Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > + > Publikacje modderów
Przeładuj stronę [Mody] Robie Moda i czekam na pomysły :)

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 28-08-04, 21:43   #61
Czarny Mag
Krwiopijca

Domyślnie

mam pomysł na moda do gothic'a 1 (ale jak możesz kreować tekstóry )
po prostu cofnij akcje gry o wiele wcześniej kiedy nie było domów w około zamku odbuduj klasztor, cytadele, fortecy dodaj troche NPC'ów fabuła do tego nasuwa sie sama a jak nie to przeczytaj niektóre opowiadania na GS są naprawde ciekawe.X
RPG
Czarny Mag jest offline  
Nieprzeczytane 29-08-04, 11:17   #62
Gaara_
Czarny Goblin

Wyślij wiadomość przez AIM do Gaara_
Domyślnie

Teźtury to akurat najmniejszy problem w robieniu moda. Nawet ustawienie rzeczy jest proste na Spacer'ze. Najtrudniej robić swój teren, potwory, przedmioty, itp. A jeszcze trudniej pisać skrypty na C++
Gaara_ jest offline  
Nieprzeczytane 31-08-04, 13:31   #63
Pendrak200
Krwiopijca

Domyślnie Tak czy siak...

Tak czy siak albo owak zależy jak kto chce drem marker(sorry jak źle napisałem twój nick) już w ogóle tu nie zagląda więc nie ma po co już roztrząsać tej sprawy. Zgadzam sie z tym że potrzebni są ludzie co ZROBIĄ a nie Ci co mają pomysły chociaż oni też są potrzebni. Najważniejsze jest to aby coś zrobić bo tak to sie tylko na pomysłach skończy...zresztą to jest normalne w naszym zakichanym kraju... Zawesz znajdzie sie ktoś co narobi nadzieji a potem sie wycofa. Co do programu to wyszedł jakiś do robienia modów do G2 ale jak przeczytałem w newsie wymaga on NK i jeszcze jakiegoś patcha, więc szybko Polacy z niego nie skorzystają. Świat był z natury dobry zepsuł go system....tym miłym akcentem kończe tego posta.
Nieprzeczytane 02-09-04, 22:13   #64
Darky
Chrząszcz

Domyślnie Mody

Sądzę, że on się wycofał, bo za dużo wymagaliście. Czytaliście może co napisał?? On za PODSTAWY programu!! A wy mu każecie robić niewiadomo co. Ja też bym się przestraszył. Znajdźcie parę osób, podyskutujcie na jakimś chacie (prywatnym żeby mieć spokój), omówcie pojekt i zacznijcie coś robić. Po cholerę takie pomysły skoro jedna osoba nie jest w stanie nawet rozpocząć projektu. Pokażmy niemczakom-mięczakom, że Polish Rulez i zróbmy tego cholernego moda, albo zakończmy ten bezsensowny temat, bo to jest nudne. It's over of my wypociny
Nieprzeczytane 02-09-04, 23:07   #65
Dragon_Slayer
Zbanowany

Wyślij wiadomość przez AIM do Dragon_Slayer
Domyślnie

eee no cóz Polski mod hymm pewnie się skończy na tym że zrobią napsiy do Gothic 2Nk po polsku bo puki co premiera dodatku jest przekładana od 9 m-cy. Myślę że jeżeli takie coś się wydarzy można uznać to za duży sukces . Niestey prawdziwe talnty które mogłyby sie tym zająć siedzą przed kompami i piszą nowe wirusy aby w taki sposób umilić nam życie :?
RPG
Dragon_Slayer jest offline  
Nieprzeczytane 03-09-04, 14:46   #66
Pendrak200
Krwiopijca

Domyślnie A jakby tak....

A jak by tak zrobić studio gothic polish mod? Można by poszukać tych co sie znają i oni nam by pare rzeczy pokazali...ja sie szybko ucze. Myślicie że ten pomysł ma sens? A poza tym nie zgadzam sie z Tobą darky, ponieważ on chciał pomysly i mógł sobie wybrać to co jest w stanie zrobić. Nikt mu przecież nie kazał nic robić tylko podrzucał pomysły.
Nieprzeczytane 10-09-04, 23:05   #67
Pendrak200
Krwiopijca

Domyślnie Ja już zaczełem

Właśnie kupiłem sobie ksiązke ,,Podstawy C++" i zamierzam ostro wziąć ja w obroty. Moi kumle też sie uczą jeden 3D max'a drugi c++ i ogólnie takie tam...Ale dlaczego pisze o tym tutaj? Pisze w tym temacie ponieważ jeśli inicjator sie wycofał to ja zamierzam przejąć sprawy w własne ręce i razem z kolegami zrobimy moda prędzej czy później ale coś zrobimy Jeśli jest ktoś chętny do pomocy to zapraszam.

P.S. Ksiązka nosi tytuł ,,Podstawy C++" ale tak naprawde są tam opisany cały ten język i wszysko jest dokładnie wytłumaczone. Jak ktoś chce spróbowac to polecam wydawnictwo helieton.
Nieprzeczytane 11-09-04, 11:12   #68
Macus

Macus awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Macus
Domyślnie

Bardzo dobra wiadomość Pendrak, widze że bierzesz te sprawy na serio, jednak nie wiem ile będzie trwało opanowanie przez ciebie wiedzy na temat C++, a pozatym i robienie moda troche trwa, więc (do innych) nie myślcie że odrazu dostaniemy w łapy jakiś super, niewiadomo co mod A co do grupy Polish Mod coś tam coś, jestem za, a tak pozatym chyba jush cos takiego istnieje, pogadajcie z Lordatkiem, on bedzie wiedział!!!!
Nieprzeczytane 11-09-04, 12:38   #69
Pendrak200
Krwiopijca

Domyślnie Racja...

Właśnie o to chodzi że dopiero zaczynam i nie wiem czy nie stanie sie tak że powiem sobie: ,,To jest dla mnie za trudne" i odłoże ksiażke na półke. Mam nadzieje że tak sie nie stanie...Dlatego nie chce robić wam jakiś nadzieji Co do tego studia to tylko tak aby wiadamo było że ktoś sie zajmuje modami do gothic'a. Wiem że coś takiego istniało i wiem też że projetk był jak fajerwerk...zrobił chwilowe wrażenie potem zgasł i był tylko śmieciem tzn. ludzie z zespołu sie wycofali. Mam takiego znajomego co zna kilka języków programowania ale jego wziąść do zespołu to ryzykowna sprawa jeśli wiecie co mam na myśli. W 3 osoby raczej nie zrobimy moda więc bede musiał sukać. Jak narazie biore sie za lekrure bo mam pred sobą dużo bardzo trudnej nauki. W dodatku szkoła ehhh...nie daje chwili wytchnienia.
Nieprzeczytane 16-09-04, 18:47   #70
mullok
Polna Bestia

Wyślij wiadomość przez AIM do mullok
Domyślnie

weź rozwal barierę i daj dojście do Khorinis
RPG
mullok jest offline  
Nieprzeczytane 18-09-04, 16:40   #71
murdock
Chrząszcz

Domyślnie

a dla mnie mogło by być coś takiego ale (do G2 lub NK), w mieście czyli Khorinis można by było spotkać Rączke (tego cienia z jedynki) i on należałby do gildii złodzieii i pomógłby nam dostać się do niej i mógłby nas nauczyć czegoś ciekawego o kradzieży i otwieraniu zamków. To tylko taki mały wątek bo jedna postać to za mało na jakiś fajny wątek :wink:
RPG
murdock jest offline  
Nieprzeczytane 05-01-05, 21:45   #72
Jarcys
Zbanowany

Domyślnie

A oze tak:
Akcja dzieje sie przed powstaniem bariery(bys musial zmienic gd i khorinis).Zaczynamy na jednej z farm jako farmer.W miescie sa ludzie z g1.Potem plyniemy do krola.Tam spotkamy Lee i tak dalej...
RPG
Jarcys jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania