Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > The Returning
Przeładuj stronę Dołączenie do bractwa wersja 1.2

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 23-05-14, 22:42   #1
Krz90
Golem

Krz90 awatar

Domyślnie Dołączenie do bractwa wersja 1.2

Witam.
Mam taki problem, że żeby dołączyć do bractwa muszę zdobyć zgodę wszystkich baalów. Niestety mam taki problem, że baal Tayon nie chcę ze mną poogadać jedyna opcja to nauka jakiegokolwiek z esensji, a misji z miksturą nie ma :/ poza tym jak mam zdobyć 60 mana, żeby uzyskać zgodę baala Cadara mam na razie 29 (grzyby i 1 tabliczki) nie mam pkt nauki i kasy na 2 stopień uczonych. Jak znacie odp na te 2 pytania byłbym wdzięczny.
RPG
Krz90 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 23-05-14, 23:34   #2
Tizgar

Tizgar awatar

Domyślnie

Bo on gada tylko z guru i ss jego zgoda nie jest potrzebna serio wybierz inna gildi ss wciąż nie jest grywalna gildia w porównaniu do reszta dopiero na 1.3 będzie :P

Hmm to bardzo źle ze jesz grzyby marnowanie bonusa, z mikstury z grzybów dostępne od r2 uzyskujesz dużo lepszy profit :P

Będąc w bractwie codzienni dostajesz + 1 many za palenie z fajki pierwsze palenie w grze daje + 3 many, biżuteria w grze dostępna na ten etap daje aż 30 many ,problem to to ze trzeba 2,5k golda na nia i umiejętności na kilowanie zebaczy :P prosta piłka w obu sprawach.

Jeszcze raz radze zapoznaj się z info na themodders sporo sobie ułatwisz w grze im wiecej wiesz tym lepiej, im mniej tym gorzej
I was dreaming, about gold.

@Dark: No, nie chciałbym być tak "zajebisty" jak Domas, nawet gdyby mi za to płacili.
RPG
Tizgar jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 27-05-14, 08:05   #3
Krz90
Golem

Krz90 awatar

Domyślnie

Przekonałem wszystkich baalów prócz Tayona (słyszałem, że nie trzeba od niego misje z mikstura daje w 3 rozdziale), bo nie da rady i dalej nie mogę zostać przyjęty do bractwa :/, a za tym idzie nie mogę ustać przed obliczem Hagena o co znowu chodzi?
RPG
Krz90 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 27-05-14, 16:28   #4
Wiedźmin1331
Czarny Goblin

Wiedźmin1331 awatar

Domyślnie

Przecież nowicjuszem zostajesz prawie z automatu i to wystarcza.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 27-05-14, 19:44   #5
Krz90
Golem

Krz90 awatar

Domyślnie

Z lordem hagenem pogadać nie może mimo wszystko, bo muszę przekonać baali, ale już to zrobiłem, a od nowa grać nie chcę, bo dużo przeszedłem gry ;/
RPG
Krz90 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 27-05-14, 19:50   #6
Tizgar

Tizgar awatar

Domyślnie

Masz zostać SS, żeby zostać ss musisz przekonać balów poza tyon oraz wykonać zadanie gor na kosha i być ofc nowicjuszem.

Zeby być nowicjuszem musisz wykonać zadane od oruna, a żeby od dał questa musisz być w stroju bractwa, który dostajesz od lestera po poruszenie pewnej nic nie znaczącej kwesti.

Trzeba było luknąć na Tm i poczytać
I was dreaming, about gold.

@Dark: No, nie chciałbym być tak "zajebisty" jak Domas, nawet gdyby mi za to płacili.
RPG
Tizgar jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 27-05-14, 21:05   #7
Krz90
Golem

Krz90 awatar

Domyślnie

No wszystkich baalów przekonałem,ale spróbuje zdobyć ten młot dla kosha, może wtedy da radę. Dostarczenie młota nie da rady, bo tam jest boss golem, więc ja go nawet nie zadrasnę, a do otwarcia skrzyni potrzeba go zabić.

No co za zjechany mod :/ należę do wodnego kręgu i w ogóle, ale nie mogę pogadać z hagenem. Tizgar jak już robicie wersję 1.3 to zróbcie coś z tym dołączeniem do bractwa, bo mnie dalej nie chcą przyjąć do tego progi dołączenia np jak 60 mana dla baala ciężko zdobyć jego poparcie. Jeśli byście mogli to, żeby wytrzymałość podczas walki bronią 1H i 2H była taka sama. Czekam na Waszą wersję 1.3, bo dalej grać nie mogę blokuje mnie jakiś bug w grze :/

Ostatnio edytowane przez Krz90 : 28-05-14 o 09:44.
RPG
Krz90 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania