Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Porady i triki
Przeładuj stronę ,,Łowca smoków z byle gratami''

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 10-07-09, 16:21   #1
Darwin
Chrząszcz

Question ,,Łowca smoków z byle gratami''

Witam :P
Chciałbym się dowiedzieć...:P co zrobiłem źle....albo czego nie zrobiłem
Kończąc G2 miałem w ,plecaku'' ,,orkową i smoczą zgube''( te dwie używałem na zmiane w zależności od tego z kim walczyłem ) i lekki pancerz łowcy smoków....
Z tego co wiem mogłem miec ciężki pancerz i jakąś lepszą kose....
Jeśli ktoś wie o co chodzi prosze pisac
no....i męczy mnie jeszcze jedno po co mi były Łzy Innosa?
RPG
Darwin jest offline  
Nieprzeczytane 10-07-09, 16:36   #2
Beziu12
Chrząszcz

Beziu12 awatar

Domyślnie odp

1. Da sie zostać Łowcą Smokuw???
2. Łezki Innosa przydałyby ci sie gdybyś był magiem ognia bo dają po 5 zręczności i siły i jeszcze coś.
RPG
Beziu12 jest offline  
Nieprzeczytane 10-07-09, 16:40   #3
Taris

Taris awatar

Domyślnie

Heh, mogłeś mieć najlepszą broń dla Łowcy czyli Duże Magiczne Ostrze na Smoki, które trzeba wykuć samemu (uczy Bennet). Żeby mieć ciężki pancerz najpierw Jan w GD musi Ci za 12000 oraz za 20 smoczych łusek zrobić Średni Pancerz, potem Bennet pokrywa go rudą i robi Ciężki Pancerz. (SO mówi, że to zbroja ze smoczych jaj)
Innymi słowy mogłeś mieć o wiele, wiele lepszy EQ niż miałeś, ale niestety

P.S Łzy Innosa jako Łowcy smoków nic Ci nie dadzą.
EDIT: @DOWN Po pierwsze to Szpon Beliara to nie jest najlepsza broń w GII, a po drugie Jan robi pancerz ze smoczych łusek a nie z krwi!

Ostatnio edytowane przez Taris : 10-07-09 o 16:44.
RPG
Taris jest offline  
Nieprzeczytane 10-07-09, 16:41   #4
Nordbard
Kąsacz

Domyślnie

To prawda, mogłeś mieć lepszą zbroję. Średni pancerz łowcy smoków mógł ci zrobić Jan (łowca smoków w zamku Garonda), jeśli wykonasz dla niego zadanie i wstawisz się za niego u Garonda i przyniesiesz mu smoczą krew (nie pamiętam już ile). Z kolei ciężki pancerz łowcy smoków można kupić u Benneta, ale co mu tam trzeba przynieść potrzebnego do wykonania pancerza to już nie pamiętam ;P
Co chodzi o bronie, to orkowa zguba była najlepszą bronią jednoręczną, jaką mogłeś znależć/kupić (nie licząc Szponu Beliara, ale to w dodatku). Mogłeś się jednak jeszcze nauczyć u kowala Benneta nauczyć wykucia "Magicznego ostrza na smoki" czy jakoś tak. To jest najlepsza broń jednoręczna w całym G2 (nie licząc rzecz jasna Szponu).
Z kolei najlepszą bronią dwuręczną jest Topór berserkera (do kupienia u Orlana w bodajże 5 rozdziale i na wyspie Irdorath) i oczywiście Szpon Beliara (do odebrania Krukowi w "Nocy Kruka").
Pozdro.
RPG
Nordbard jest offline  
Nieprzeczytane 10-07-09, 16:42   #5
Pan Beliara
Czarny Goblin

Pan Beliara awatar

Domyślnie

1.pod klasztorem(tam gdzie znajdujesz mape morska dworu indorath i lezki)jest almanach.nauczy cie robic rune TAJEMNICA BIBLIOTEKI tylko potrzebujesz pustej runy.i lezkow innosa(to jest ich zastosowanie dla lowcy smokow)jak sie przeteleportujesz za pomocą tej runy to tam bedzie przepis na cziezki pancerz ŁS.zaniec go bennetowi i postepuj wedle wskazowek benneta i tego co tam jest napisane.(Łowca S gralem dawno wiec sorry ze nie moge ci dokladniej wyjasnic jak zrobic tą zbroje.sorry)MAM NADZIEJE ZE POMOGLEM

<W7> i w wakacje, bwoawhahahahaha!
RPG
Pan Beliara jest offline  
Nieprzeczytane 10-07-09, 16:46   #6
Nordbard
Kąsacz

Domyślnie

Runę teleportacji do podziemii klasztoru może zrobić tylko Paladyn. Ale faktycznie, po przeczytaniu almanachu udajemy się do Benneta i podajemy mu patent na zbroję, którą kupujemy za jedyne 20000 Sztuk Złota.
RPG
Nordbard jest offline  
Nieprzeczytane 10-07-09, 16:51   #7
Darwin
Chrząszcz

Domyślnie

Dzięki......
będe pamietał jak jeszcze kiedyś sobie zagram w G2
a co do broni mogłem kupić: http://www.allegro.pl/item673328157_...eni_116cm.html

RPG
Darwin jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania