Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Pomoc
Przeładuj stronę rozwój postaci

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 25-05-07, 17:10   #1
ktoś01
Krwiopijca

Domyślnie rozwój postaci

Oto moja postać:
KLIK
I mam kilka pytań:
-Czy warto zainwestować w różdżkę?
-Jak dalej rozwijać postać???
-na jakich potworach zdobywać doświadczenie
PS. Jak zdobyć czyste runy?

Ostatnio edytowane przez ktoś01 : 25-05-07 o 17:55. Powód: Bo tak mi się podoba ;)
RPG
ktoś01 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-05-07, 18:53   #2
Pompidou
Jaszczur

Pompidou awatar

Domyślnie

Ooo, stary, takiej postaci to dawno nie widziałem. Masz po prostu tragicznie niski poziom (bez obrazy). Zrób wszystkie możliwe questy, rozwalaj wszystkie stworzonka, które możesz, i tak dalej.

Radzę inwestować dużo w manę i zręczność (tak do 30). Naucz się też czytać kamienne tabliczki. Nie rób kuli ognia, bo to strata PN (lepiej pójść w 2. rozdziale do Jarkendaru i nauczyć się lodowej lancy).

Jeśli chodzi ci o magiczną różdżkę, to ona nie nadaje się do walki dla maga ;p Ale opłaca się ją kupić, bo dodaje 20 many, a to przecież dla magów najważniejsze.

A czyste runy? Rób wszystkie questy, które możesz. Możesz też kupić w Goraxa i Cronosa. Powinno ci wystarczyć, jest ich chyba 15.
RPG
Pompidou jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-05-07, 19:49   #3
Summoner
Czarny Goblin

Domyślnie

Na ta postac mam tylko jedna mysl.......HOLLY SHIT!!!!
Odrazu widac ze nie grales jeszcze w NK przynajmniej nie magiem. Teraz to mozesz miec ciezko. Jedna wazna sprawa zainwestuj w zrecznosc do powiedzmy 50 i zalatw sobie porzadny luk. Nie ruszaj sie z Korinis przed osiagnieciem bo ja wiem 18-20 lvlu bo nie wyrobisz.(tak dla ciekawosci powiem ze ja mam taki taki poziom jeszcze przed wejsciem do miasta.) Chyab nie robiles questow innych gildii bo jesli mam racje to masz w plecy okolo 30000 doswiadczenia. Jezeli to jest twoj pierwszy raz w NK to radze zaczac od nowa i pod zadnym pozorem nie brac maga bo jest cholernie ciezko (przynajmniej za 1 czy 2 razem).
RPG
Summoner jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-05-07, 20:10   #4
ktoś01
Krwiopijca

Domyślnie

Tak, to mój pierwszy raz w jakiegokolwiek gothica.
A więc chyba zacznę od początku...Czy prościej będzie najemnikiem czy strażnikiem?
Chyba strażnikiem?
A strażnik to ma pakować w siłę, tak?
A o co chodzi z tymi zadaniami innych gildii? Mam jednocześnie być w kilku gildiach?
RPG
ktoś01 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-05-07, 23:15   #5
Vak
Krwiopijca

Domyślnie

Lepiej być najemnikiem bo masz póżniej najlepszą broń w grze i dostajesz codziennie 50 sztuk złota.
RPG
Vak jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 26-05-07, 09:40   #6
Bezsumienny
Skazaniec

Domyślnie

Nie mósisz zaczynać od początku kup od alvhemika w dolnym mieście zwój przemiany w smoczego zębacza i idź do lasu obok morskiej latarni. Przemiaeń się w smoczego zębacza i żadna bestia cię nie pokona. Wybij wszystkie zwierzęta w lesie zarobisz jakieś 5 pozimów.
I bedzie cool
RPG
Bezsumienny jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 26-05-07, 11:07   #7
Teen
Czarny Goblin

Teen awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do Teen
Domyślnie

Co wy mu pierdolicie o zaczęciu gry od nowa to cały czas 1 rozdział *mam nadzieje. Więc nie jest az tak źle. Ma mały poziom ale da się to naprawić, po prostu rób zadania wszystkie jakie możesz, wybij wszystko co się da dobij tak do 12 poziomu (najlepiej zrób wszystkie zadania dotyczące Wodnego Kręgu, zaginionych ludzi, handlarza bronią.Jak już będziesz miał powyżej 10 levela idź do Jarkendaru tam będziesz miał trudno ale jak dobrze rozegrasz wszystko będzie dobrze :P (ja tam poszedłem na 12 a wróciłem na 20) Na początku cieżko sie gra czystym magiem więc radze dopakować do 50 zręczności i pójść zabić 2 trolle niedaleko Farmy Onara (to nie problem wystarczy tak biegać aby troll się nie odwrócił i cały czas go ciachać) jak je zabijesz to obok nich leży Raiper (50 zręczności 100 obrażeń), co do różdżki to nie wiem miałem ją na początku ze względy na jej właściwości magiczne, ale powiem ci coś jak masz ją na plecach a w ekwipunku masz mocniejszą broń, którą możesz unieść to jak w tedy zamienisz się w jakiegoś stwora to broń zmieni ci się na najlepszą jaką mozesz unieść a +20 many zostanie to BUG więc musisz się zastanowić czy to użyć. Magiem będzie cięzko na początku ale potem to banał :P
RPG
Teen jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 26-05-07, 12:13   #8
ktoś01
Krwiopijca

Domyślnie

Tak, to 1 rozdział....
Ale po przemianie smoczego zębacza levele będą szły normalnie?

Ostatnio edytowane przez ktoś01 : 26-05-07 o 12:22.
RPG
ktoś01 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 26-05-07, 14:38   #9
Summoner
Czarny Goblin

Domyślnie

Tak beda szly normalnie tylko ze nie bedziesz dostawal PŻ za kazdy zdobyty poziom. Z tego co widze nie byles jeszcze u Darona. A jako Mag Ognia chyba juz nie mozesz brac u niego blogoslawienstw. Musisz to sam sprawdzic. Idz do niego i skladaj ofiary po 50 sztuk zlota. Bedziesz w ten sposob dostawal PŻ. Mozna tak zrobic az nie dasz mu 1000 szt. zlota.
RPG
Summoner jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 27-05-07, 18:16   #10
Bezsumienny
Skazaniec

Domyślnie

Zapomniałem o
Daronie powiedzieć, ja zawsze daje mu 1000 złota i idę w smoczegozębacza do jarkendaru idę na 10 lvl a wracam z 17 potem to już z górki
RPG
Bezsumienny jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 27-05-07, 21:11   #11
ktoś01
Krwiopijca

Domyślnie

Niechcący skasowałem save'ki, więc i tak zacznę od nowa
Czy Najemnik to dobry pomysł na początek?
I czy do Jarkendaru iść przed Zapomnianą Krainą Budowniczych i 2 rozdziałem???
RPG
ktoś01 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 27-05-07, 21:19   #12
Xar91
Zębacz

Xar91 awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał ktoś01 Zobacz post
Czy Najemnik to dobry pomysł na początek?
I czy do Jarkendaru iść przed Zapomnianą Krainą Budowniczych i 2 rozdziałem???
Jarkendar i zapomniana kraina budowniczych,ajk rowniez nieznana czesc wyspy to jedno i to samo. Tam mozesz sie dostac dopiero najwczesniej w 2 a musiszz w 3 najpuzniej.A co do tego,kim nalepiej,to rob mijsce dla kazdego,no chyba,ze sie wykluczaja,to wtedy sie zastanow. Wazne jest,zebys grajac niezabil nikogo w miescie na farmie itp. Wykonuj mnustwo zadan,choc po miescie io calym swiecie,rozmawiaj z ludzmi..Fakt,najlepiej zaczac od Najemnika,ae wes naucz sie rowniez warzenia mikstur i wyrobu broni..To taka mala rada na przyszlosc.I niezuzywaj dobrych zwoi(np. demona,golema,ognisty deszcz) na 2-3 drogow,podbij poziom o 2-3 i wtedy sprubuj,szkoda takiego dobrego orenza marnowac.Ja w 2 bez Nk mialem 12 jak mialem gildie dopiero..Tobie polecam mniej-wiecej z 15 zaczac nowy rozdzial...Niewydawaj zbyt duzo PD na nauke wykuwania mieczy...
Krwi jest malo,oddawajcie ją!!Co wam szkodzi podzielic sie czyms,co sie wam i tak zregeneruje, a komus mozecie uratowac zycie.To jest bezpieczne i dostajecie nawet czekolade.Szczegolnie podczas wakacji jej brakuje(głownie B+).Wiec jesli mozecie,to oddawajcie...
http://www.pck.org.pl/hdk_zost.php
RPG
Xar91 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania