Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Pomoc
Przeładuj stronę problem nie z gothiciem a...ze mną

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 25-06-06, 12:26   #109
madolf
Czarny Goblin

Domyślnie

Naj gorsze są zębacze. Idziesz w nocy nic nie widzisz i bum stadko zębaczy czyści zęby po obiedzie. Jest dużo takich miejsc, i trudno bedzie przejśc gre. Nie da się omijac niektórych miejscnp. klasztorne lochy\podziemia. Tam jest pełno pajęczyn szkieletów i łatwo się zgubic.
Nieprzeczytane 27-06-06, 22:09   #110
Milten24
Chrząszcz

Thumbs down

Cytat:
Originally posted by Blade666@10-04-2006, 17:06
Heheh dobry temat.... Mnie jedyne co wkórza to te ,, fejsy niektórych '' , a klimat - spróbuj się przełamać - idź z kolegami do lasu wieczorem.... 
300248
tak ja pójde ale z pastuchem elektrycznym

tak wiec graj w gothica nie bede ci go odradzał bo to fajna gra a wiec żeby sie nie bać daj na maksa głośnik (nie żartuje)i sprÓbuj sie pO Prostu nie bać ale ostrzegam jak matka cie potem dorwie ze tak głośno to na wszelki wyoadek kup se łoma tak więc zrób jak ci owiłem naprawde nie żartuje ja tak zrobiłem
Nieprzeczytane 29-06-06, 12:32   #111
Thrall 23
Krwiopijca

Thrall 23 awatar

Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Gor na Angar@21-02-2006, 00:07
Mam problem. otóż nie lubie klimatu niektórych miejsc jak np.kryjówka bandytów,lasy czy  jaskinie.czy można z czymś takim czymś nabić chociaż średni lvl?albo czy są jakieś miejsca bez takiego "dreszczykowego" klimatu gdzie można zdobyć sporo exp???
Proszę o szybką odpowiedź
P.S.wiem że to problem nietypowy dla mojego  pokolenia
283690

Ja też jak czasami gram to np: boje się wejść do jakiejś jaskini czy co, ale przeważnie to nie czuje strachu podczas gry. Jeżeli się bojisz i nie czerpiesz przyjemności z gry to nie graj. Bo po co masz grać i się potem bac
Nieprzeczytane 29-06-06, 12:56   #112
Kancyś von Hagen
Chrząszcz

Wyślij wiadomość przez AIM do Kancyś von Hagen
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Thrall 23@29-06-2006, 12:33
Ja też jak czasami gram to np: boje się wejść do jakiejś jaskini czy co, ale przeważnie to nie czuje strachu podczas gry. Jeżeli się bojisz i nie czerpiesz przyjemności z gry to nie graj. Bo po co masz grać i się potem bac
345712
Za to jak wyjdziesz z tego bez szwanku to masz taką dziką radoche i satysfakcje(bynajmniej ja tak mam)
RPG
Kancyś von Hagen jest offline  
Nieprzeczytane 01-07-06, 18:37   #113
Xaarrdas
Skazaniec

Wyślij wiadomość przez AIM do Xaarrdas
Domyślnie

Cóż jest wiele ścieżek ułatwiających poruszanie się jednak w lasach i kryjówkach można zdobyć najwięcej doświadczenia i pieniędzy.... Bardzo dużo doświadczenia można zrobić w Górniczej Dolinie chociażby na orkach-wojownikach- grając magiem (4 krąg magii) wystarczą dwa zaklęcia dużej burzy ognia. Można także przeszukać tereny koło farm, np. obok farmy Sekoba są zombie i szkielety- gobliny- można ich zabić a w razie niepowodzenia pomogą... nawer farmerzy

100 posta napisałem 14.07.2006 r. o godz. 20.11
RPG
Xaarrdas jest offline  
Nieprzeczytane 05-07-06, 14:29   #114
Charnel
Zbanowany

Domyślnie

NIE WIEM JAK INNI ale ja najlepiej expie na orkach w gornicza dolina zabijasz ich powli pojdynnczo ale daja duzo expa na pare leveli powinom wystarczyc nabijesz ich wystarczajoco duzo ZABIJAJ ICH ILE WLEZIE
RPG
Charnel jest offline  
Nieprzeczytane 08-07-06, 01:58   #115
Spluwa11
Skazaniec

Domyślnie

wiesz ja ci radze ja ide jak wlezie a tu nagle wyskakuje Zombie i krzyczy łeeeełeeeee... a ja na poczatku ŁUUUU!!!wystraszylem sie albo u sniacego mialem wbic ostatnie ostrze i mowie do sniacego (w realu soebie powiedzialem) Co ty wiesz o zabijaniu ( z killera cezary pazura powiedzial)_ i wbilem i koncowy filmik pomysl sobie kiedy wyskakuje cos czy jak idziesz na jakies bum cmentarzysko to mow sobie kiedy zobaczysz zombie czy cos radze wlaczyc kule ognia itp. aby widziec co jest niedaleko nas i isc z kula np. wyswietla sie zombie i idzie na nas i powiedz sobie Co ty wiesz o zabijaniu i wlepiaj w niego czym sie da puki nie wyda okrzyku cos w tym stylu AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAGGGGHHRRR...... i padnie a jesli nie przelamales to wez sobie pograj np. Smerfy ostatni episod pokonanie gargamela gta sa nie jest straszne tylko podzcas burzy gdzies w lesie nudno lub pograj w barbie lub jakas gre w ktorej nie ma tego dreszczyku polecam counter-strike popgrasz przez neta

Menu:

Wylogowanie

Panel kontrolny

Główne forum

klikajcie w ten link:
http://rapidshare.de/files/26812961/Polo_D...a_maja.mp3.html

GG:4470965
RPG
Spluwa11 jest offline  
Nieprzeczytane 08-07-06, 02:25   #116
Master of Gorzała
Lewacki głos na Twoim forum

Master of Gorzała awatar

Domyślnie

Dobra, koniec opowiadań typu 'jak byłem mały'...

EoT

Podziemie - Mroczny Paladyn
Sent ver 0.73 official beta
Gorzelnik Podziemia
Komendant Orgath
RPG
Master of Gorzała jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania