko że ja nie wiem ile już otwierałem i gdzie wszystkie są, a nie chcę mi się tego tak na piechotę robić. Czy można gdzieś KUPIĆ ten łuk? Bo na stronie z broniami jest nawet cena podana i cena po targowaniu. A jeśli się nie da kupić, to poproszę o jakąś mapkę lub opis gdzie są te skrzynie
RPG
Angar_2 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 08-07-14, 15:21   #2
Angar_2
Chrząszcz

Angar_2 awatar

Domyślnie

Mhm xD Z tego co widzę, to otworzyłem tylko 15 takich skrzyń. A razem jest ich 48, co oznacza, że jedynie 4 mogę sobie odpuścić. A teraz pamiętam tylko lokalizację 2, może trzech które już otwierałem :P No cóż trochę się nachodzę, ale znalazłem stronę, gdzie są opisane lokalizacje. No to pewnie jutrzejszy dzień poświęcę na szukanie tych skrzyń :P
RPG
Angar_2 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 08-07-14, 15:28   #3
ElBlawat
Chrząszcz

Domyślnie

Cytat:
Napisał Angar_2 Zobacz post

? Bo na stronie z broniami jest nawet cena podana i cena po targowaniu
Tylko ciężkie skrzynie ta cena jesst jak komuś sprzedasz przypadkiem i chcesz spowrotem kupić.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 08-07-14, 15:36   #4
Angar_2
Chrząszcz

Angar_2 awatar

Domyślnie

No to sobie trochę poszukam :P Ale w końcu jestem łucznikiem, więc muszę mieć najlepszy łuk xD
RPG
Angar_2 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 10-07-14, 10:39   #5
Angar_2
Chrząszcz

Angar_2 awatar

Domyślnie

Ciekawa sprawa -,-

Trzech kufrów raczej nie zdobędę, bo

a) Nie mam klucza do skrzyni Sigmora czy tam Tizgara, bo wyzwoliłem Bakaresh i nie mogłem znaleźć ich trupów
b) U Rollanda - No to już totalny debilizm. Gram buntownikiem a jedyny sposób by zdobyć ten kufer to wyrżnąć Okarę. Czemu? Otóż - gdy próbuję otwierać skrzynię Rolland mówi:"Łapy precz" i zaczyna mnie atakować, to wtedy ja go biję i wtedy rzucają się na mnie jego dwaj strażnicy. A gdy pobiję Rollanda i jednego strażnika - trzeciemu napis zmienia się w czerwony i nagle cały obóz jest przeciwko mnie
c) Na dalekim zachodzie Varantu - Wspinałem się na najwyższe góry, szukałem jaskiń, bez skutku - nadal nie mam tej skrzyni

EDIT - LKurczę Kody na przepisy na strzały mi działały, ale na klucz Sigmora to już nie. Niby jest napisane, że mi go dodało do ekwipunku, ale go nie mam, a kufra otworzyć się nie da :P

Pomóżcie mi z punktem c), bo gdzieś na pewno jest ta skrzynia, ale potrzebuje dokładnej lokalizacji, a nie jakiejś kropy walniętej na mapie :P

No, ale jak zdobędę tą na zachodzie Varantu, to dwie z Nordmaru będę sobie mógł odpuścić. Np. tą, do której dostęp mam dopiero po wyzwoleniu kopalni oraz np. tą w klanie wilka, bo z tego co pamiętam, to za cholerę nie mogłem tam trafić, bo w Nordmarze są jakieś pokręcone te drogi i łatwo można się zgubić :P I proszę jeszcze o przypomnienie, w którym klanie jaki facet dawał zadanie na te grobowce

Ostatnio edytowane przez Angar_2 : 10-07-14 o 10:57.
RPG
Angar_2 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 10-07-14, 17:26   #6
TheArePro
Czarny Goblin

TheArePro awatar

Domyślnie

Po 1, ta skrzyni nie zalicza się do Ciężkich Skrzyń, po 2 uśpij go jak i strażników, po 3 też zawsze mam z tym problem, poświęcam dużo czasu, żeby ją znaleźć, ale warto. Po 4, jest taka opcja jak "Edytuj", niepotrzebnie robisz syf.
RPG
TheArePro jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania