Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3 > Pomoc
Przeładuj stronę Droga Maga- trudne poczatki

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 06-06-10, 18:41   #25
adamex91
Chrząszcz

Domyślnie

Problem w tym, że na początku w Ardeii Bezi mówił "już to wiem" i w sumie żadnego pulpitu do PW niezaliczył, a o ile się nie myle powinno być tam kilka od PW na starcie.

Kosturów (konkretnie to tylko kuty kostur) pełno mi się trafiało w różnych kufrach, czasami też handlarze mieli. W Silden trafiłem do kupienia kostur z otrzem, u asasyna

Co do kasy, kupiłem plany na miecz półtoraręczny, co przynosi mi fortunę. (Wymieniłem chyba 14 takich mieczy na szate maga ognia )

Ostatnio edytowane przez adamex91 : 06-06-10 o 18:44.
RPG
adamex91 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-06-10, 18:44   #26
Kacman92
Czarny Goblin

Kacman92 awatar

Domyślnie

Ardea. Po prawej stronie od chramu Innosa są schody na piętro budynku. Wchodzimy tam i po prawej stronie obok kufra stoi pulpit.
RPG
Kacman92 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-06-10, 23:32   #27
Xantiss
Chrząszcz

Domyślnie

Przyznam szczerze, że na 8 lvl zaczyna mi sił brakować . Z orkami ciężko nie mówiąc o wilkach. Mam obecnie Szybką Nauke, 55 PW i nauczyłem się walki kosturami. Obecnie robię questy z Cape Dune. Nie wiem, czy wytrwam jeszcze te 25-28 lvl, żeby w miarę komfortowo grać magusem :P. Na arenach daje radę ale tam to co innego. Obecnie kombinuje nauki otwierania ciężkich zamków bo to się przyda bankowo . Gdyby nie pomocni kto było na prawdę krucho... Nie wiem, czy nie przejdę gry wojem po prostu - ale opcja maga kusi:P. Z tym, że nie wiem czy mi powera starczy, żeby tyle siedzieć jeszcze;p.
RPG
Xantiss jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-06-10, 23:41   #28
Gallanomen
Polna Bestia

Gallanomen awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Xantiss Zobacz post
Przyznam szczerze, że na 8 lvl zaczyna mi sił brakować . Z orkami ciężko nie mówiąc o wilkach. Mam obecnie Szybką Nauke, 55 PW i nauczyłem się walki kosturami. Obecnie robię questy z Cape Dune. Nie wiem, czy wytrwam jeszcze te 25-28 lvl, żeby w miarę komfortowo grać magusem :P. Na arenach daje radę ale tam to co innego. Obecnie kombinuje nauki otwierania ciężkich zamków bo to się przyda bankowo . Gdyby nie pomocni kto było na prawdę krucho... Nie wiem, czy nie przejdę gry wojem po prostu - ale opcja maga kusi:P. Z tym, że nie wiem czy mi powera starczy, żeby tyle siedzieć jeszcze;p.

Jak Cię kusi gra Magiem to graj ! Nie przejmuj się zawsze tak jest na początku. Wydaje Ci się "Aaa... za dużo czasu, nie mam cierpliwości i wgl szybciej to przejde wojem albo kimś innym" Jednak fakty są inne. Ty byś od razu chciał iść i siekać potężne czary i siać postrach demonami . Niestety początki są dla każdego jednakowe. Radzę Ci wytrwać i trzymać się tego bo jak już inwestowałeś w rzeczy dla Maga to do końca, a na prawdziwą zabawę bd miał jeszcze sporo czasu zobaczysz.

Wykonuj questy, walcz na arenach, zbieraj wszystko bo wszystko da się spieniężyć i ucz się czarów. Po drodze kupisz coraz to lepszy kostur i w końcu szate, a wtedy to juz pójdzie Ci z górki. Najtrudniejszy początek !

Uczeń Diegonzalesa
RPG
Gallanomen jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-06-10, 02:33   #29
adamex91
Chrząszcz

Domyślnie

Bardzo przydatna we wczesnym etapie maga jest lodowa lanca (u druida na dłuższej drodze do Montery). Zamrażasz przeciwnika i dobijasz łukiem/kijem. W przypadku stad walisz w każdego lancą i dobijasz pokolei kulą ognia (ale to już później, kiedy ma się regeneracje i więcej many )
RPG
adamex91 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-06-10, 10:11   #30
zioam12344
Chrząszcz

Domyślnie

cześć mam pytanie jak zainstaluje patcha 1.12 wersje bendzie mi działał gothic 3 jak co piszcie na moje GG 5384892
RPG
zioam12344 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania