Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Porady i triki
Przeładuj stronę [Mega Poradnik dla czystego Maga] by Infospec

Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz mój poradnik dla czystego maga?
6 - Rewelacja! 66 48.18%
5 - Bardzo dobry 45 32.85%
4 - Dobry 19 13.87%
3 - Średni 4 2.92%
2 - Słaby 2 1.46%
1 - Kompletnie mi się nie podoba 1 0.73%
Głosujących: 137. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 23-10-18, 01:16   #85
Elhatron
Chrząszcz

Domyślnie

OPie 6-teczka!! Zawsze zniechęcał mnie do grania magiem brak regeneracji many, ale ten poradnik mnie przekonał. Ale tak szczerze to metodą różdżka+gobliny skielety można rozwalić praktycznie wszystko w 1, 2 i 3 rozdziale bo tą metodą można przywołać całą armię szkieletów goblinów i wysłać je do walki nawet z cieniostworem czy kilkoma wargami. Kwestia tylko szybkiego zakładania i ściągania różdżki i przywoływania kolejnego goblina. Maluchy są może i słabe, ale bardzo szybkie, dlatego jest to moim zdaniem najlepsze zaklęcie w grze
RPG
Elhatron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 02-11-18, 13:15   #86
GaroK
Polna Bestia

GaroK awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Elhatron Zobacz post
OPie 6-teczka!! Zawsze zniechęcał mnie do grania magiem brak regeneracji many, ale ten poradnik mnie przekonał. Ale tak szczerze to metodą różdżka+gobliny skielety można rozwalić praktycznie wszystko w 1, 2 i 3 rozdziale bo tą metodą można przywołać całą armię szkieletów goblinów i wysłać je do walki nawet z cieniostworem czy kilkoma wargami. Kwestia tylko szybkiego zakładania i ściągania różdżki i przywoływania kolejnego goblina. Maluchy są może i słabe, ale bardzo szybkie, dlatego jest to moim zdaniem najlepsze zaklęcie w grze
Ja tam gram czystego bez tego buga z różdżką, jestem w 3 rozdziale i daje sobie na luzie radę, nie wiem czemu autor uważa do za hardkor.

Nie wydajesz kokosów na bronie, a jeśli dobrze grasz to zaoszczędzisz dużo na leczeniu. To jest dostatecznie dużo kasy żeby wykupować przynajmniej wszystkie małe miksturki many od każdego kupca, plus masz jeszcze roślinki.
RPG
GaroK jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 14-11-18, 18:50   #87
PlayForBloodPL
Chrząszcz

Domyślnie Potrzebuję porad.

Witam mam nadzieje że ktoś z was da mi porady jak grać zanim zostane nowicjuszem jaki mieć poziom i jakie statystyki gdy zostane już nowicjuszem grałem w Gothica dużo razy a nie ukończyłem tylko magiem nie grałem nim nigdy proszę o porady typu jak szybko zdobyć kase na dołączenie do klasztoru w co pakować jak nie jestem nowicjuszem proszę o szybką pomoc.
RPG
PlayForBloodPL jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 15-11-18, 00:44   #88
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

Zalezy od tego jak chcesz grac. Mozesz grac czystym magiem, gdzie pakujesz pny tylko w mane i runy lub magiem fighterem, ktory przy okazji praktykuje miecz/luk.
Kasa klasycznie: Wyucz sie otwierania zamkow i sprzedawaj rzeczy pokradzione z domow w miescie i z przypadkowych skrzyn. Bez problemu w miescie podczas pierwszej wizyty mozna uciulac tysiaka na dolaczenie do gildii.
Co do levelu: To zalezy, nie ma zadnych wymogow na ktorym poziomie dolaczyc. Graj tak, by bylo ci wygodnie, choc w sumie warto, bys zajrzal wczesniej do Onara i pare zadan wykonal, dodatkowe doswiadczenie.
RPG
Ancoron jest teraz online  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 12-01-19, 16:30   #89
GaroK
Polna Bestia

GaroK awatar

Domyślnie

Szkoda że mapka już nie działa. Nie da się pewnie już odzyskać?
RPG
GaroK jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 14-04-19, 22:59   #90
GunMeat
Czarny Goblin

GunMeat awatar

Domyślnie

Ostatnio zabrałem się za maga i doszedłem do wniosku, że może autor ma rację w kwestii tego tricku z różdżką,
,
bo problemy z maną są bardzo męczące.

Zauważyłem jedną ciekawą rzecz - mianowicie grom (250) zabiera poszukiwaczom jakieś 45% życia.
I tyle samo zabiera mu 5 lodowych lanc (5*100).
Czyżby obrażenia były podane nieprawidłowo?

Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-12-19, 05:26   #91
GaroK
Polna Bestia

GaroK awatar

Domyślnie

Ja tam wciąż was nie rozumiem.

III Rozdział, Jarkendar Nie mam żadnych problemów ze złotem i miksturami, nie używam broni białej ani różdżki w ogóle(w sensie exploita), żadnych zwojów przemiany, nie podnoszę wszystkich roślinek(żeby pusto nie było, taki dziwny nawyk lol), nie farmie expa na NPCach, neutralnych zwierzętach, nie okradam domów, oddaje tylko mięso kopacza dla Constantino więc mam tylko pół wypłaty. I nie jest to trudne.

(masturbacja time)
Also, autor poradnika popełnił kolosalny błąd jadąc po małej ognistej burzy.
To powinna być broń główna od trzeciego rozdziału. Zwabić wielką grupkę zwierząt w jedną kupę,(można użyć mikstury szybkości od Neorasa za 10szt.zł), i rozwalić wszystko jedną kulą -25 many. Dobrze się sprawdza na bandytach ożywieńcach, jako tako dobre na orków i smoczych zębaczy, o ile inny przeciwnicy są w zasięgu eksplozji. Oszczędza niewyobrażalnie dużo many, dziwne że autor tego nie zauważył.
Najlepsza runa 11/10 better than magic wand exploit.
RPG
GaroK jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania