Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > + > Publikacje modderów
Przeładuj stronę [Mody] Robie Moda i czekam na pomysły :)

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 17-04-04, 13:57   #13
Dream Maker

Wyślij wiadomość przez AIM do Dream Maker Wyślij wiadomość przez MSN do Dream Maker
Domyślnie

z tą wielką bitwą mogą być problemy... Nowe światy hm.... może być, tylko, że potrzeba mi koncepcji jakieś :P Jeśli chodzi o nowe smoki, to jak dla mnie bomba, pomyślę o tym... Ktoś tu prosił o moje gg, mój numer to 8164951, chętnie o tym wszystkim pogadam
---------------
Ale i wymyśliłem nową koncepcję... Spotykasz jakiegoś kolesia z Kolonii( już go nawet usadowiłem na mapie I on będzie chciał z paroma innymi wskrzesić Y`Beriona, który się z nimi skontaktował i wie, jak otworzyć bramę między wymiarową, by mogli uciec do innego świata... Co wy na to ?
RPG
Dream Maker jest offline  
Nieprzeczytane 17-04-04, 14:04   #14
Slash1
Krwiopijca

Domyślnie

Musze przyznac, ze nie gralem w pierwsza czesc do konca... Skonczylem na 2 rozdziale i tak postac nie wiele mi mowi ALe fajnie by tez bylo gdyby chcieli przywolac sniacego :P
RPG
Slash1 jest offline  
Nieprzeczytane 17-04-04, 14:26   #15
DRIVER
Zębacz

DRIVER awatar

Domyślnie

Cytat:
Musze przyznac, ze nie gralem w pierwsza czesc do konca... Skonczylem na 2 rozdziale i tak postac nie wiele mi mowi ALe fajnie by tez bylo gdyby chcieli przywolac sniacego :P
NIE GRAŁEŚ W G1 DO KOŃCA człowieku G2 to pikuś w porównaniu do G1
A co do tej nowej koncepcji może być ale musi być jakaś ogromna bitwa może będą myśleli że otwożyli portal do wolności a okaże się że wpuścili nowe potwory i WALKA, KREW, RZEŹNIA MUHAHAHA filmy dlatego mają dużą oglądalność
Nieprzeczytane 17-04-04, 19:07   #16
Dream Maker

Wyślij wiadomość przez AIM do Dream Maker Wyślij wiadomość przez MSN do Dream Maker
Domyślnie

heh... z big rzezi napewno nie zrezygnuję niestety w rozmowach dodanych przez moda nie będzie głosów( nie mam mikrofonu ) ale tak poza tym postaram się, żeby było jak najlepiej
RPG
Dream Maker jest offline  
Nieprzeczytane 17-04-04, 19:32   #17
Trigeron
Chrząszcz

Domyślnie

Macie głupie pomysły.
Nawet nie macie koncepcji tylko więcej potworów.
Jakich?
O to dokładsny pomysł na przygodę:
Zleca ci ją Garond, masz przetransportować rudę do zamku. Idziesz do grupy Marcus'a. Gadać z nimi. Dają ci skazańców, a ty ich ochranaiasz.
Wchodziie przez bramę, kładziecie rudę, odeskurtujesz. Idziesz do Marcusa, ale Marcusa odeskortujesz fdo jego grupy, a rycerzy do rudy Silvanosa. Tak jak było. Idziesz do Fajetha. Rycerze zostają, ze skazańcami odeskortywujesz rudę, potem kopaczy z powrotem. po 1500 doświadczenia za odeskortowanie pojedyńcze i 300 zł, za wszytstko 1500 zł, 5000 doświaczenia.
RPG
Trigeron jest offline  
Nieprzeczytane 18-04-04, 11:33   #18
Torlof
Czarny Goblin

Domyślnie

Może zrób przywódce smoków łączącego w sobie wszystkie rzywioły
RPG
Torlof jest offline  
Nieprzeczytane 18-04-04, 11:42   #19
Dream Maker

Domyślnie

Już wymyśliłem pełną historię... I będzie sie kończyć tak jak G2(odpływasz na statku) I będzie krwawa jatka w Khorinis Także będą dwie nowe lokacje, ale nie będę o tym tu pisał, tylko wy napiszcie do mnie na GG(8164951), to powiem wam tyle, ile chcecie
RPG
Dream Maker jest offline  
Nieprzeczytane 18-04-04, 19:38   #20
Qulis

Domyślnie

Cytat:
Już wymyśliłem pełną historię... I będzie sie kończyć tak jak G2(odpływasz na statku) I będzie krwawa jatka w Khorinis Także będą dwie nowe lokacje, ale nie będę o tym tu pisał, tylko wy napiszcie do mnie na GG(8164951), to powiem wam tyle, ile chcecie
Hmmm jatka to jest to co tygyrski lubia najbardziej A tak z ciekawosci to jaki jest planowany czas tworzenia moda???
RPG
Qulis jest offline  
Nieprzeczytane 19-04-04, 17:35   #21
Dream Maker

Domyślnie

czas bliżej nie otkreślony ale jestem... ja wiem?? gdzieś w 1/4 robienia 1. rozdziału, a planuję takowych 6, ale narazie pracuję na starym świecie, a robienie nowych może mi jakieś kłopoty sprawyć... Jak narazie skończyłęm skrypt Magicznych i czerwonych wilków i teraz będę dodawał waypointy dla nich
RPG
Dream Maker jest offline  
Nieprzeczytane 19-04-04, 20:35   #22
Qulis

Domyślnie

Czyli mozna szacowac ze zaraz po przejsciu NK bede mogl uruchomic moda moze to i lepiej:> przynajmniej mozna liczyc na niezla jakosc rozgrywki
RPG
Qulis jest offline  
Nieprzeczytane 19-04-04, 21:39   #23
NekroSS
Polna Bestia

Domyślnie

Hmm, można by dodać oblężenie zamku w GD, a graczm usiałby oczywiście obronić zamek. Można by nawet dodać oblężenie miasta Khoronis. NIe byłoby źle gdyby dodać taką malutką kampanię, po znalezieni ujakiegoś zwoju teleportacyjnego przenosimy się do starożytnego miasta orków!! Achh, a na końcu korytarzy i tych wszystkich krypt jakiegoś potężnego bossa.
RPG
NekroSS jest offline  
Nieprzeczytane 21-04-04, 10:05   #24
Dream Maker

Domyślnie

oblęrzenie zamku w GD, to nie... Ale mam inny pomysł...
Spojler :)
Ja planuję zrobić bitwę pod Khorinis, gdzie to orki sie bronią :) chodzi o to, że ty z Y`Berionem i paroma innymi pomożerz Hagenowi i reszcie Khorinis w ewakuacji, ale będzą pewne komplikacje ;) Orki zajmą Khorinis a wy je wymordujecie :)
KONIEC spojlera :)
RPG
Dream Maker jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania