Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Pomoc techniczna
Przeładuj stronę PATCH

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 19-11-05, 17:38   #1
michalmuz
Chrząszcz

Domyślnie

Czy ma ktos jakiegos patcha do gothica 1?? za kazdym razem gdy znajduje sie na drodze do obozu na bagnach gra wychodzi mi do windows i dalej nie pojdzie. Mam windowsa xp pomozcie!!
RPG
michalmuz jest offline  
Nieprzeczytane 19-11-05, 18:04   #2
Krzyshek

Krzyshek awatar

Domyślnie

Z tego co wiem to w polsce Gothic 1 jest spaczowany. Oczywiście jeśli masz oryginał. Jeśli masz pirata to możliwe że to jest wersja niemiecka i ktoś ją spolszczył po swojemu z wersji polskiej (znam takich ludzi co to robią a później gra nie działa). Albo jeśli masz pirata to jest źle skopiowany. A jeśli masz oryginałke to spróbuj:
1. Wczytać poprzedniego savea
2. Zdefragmentuj dyski
3. Przeinstaluj Windowsa
Jeśli nie zadziała to nie wiem co Ci poradzić.

RPG
Krzyshek jest offline  
Nieprzeczytane 19-11-05, 18:42   #3
Lifu

Lifu awatar

Wyślij wiadomość przez MSN do Lifu Wyślij wiadomość przez Skype™ do Lifu
Domyślnie

Po co od razu aż tak brutalnie? Może po prostu wystarczy przeinstalować G1 :P ? Możliwe że po prostu nie zainstalowała się jakaś tekstura i kiedy się patrzymy na nią (a właściwie na miejsce gdzie powinna być) gra wychodzi do windowsa. Mój kolega miał taki sam problem z vice city kiedy nie miał tekstury bodajże jakiejś motorówki...
Jak nie pomoze to przeinstaluj DirectX i sterowniki do karty graficznej... Może to coś da.

BTW. Jeśli masz wersję 1.08k [chyba się nie pomyliłem :P ] to jest to poprawna wersja, którą ma zapewnie większość ludzi .

Bogactwo dla nas, władza dla Beliara!
RPG
Lifu jest offline  
Nieprzeczytane 19-11-05, 20:25   #4
Black
Czarny Goblin

Black awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Black
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Lifu@19-11-2005, 18:42
Po co od razu aż tak brutalnie? Może po prostu wystarczy przeinstalować G1 :P ? Możliwe że po prostu nie zainstalowała się jakaś tekstura i kiedy się patrzymy na nią (a właściwie na miejsce gdzie powinna być) gra wychodzi do windowsa. Mój kolega miał taki sam problem z vice city kiedy nie miał tekstury bodajże jakiejś motorówki...
Jak nie pomoze to przeinstaluj DirectX i sterowniki do karty graficznej... Może to coś da.

BTW. Jeśli masz wersję 1.08k [chyba się nie pomyliłem :P ] to jest to poprawna wersja, którą ma zapewnie większość ludzi .
255246
Bardzo możliwe tez tak miałem ale to w gothicu II... wracając do tematu pomoc to może masz porysowaną płytkę albo blędnie nagrany ORGINAŁ/PIRAT - w przypadku orginału możesz zgłosić się do producenta o wymianę (w przypadku pirata - nie polecam )

Front Opróżniania Beczek Gorzały

Pierwsze ostrzeżenie dostałem 7-11-2005, 18:35

Black metal to wojna więc... pompuj rower dla szatana!
RPG
Black jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania