Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Porady i triki
Przeładuj stronę Poradnik:Walka w GII(NK)

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 16-01-14, 22:24   #61
Liandra
Polna Bestia

Domyślnie

Ja tam bym w takich poradach zaznaczył, że można każdego potwora zabić na 2lv oprócz smoków, które mają regenerację (mówię o walce bronią białą). Można pewnie nawet na 0, ale podałem 2lv jako wartość dla niedowiarków. Mamy 20pn, ładujemy do 30% 1h i można już parować ataki np. szkieletów.
RPG
Liandra jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 02-02-14, 09:30   #62
rychu0
Polna Bestia

rychu0 awatar

Domyślnie

Odgrzewając temat, to pojedynczego orka udało mi się pokonać na 3 lvl. I to nie jakąś "supermega" techniką. To była walka "na pałę". Zauważyliście może tendencję niektórych ludzi do ataku z biegu? To na sterowaniu z g2(kiedyś się grało) namierzamy(u mnie ENTER) i biegamy i atak w biegu(dla niekumatych musimy mieć jakąś broń, bo bez niej Bezi wykonuje atak w stylu Jackie Chan i się zatrzymuje)

www.facebook.com/nowicjusz
RPG
rychu0 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 15-02-14, 20:58   #63
PogromcaZwlok
Krwiopijca

PogromcaZwlok awatar

Domyślnie

Роrównаjmy spоsób wаlki Аtylli i Rugi. Оbаj są Wоjоwnikаmi, jеśli сhоdzi о pоziоm wyszkоlеniа. Jеdnаk Аtyllа mа inną tесhnikę wаlki, pоniеwаż mądrzе się zаstаwiа, blоkujе, wiе kiеdy zаdаć сiоs. Kiеdy ty przеzоrniе blоkujеsz сiоs, tо оn zаmiаst аtаkоwаć, tо równiеż wykоnujе blоk lub оdskаkujе dо tyłu аby niе dаć się złаpаć w tаką pułаpkę. Kiеdy ty оdskаkujеsz dо tyłu, tо оn niе аtаkujе сię z głupiеgо rоzbiеgu, jаk np. Rugа, bаndyсi аlbо nаwеt kаżdy Оrk.
RPG
PogromcaZwlok jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania