Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > + > Publikacje modderów
Przeładuj stronę ::Polska Grupa fanów Gothica robiąca mody:: - zróbmy coś!

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 13-09-04, 13:38   #1
Macus

Macus awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Macus
Domyślnie ::Polska Grupa fanów Gothica robiąca mody:: - zróbmy coś!

Taa, widze że na forum udzielają sie osoby które wiedzą coś na temat robienia modów, lub tłumaczenia ich na języki obce (Advo, Krzywobrody, Pendrak 200 itp.) Sądze że trzeba związać OFICJALNĄ grupe, która by się zajmowała modami, możemy robić własne, lub tłumaczyć te które jush powstały (szczególnie gdony uwagi jest Die Bedrohung). Sądze że znalało by się paru chętnych którzy mogli by się załapac do tej grupy, wiem że nic nie umiem, ja chce tylko zorganizować takich ludzi!!!!

P.S Na prozbe Adva, zmieniam na Polski skoro po angolu nie umiem pisać
Nieprzeczytane 13-09-04, 14:14   #2
Aoki

Wyślij wiadomość przez AIM do Aoki
Domyślnie

jeżeli bym się na co przydał, to ja bardzo chętnie

Aoki alias Copperwolf

GG:5268947
RPG
Aoki jest offline  
Nieprzeczytane 13-09-04, 15:03   #3
szczepek
Demon

szczepek awatar

Domyślnie

Cóż...na robieniu modów znam sie tyle co na balecie. Radze sobie za to dobrze z angielskim. Chętnie bym pomógł przy tłumaczeniu..
RPG
szczepek jest offline  
Nieprzeczytane 13-09-04, 15:44   #4
sam fisher
Czarny Goblin

Wyślij wiadomość przez AIM do sam fisher
Domyślnie

ja bym sie zajoł zmainami tkesyury,nawet nawet się na tym znam.Właśnie z kolegą robimy sobie stonkę gdie robimy moda pt.Gothic Christmas edition
RPG
sam fisher jest offline  
Nieprzeczytane 13-09-04, 16:45   #5
Klimow
Polna Bestia

Domyślnie

znam angielski i francuski (niemieckiego niestety nie)i miewam też czasami jakieś pomysły
Nieprzeczytane 13-09-04, 17:40   #6
Mazzak
Cieniostwór

Wyślij wiadomość przez AIM do Mazzak
Domyślnie

Ja się moge zgłosić do tak zwanego "upiększania" prztłumaczonych dialogów... a także przecież musi być jakaś fabuła i dialogi wogole a ja tym też się moge zająć :wink:

Umarł śmiercią naturalną.
Wszystkich których zawiódł pozdrawia i żegna.
Na każdego przychodzi czas :]
RPG
Mazzak jest offline  
Nieprzeczytane 13-09-04, 18:28   #7
Macus

Macus awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Macus
Domyślnie

Bardzo się ciesze że nikt tego nie skrytykował Heh, ogoolnie sądze że ludziom "z pomysłem na fabułe" na tym etapie prac podziękujemy. Teraz trzeba zrobić OFICJALNĄ grupe, zebrać skład i się zareklamowac. Potem trzeba... właśnie, musicie razem cos popracować, zobaczyć co umiecie, a na końcu wymyslec fabułe, która była by możliwa do wsadzenia w gre A co do tłumaczenia, jest tu troche łatwiej, wiem że krzywobrody jest w stanie wyciągać tekst z gry i go podmieniać. Teraz pozostaje nam znalesć ludzi którzy BARDZO dobrze, właściwie MISTRZOWSKO znają język angielski lub niemiecki. Czekam na odpowiedz Advocate na ten temat, dał by info na GS że szukamy ludzi do składu...
Nieprzeczytane 13-09-04, 19:49   #8
szczepek
Demon

szczepek awatar

Domyślnie

Cytat:
Potem trzeba... właśnie, musicie razem cos popracować, zobaczyć co umiecie

No właśnie - razem. Proponuje, żeby każdy(kandydujący do GPMT) podał swój nr gg. Zawsze można umówić sie na czata, ale gg wydaje sie wygodniejsze - jeśli możecie, to wyedytujcie swój post tutaj i tam podajcie gg.

Mój widnieje w podpisie

Macus, Ty też możesz być. Świetnie organizujesz różne rzeczy, a organizator zawsze sie przyda.

Qrcze...Ściągnąłem Crisman Editora, ze stronki którą podawał Adv w temacie Krzywobrodego. Załadowałem do niego VisiGothica. Myślałem, że to będzie tak, że ot tak sobie będzie w notatniku dialogi po angielsku , 5 min i już zrobione. A to cholera, trzeba przeszukiwać cały plik źródłowy VisiGothica i szukać odpowiednich linijek i je edytować...Żeby to zrobić, naprawde trzeba mieć dużo czasu - Chyba, że istnieje sposób, żeby to zrobić tak jak sobie wyobrażałem. No ale cóż - zgłosiłem sie, to nie będe rezygnował, bo praca trudna

Pff...Potłumaczyłem kilkanaście linijek, zapisałem. Rozmiar moda spadł o połowe, gdy sie go włącza i daje na nową gre, to tak jak w Gothicu normalnym, spotyka sie Diega. Gdy włączyłem save'a z VisiGothica, to pojawiła mi sie dłuuuuga lista błędów.
Interesting :roll:
RPG
szczepek jest offline  
Nieprzeczytane 13-09-04, 20:28   #9
McMike
Krwiopijca

Domyślnie

Heh pewnie zmienianie tekstur i znajomość anglika to nic takiego ale za to mam dużo wolnego czasu i bardzo chętnie bym pomógł.
Mój gg to: 9313123
Ps: pracóje właśnie nad zmianą wszystkich zbroii w gothicku 1 :P
Ps2: dajcie mi adres jakiegoś programiku do modów do gothica żeby instrukcja była po angielsku to dopiero wtedy sie wykaże
Nieprzeczytane 13-09-04, 21:46   #10
Pendrak200
Krwiopijca

Domyślnie Dzieki macus....

Dzięki macus że w nawiasie napisałeś mój nick z napisałem że sie na czymś znam ale ja jeszcze raz podkreślam że sie dopiero ucze a to jest narazie dla mnie cholernie trudne (mam na myśli programowienie w C++) i dziękuje Ci jeszcze za to że wukonałeś mój pomysł (wiesz o co mo chodzi, prawda?). Poza tym jak by ktoś wiedział skąd moge ściągnąć jakis dobry komplikator (chyba tak to sie nazywa). co jeszcze...ja nawet nie wiem co trzeba robić w tym C++ abu wszysko połączyć w spójną całość jak ktoś wie to niech tu napisze to sie tego naucze i bedzie git. No i nie myślcie że jak powiedziałem że sie ucze jezyka C++ to BACH pojawi sie mod. Tak niestety nie ma...Ale tak ogólnie to jak już byśmy coś robili to do G1 czy G2? O ile sie nie myle to grafike można robić w 3D Max'sie?
Czy mam zapytać kogoś kto ma ,,specjalne" zdolności czy by sie nie zaciągnął do grupy ale od razu mówie że nie wiem czy potem zamiast moda nie wyjdzie gigantyczny :!: wirus :!: :?:

P.S. Jeszcze ta durna szkoła przez nią w ogóle nie mam czasu
P.S.2 Moja książeczka ma 650 stron więc nie wiem kiedy to przeczytam a tym bardziej nie wiem kiedy sie tego naucze ale narazie nie rezygnuje i służe pomocą

Ach jeszcze coś jak by co to ja jestem Pendrak a nie Pendrak200 bo to 200 to mi sie przez przypadek napisało
Nieprzeczytane 13-09-04, 23:36   #11
Klimow
Polna Bestia

Domyślnie

szczepek ty mój gg już masz a anglika znam naprawde bardzo dobrze (w pszeciwęnistwie do polskiego )
Nieprzeczytane 14-09-04, 15:10   #12
Mazzak
Cieniostwór

Wyślij wiadomość przez AIM do Mazzak
Domyślnie

GG mam w podpisie... a jakby co to moge zawsze użyczyć sowich znajomości photoshopa i HTML... no i oczywiście pomysły na fabułe itd. :roll:

Umarł śmiercią naturalną.
Wszystkich których zawiódł pozdrawia i żegna.
Na każdego przychodzi czas :]
RPG
Mazzak jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania