Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Porady i triki
Przeładuj stronę Proszę o poradę i informacje!

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 08-10-09, 21:55   #1
ArTh00r
Chrząszcz

Exclamation Proszę o poradę i informacje!

Witam! Pierwszy raz przechodzę dopiero gothic2 i mam takie pytanie. Na jakim etapie gry tzn. w którym rozdziale mogę sobie wykuć najlepszy miecz w grze jednoręczny oraz jak mam to zrobić proszę o konkretne informacje jak dla amatora. Oraz drugie takie samo pytanie toczy się co do zbroi, czytałem w jakiś wątkach, że muszę znaleźć runę teleportacyjna, ale czy ktoś może mi to opisać co i jak ? Będę wdzięczny, pozdrawiam!!

P.S
Gram paladynem i zaczyna 4 rozdział

Ostatnio edytowane przez ArTh00r : 08-10-09 o 21:58.
RPG
ArTh00r jest offline  
Nieprzeczytane 08-10-09, 22:25   #2
majkel880505
Zębacz

majkel880505 awatar

Domyślnie

jak grasz paladynem to najlepszy miecz jednoręczny kupisz u harada potem możesz go pobłogosławić w kapliczce innosa w klasztorze co zwiększy jego obrażenia a potem w 5 rozdziale znów będziesz mógł go ''stuningowac '' i będzie to wtedy najlepszy dostępny w grze miecz jednoręczny dla paladyna a jeśli chodzi o zbroje to wszystkiego dowiesz się w 5 rozdziale a że grasz w g2 po raz pierwszy to nie będę opisywał co i jak bo popsuje ci rozgrywkę lepiej tego dowiedzieć się samemu

Ostatnio edytowane przez majkel880505 : 08-10-09 o 22:41.
RPG
majkel880505 jest offline  
Nieprzeczytane 09-10-09, 03:24   #3
ArTh00r
Chrząszcz

Domyślnie

Ok już mam zrobiony pierwszy upgrade miecza i już kończę 4 rozdział więc muszę zbierać na kolejny zapewne droższy ? Czego mam się uczyć jak mam 123 siły i 100% broni jednoręcznej ? Proszę o jakieś wskazówki jak mam dalej rozwinąć paladyna, ma 24 poziom
RPG
ArTh00r jest offline  
Nieprzeczytane 09-10-09, 11:52   #4
majkel880505
Zębacz

majkel880505 awatar

Domyślnie

Albo uczysz się czarów paladyna i inwestujesz w manę albo pakuj w zręczność i łuki albo kusze
RPG
majkel880505 jest offline  
Nieprzeczytane 09-10-09, 15:41   #5
CreWs

CreWs awatar

Domyślnie

Lepiej zainwestować w magię. Ta paladyna wcale nie jest taka zła - święta strzała - na pewno lepsza niż łuk czy kusza. Poziom masz chyba w porządku , ale jest to jak mniemam początek 4 rozdziału - czyli smoki przed tobą i wszystko co przed nimi, orki na około zamku w GD więc pewnie trochę wbijesz.
RPG
CreWs jest offline  
Nieprzeczytane 09-10-09, 17:01   #6
Bezimienny ork
Krwiopijca

Bezimienny ork awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał CreWs Zobacz post
Lepiej zainwestować w magię. Ta paladyna wcale nie jest taka zła - święta strzała - na pewno lepsza niż łuk czy kusza. Poziom masz chyba w porządku , ale jest to jak mniemam początek 4 rozdziału - czyli smoki przed tobą i wszystko co przed nimi, orki na około zamku w GD więc pewnie trochę wbijesz.
Tak to prawda lepiej inwestować w magię po smoki nie są banalnie proste do zabicia!
RPG
Bezimienny ork jest offline  
Nieprzeczytane 21-10-09, 18:51   #7
Amatar
Polna Bestia

Amatar awatar

Domyślnie

Witam

Lowca moze wykuc magiczne ostrze na smoki

Paladynem mozna kupic u Harada i ulepszyc w V rozdziale na Gniew Innosa

A jezeli pytasz o gildie to polecam Lowcow smokow .

Pozdro

89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu
RPG
Amatar jest offline  
Nieprzeczytane 27-10-09, 20:11   #8
rafcio112
Chrząszcz

rafcio112 awatar

Domyślnie prosze pomórzcie brat rafcia112

Założyłem się z rafcio112 że przejdę gothica 2 w 5 dni nie mogę przejdź 1 rozdziału, nie mogę zostać czeladnikiem.
pomóżcie w:
1. Gdzie można znaleźć orka?
2. U którego mistrza czeladnika powinienem się zatrudnić jak napisze cie to jeszcze napiszcie jak go przejść. O błogosławienistwem już sie zajmę.

Jak będę czeladnikiem już nic nie będę potrzebował/

Ostatnio edytowane przez Donovan : 21-11-09 o 02:40.
RPG
rafcio112 jest offline  
Nieprzeczytane 27-10-09, 20:18   #9
bartool
Czarny Goblin

bartool awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał rafcio112 Zobacz post
1.Gdzie można znależć orka
2.U którego mistrza czeladnika powinnem się zatrudnić jak napisze cie to jeszcze napiszcie jak go przejść
1.W lesie, a najlepiej to iść z Bartokiem na polowanie, topór można kupić od Cipera(na farmie Onara),lub znaleźć w jaskini niedaleko miasta.
2.Harad albo Bosper, to zależy kim chcesz być bo jak palladynem to Bosper a jak łowcą to Harad, magiem obojętnie.
bartool jest offline  
Nieprzeczytane 27-10-09, 20:48   #10
Xardas haha
Chrząszcz

Xardas haha awatar

Domyślnie

2.jak jesteś dobrym szukaczem i zbieraczem to do constantina lecz ma parszywy charakter
RPG
Xardas haha jest offline  
Nieprzeczytane 27-10-09, 21:18   #11
Czarny3d
Polna Bestia

Czarny3d awatar

Domyślnie

Co do Constantina to nie polecam, musisz mu sprzedawać grzyby których jest ograniczona ilość. Ponadto grzyby te lepiej jest zjeść bo w dużej ilości podnoszą manę. Ja polecam Harada najlepsza kasa i nie trzeba się za bardzo wysilać.
PS: Co do waszego zakładu to przejście Gothica 2 w pięć dni nie jest niczym nadzwyczajnym, da się go przejść w 3-4 godziny jeśli olać grind postaci i questy oboczne. Wygrasz.

Ostatnio edytowane przez Czarny3d : 28-10-09 o 08:55.
RPG
Czarny3d jest offline  
Nieprzeczytane 13-11-09, 14:58   #12
Thorus301

Domyślnie

Cytat:
Napisał Czarny3d Zobacz post
przejście Gothica 2 w pięć dni nie jest niczym nadzwyczajnym, da się go przejść w 3-4 godziny jeśli olać grind postaci i questy oboczne. Wygrasz.
Nie byłbym tego taki pewien."Olewając" jak to mówisz Questy poboczne straci szanse na dodatkowy Exp, czyli postać będzie słaba.A ze słabą postacią to naprawdę trudno w późniejszych etapach gry.I przestań gadać że da się przejść Gothic 2 choćby w 3 godziny... to niemożliwe.

Ale do tematu Myślę, że Bartool odpowiedział na wszystkie twoje pytania.No ale dodam coś od siebie Radzę ci wybrać Harada. Dużo złota. Bardzo dużo złota... A skoro masz na przejście Gothic 2 tylko 5 dni to zapewne nie będziesz miał czasu, żeby później po wybiciu wszystkich zwierząt na szlakach, szlajać się po lasach .
RPG

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania