Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > + > Publikacje modderów
Przeładuj stronę ::Polska Grupa fanów Gothica robiąca mody:: - zróbmy coś!

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 08-01-05, 01:13   #61
Smok
Chrząszcz

Wyślij wiadomość przez AIM do Smok
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by matttt@Jan 7 2005, 11:23 PM
to co w końcu z tym gothoicem robicie coś czy nie bo bym się mógł na coś nadać
135789
Oczywiście że coś jest robione w stronę tworzenia moda, ale wie o tym tylko garstka osób Jak chcesz się nadać to napisz co potrafisz.
RPG
Smok jest offline  
Nieprzeczytane 08-01-05, 12:54   #62
Voyo
Polna Bestia

Domyślnie

Wiecie coś, ja bym na waszym miejscu najpierw przetłumaczył Bedhronunga (czy jakoś tak) i Diccurica na angielski i polski. Wtedy nie tylko polscy fani byliby wam wdzięczni

LECHIA GDAŃSK
RPG
Voyo jest offline  
Nieprzeczytane 08-01-05, 15:29   #63
Smok
Chrząszcz

Wyślij wiadomość przez AIM do Smok
Domyślnie

Ale my chcemy zrobić moda a nie tłumaczyć czyjeś dzieło
RPG
Smok jest offline  
Nieprzeczytane 23-01-05, 20:26   #64
Crov

Domyślnie

Nie lepiej zjednoczyć ludzi i próbować rozwinąć scenę moderską w polsce zamiast zamykać ja tylko dla określonych ludzi? Tworzyć polskie tutoriale i uczyć ludzi jak tworzyć mody i modziki? Napewno łatwiej byłoby potem stworzyć jakiegos moda. A jeżeli wasza grupa moderska otworzyłaby stronę czy tworzyła tutoriale ludzie uczyliby się i pewnie chętnie by do was dołączali, a inni robili wlasne mody co tez mogloby wyjsc polskiej scenie Gothica (cóz, narazie jest to taboret, nie scena) na dobre i moglibysmy pokazać na świecie, że też coś potrafimy.
Wiem, że może truje z tym dupę ale czy nie miło by było jakby na takim np World of Gothic napisali o tym, że polacy zrobili dobre mody, czy robią jakieś wielkie mody czy coś takiego?

PS Napisalem cos na waszym forum, choc widze, ze dawno nikt tam nie byl... Myśle, że mógłbym się przydać.
RPG
Crov jest offline  
Nieprzeczytane 28-01-05, 12:21   #65
NightHunter
Chrząszcz

Red face

Cytat:
Originally posted by Macus@Sep 13 2004, 03:28 PM
Bardzo się ciesze że nikt tego nie skrytykował Heh, ogoolnie sądze że ludziom "z pomysłem na fabułe" na tym etapie prac podziękujemy. Teraz trzeba zrobić OFICJALNĄ grupe, zebrać skład i się zareklamowac. Potem trzeba... właśnie, musicie razem cos popracować, zobaczyć co umiecie, a na końcu wymyslec fabułe, która była by możliwa do wsadzenia w gre A co do tłumaczenia, jest tu troche łatwiej, wiem że krzywobrody jest w stanie wyciągać tekst z gry i go podmieniać. Teraz pozostaje nam znalesć ludzi którzy BARDZO dobrze, właściwie MISTRZOWSKO znają język angielski lub niemiecki. Czekam na odpowiedz Advocate na ten temat, dał by info na GS że szukamy ludzi do składu...
95960
Ja mam certyfikat z angola i zawsze mam 6 z angola na koniec. Mogę więc tłumaczyć. Poza tym, moja matka zajmuje się reklamą igrafiką, więc za niewielką opłatą może zrobić jakies tło czy graficzke do waszej,np. strony internetowej. Jakby były pytanka to czekam pod adresem: nighthunteer@wp.pl
Podam również komóre 0-661-153-085
Nara
RPG
NightHunter jest offline  
Nieprzeczytane 23-02-05, 04:47   #66
Melek
Czarny Goblin

Melek awatar

Domyślnie

Kolejny topic stanął w miejscu a więc closed dopóki ktoś nie poda mi wystarczających powodów aby ten temat był nadal otwarty.
RPG
Melek jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania