Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Pomoc
Przeładuj stronę Problem z questem gildia złodziei

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 03-07-06, 20:22   #1
majster20
Chrząszcz

Domyślnie

mam taki problem. Zabijem bandytów w jaskini kolo farmy Akila, przeczytałem wiadomosc z ryby, poszedlem do kolesia co sprzedaje ryby i oddalem mu wiadomosc nie wsadzajac go do wiezienia. Zgodnie z opisem z waszej strony powinienem wrocic do gospody i sprzedawca mial mi powiedziec ze ktos stoi za domem kolesia od ryb, niestety nic mi nie mowi, proponuje tylko te same informacje i cos do picia. Drugie pytanie: gdzie jeszcze moge kupic wytrychy, bo Thorben czy jakos tak juz nie ma.
RPG
majster20 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 03-07-06, 20:56   #2
rave
Krwiopijca

Domyślnie

1. Ja tego kolesia od ryb wsadziłem do więzienia i wtedy sprzedawca (kardif) mi powiedział o tym co stoi za sklepem rybnym.
2. Jak dołączysz do gildi złodziei to sprzedawca w tawernie będzie je miał (40). A jak nie chcesz marnować wytrychów to zapisz grę PRZED otwieraniem skrzyni, potem otwieraj nią i zapisuj sobie na karteczce którą masz dać strzałkę, a potem jeśli stracisz jakieś to wczytaj grę i z karteczki zgap
RPG
rave jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 03-07-06, 21:06   #3
majster20
Chrząszcz

Domyślnie

Cytat:
Originally posted by rave@3-07-2006, 21:57
1. Ja tego kolesia od ryb wsadziłem do więzienia i wtedy sprzedawca (kardif) mi powiedział o tym co stoi za sklepem rybnym.
2. Jak dołączysz do gildi złodziei to sprzedawca w tawernie będzie je miał (40). A jak nie chcesz marnować wytrychów to zapisz grę PRZED otwieraniem skrzyni, potem otwieraj nią i zapisuj sobie na karteczce którą masz dać strzałkę, a potem jeśli stracisz jakieś to wczytaj grę i z karteczki zgap
348499
W solucjach pisalo ze nie mam go wsadzac, wiec jak jest??
RPG
majster20 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 03-07-06, 21:06   #4
Yzerman
Czarny Szermierz

Yzerman awatar

Domyślnie

Wykonaj zadanie od Nagura , nie wsadzaj Rengaru do więzienia, Halvora już masz z głowy , nie przyłĄczj się w tym momencie do gildii, chociaż to i tak nie ma znaczenia , bo możesz też w drugą stronę : wydać Nagura, Rengaru, Halvora, potem zabić Attylę.

" Ive said that I will strike down Void; This is still foretold by fate... shall it be here?...

This place is as good as any to wield my sword "Altaria Falling Again
Didn't expect them? So... They must be a miracle ...
RPG
Yzerman jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 03-07-06, 21:06   #5
Orlan297
Polna Bestia

Orlan297 awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Orlan297
Thumbs down

Właśnie musisz go wsadzić do więzienia. Jego (Halvora), Rengaru, albo Nagura i wtedy Attyla będzie czekał na ciebie za sklepem rybnym.

Cytat:
Jak dołączysz do gildi złodziei to sprzedawca w tawernie będzie je miał (40). A jak nie chcesz marnować wytrychów to zapisz grę PRZED otwieraniem skrzyni, potem otwieraj nią i zapisuj sobie na karteczce którą masz dać strzałkę, a potem jeśli stracisz jakieś to wczytaj grę i z karteczki zgap smile.gif
^Dobrze gada, ja całą gre z jednym wytrychem przeszedłem!!
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 03-07-06, 21:11   #6
majster20
Chrząszcz

Domyślnie

Jestem juz strzaznikiem i rewngaru i tego od ryb nie wsadzilem do pierdla i co teraz? Jak wejsc do gildi, bo chce isc po Luk???

Mam jeszcze jedno pytanie, jak dojsc do gorniczej doliny do kapitana jak mi po drodze wyskakuje 5 orcow i mnie rozwalaja jak dziecko

Post łączony - dop. MoG
RPG
majster20 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 03-07-06, 21:19   #7
Hauro

Domyślnie

Cytat:
Originally posted by majster20@3-07-2006, 21:12
Jestem juz strzaznikiem i rewngaru i tego od ryb nie wsadzilem do pierdla i co teraz?
348513
To masz problem chłopie bo właśnie trzeba było wsadzić Rengaru za kradzież potem iść do Kardifa i zabić Alrika wziąść od niego klucz i iść do kanałów. A łuk jeśli dobrze pamiętam to jest na tej wyspie w jaskini ale głowy nie dam.
RPG

Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 03-07-06, 21:21   #8
majster20
Chrząszcz

Domyślnie

A jest jakas inna mozliwosc dostania tego klucza?? :>
RPG
majster20 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 03-07-06, 21:24   #9
Yzerman
Czarny Szermierz

Yzerman awatar

Domyślnie

Chyba Atyllę , Jesteś już w górniczej dolinie przed nią , bo jeśli w dolinie to wybij topielce , kieruj się w lewo w stronę stada ścierojadów , potem w górę i znowu na dół ,aż zobaczysz taran. Siedziba gildi złodzieii: od Moe w prawo i prosto ,aż wskoczysz do wody , są tam drzwi do siedziby gildii.

" Ive said that I will strike down Void; This is still foretold by fate... shall it be here?...

This place is as good as any to wield my sword "Altaria Falling Again
Didn't expect them? So... They must be a miracle ...
RPG
Yzerman jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 13-07-06, 10:26   #10
Mateo33
Krwiopijca

Domyślnie

Trzeba zrobic 3 zadania. Dla Nagura, nie wsadzac sprzedawcy ryb do wiezienia i chyba nie wydawac Rengaru. Wtedy musisz isc do Kardifa. On ci mÓwi ze jakis gosc czeka na ciebie za sklepem rybnym.
Jest to Attyla, daje ci klucz do kanalow!!
RPG
Mateo33 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 13-07-06, 10:31   #11
Mateo33
Krwiopijca

Domyślnie

A co do wejscia do zamku bez straty zycia jest jeden bardzo prosty sposÓb, a mianowicie kupujesz sobie kilka zwojow przemiany np. w wilka i teraz morzesz spokojnie latac sobie kolo orkow. Gdy bedziesz pod taranem przemien sie w czlowieka nim na niego wyjdziesz bo zaatakuje cie gosc z kusza!!!
RPG
Mateo33 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania