Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3 > Pomoc
Przeładuj stronę Worki z pszenicą

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 07-11-10, 02:02   #1
eray
Chrząszcz

Domyślnie Worki z pszenicą

Cześć.
Mam problem z misją: "Pszenica dla opiekuna magazynu" oraz "Złodzieje ziarna muszą zaprzestać swojego procederu" - są one prawdopodobnie ze sobą powiązane...
Mianowicie: Mam zadanie znaleźć 15 worków pszenicy, znalazłem póki co 10 które były porozrzucane po farmie i na tym się skończyło, dostałem potem zadanie od właściciela farmy zadanie żeby zabić bandytów którzy kradną pszenice (wyczyścić Gothe) no więc tak zrobiłem lecz pszenicy nie znalazłem
I stanąłem w miejscu z grą bo jest to moje ostatnie zadanie z tego miasta na M.. (sorry, zapomniałem nazwy :P ) bo muszę mieć 75pt reputacji a mam ? 74
Proszę o pomoc z tym zadaniem - gdzie jest pozostałych pięć worków.
Z góry dzięki.
RPG
eray jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-11-10, 07:47   #2
Mroczny_Paladyn

Mroczny_Paladyn awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał eray Zobacz post
dostałem potem zadanie od właściciela farmy zadanie żeby zabić bandytów którzy kradną pszenice (wyczyścić Gothe) no więc tak zrobiłem lecz pszenicy nie znalazłem
Ci złodzieje zboża nie znajdują się w Gocie...Droga do nich wygląda mniej więcej tak: Gdy znajdujesz się na farmie idź do lasu i podążaj prawą stroną, zaraz przy skale. Obóz złodziei jest otoczony drewnianym płotem (?), tak więc łatwo go wypatrzeć. Tutaj masz temat o tym, tam droga opisana jest nieco dokładniej: http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=29828 .
W ich obozie znajdziesz resztę worków, są po nim porozrzucane.

Deum De Deo, I am God...

RPG
Mroczny_Paladyn jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-11-10, 14:15   #3
eray
Chrząszcz

Domyślnie

sorry, przeczytałem wszystko tam jak pisałeś i ten temat drugi ale nie moge tam trafić :|
Ide tak: jestem na tej farmie i tak jak jest opisane w drugim temacie stoje na lewo od montery i na prawo od gothy, ide na wprost potem podchodzę pod wzgórze i ide wzdłuż niego i nic nie znajduje...
z czasem jak dojde to jest tam kilka trolli i nic więcej nie ma :/
RPG
eray jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-11-10, 14:47   #4
Mroczny_Paladyn

Mroczny_Paladyn awatar

Domyślnie

W takim razie obejrzyj to, może pomoże. Ich obóz jest bliżej farmy, niż by się mogło wydawać, dlatego jeśli po dłuższym marszu na nich nie natrafisz, zawróć.

Deum De Deo, I am God...

RPG
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-11-10, 15:28   #5
eray
Chrząszcz

Domyślnie

Ok dzięki, już trafiłem do nich, jeszcze mam przy okazji jedno pytanie nie chciałem nowego tematu zakładać:
Jak zacząć rewolucje w Monterze ?? Zabiłem już tego najemnika na wzgórzu, mam samemu zacząć zabijać ich czy co ?
RPG
eray jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-11-10, 15:37   #6
Mroczny_Paladyn

Mroczny_Paladyn awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał eray Zobacz post
Jak zacząć rewolucje w Monterze ?? Zabiłem już tego najemnika na wzgórzu, mam samemu zacząć zabijać ich czy co ?
Pierwszy sposób: zaatakuj i zabij jakiegoś orka w mieście (polecam zacząć od strażników przy bramie). "Napisy nad orkami" staną się czerwone, a oni wrogo do nas nastawieni - rewolucja się zaczęła. Ta metoda ma za to jedną wadę: nie możesz liczyć na żadne wsparcie.
Drugi sposób: Nieopodal farmy swój obóz ma kilku buntowników, wśród niech jest buntownik o imieniu Mason. Wykonaj dla niego misję "zabij krowy" (no chyba że już to zrobiłeś, wtedy OK). W zamian zdradzi Ci on hasło, na które zareaguje wtyczka buntowników w mieście (jest nim Sanford). Później idź do Sanforda, powiedz mu hasło, a następnie możecie zaczynać rewolucję...Plus jest taki, że w ten sposób zyskasz pomoc ze strony buntowników.

Deum De Deo, I am God...

RPG
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania