Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3: Zmierzch Bogów > Porady i spoilery
Przeładuj stronę pożeracz czaszek

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 07-12-08, 01:47   #1
Dawidos_94
Polna Bestia

Dawidos_94 awatar

Domyślnie pożeracz czaszek

otóż zwiedzając okolice, postanowiłem isć do światyni trelis (w podstawce tam gdzie byl ten szaman, co trzeba było zabic umarlaków) zobaczyłem 2 orków i zabronili mi wejscia. ale ja zaciekawiony pobieglem na hamca do konca tej świątyni ii znalazłem pożeracz czaszek - zadaje 280 dmgbyło też pełno trupów ..swoją drogą ciekawe czy to ma związek z fabułą...
RPG
Dawidos_94 jest offline  
Nieprzeczytane 07-12-08, 01:57   #2
Hans92
Krwiopijca

Hans92 awatar

Domyślnie

Sam budynek jest pilnowany tylko z jednej strony, gdy zajdziesz od tyłu będzie tam stał Wojownik który nawet na ciebie nie spojrzy
Nieprzeczytane 07-12-08, 02:00   #3
Dawidos_94
Polna Bestia

Dawidos_94 awatar

Domyślnie

nie wiedziałem.. xD..a wiesz cos wiecej na temat tej broni? i tych truupów? co tam sie działoo

EDIT - Tobie sie pomyliło z tą swiatynią w trelis..tego miejsca nie ma w G3 a mi chodziło o tą świątynie gdzie był szaman..

Ostatnio edytowane przez Dawidos_94 : 07-12-08 o 15:47.
RPG
Dawidos_94 jest offline  
Nieprzeczytane 07-12-08, 22:11   #4
 Webster
Globalny Knur

Webster awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Hans92 Zobacz post
Sam budynek jest pilnowany tylko z jednej strony, gdy zajdziesz od tyłu będzie tam stał Wojownik który nawet na ciebie nie spojrzy
Z tym że mój drogi Hansie mu chodzi o świątynie pradawnych, a ta ma tylko jedno wejście (Ciekawostka: Nad świątynią jest człowiek który zagaduje nas gdy prowadzimy Inoga do Anoga, czyli "Tajemniczy Wędrowiec") Jeśli chodzi o trupy. Jak będziesz w Gocie, to w jaskini gdzie był teleport do Króla będą również trupy, z czego wynika że te trupy (W świątyni oraz w Gocie) to nic innego jak trupy z walk Gorna z Thorusem. Co tyczy się zaś broni. W jej opisie pisze że była ona prezentem dla Orków wykazujących się w walkach z ludźmi, lub coś w tym stylu, śmiem twierdzić że zginął tam jakiś ważny ork. Reasumując, to wszystko jest tylko po to by dodać smaczku tej (Marnej) grze.
RPG
Webster jest offline  
Nieprzeczytane 07-12-08, 22:17   #5
Hans92
Krwiopijca

Hans92 awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Xadamoon Zobacz post
Z tym że mój drogi Hansie mu chodzi o świątynie pradawnych, a ta ma tylko jedno wejście (Ciekawostka: Nad świątynią jest człowiek który zagaduje nas gdy prowadzimy Inoga do Anoga, czyli "Tajemniczy Wędrowiec") Jeśli chodzi o trupy. Jak będziesz w Gocie, to w jaskini gdzie był teleport do Króla będą również trupy, z czego wynika że te trupy (W świątyni oraz w Gocie) to nic innego jak trupy z walk Gorna z Thorusem. Co tyczy się zaś broni. W jej opisie pisze że była ona prezentem dla Orków wykazujących się w walkach z ludźmi, lub coś w tym stylu, śmiem twierdzić że zginął tam jakiś ważny ork. Reasumując, to wszystko jest tylko po to by dodać smaczku tej (Marnej) grze.
Tajemniczy Wędrowiec - gdzie jest ta jaskinia z tymi elementami pancerza??
Nieprzeczytane 07-12-08, 23:06   #6
 Webster
Globalny Knur

Webster awatar

Domyślnie

Tego niestety nie wiem, ale postaram się jutro poszukać i opisać drogę.

PS Chciałem powiedzieć że owy człek stoi przed pewną jaskinią, w tej jaskini znajdują się 3 pełzacze, po ich zabiciu i mozna zauważyć na stole pewną błyskotkę, jest o Amulet o ciekawej nazwie, bo nazywa się... zostawię wam to do odkrycia Powiem tylko że daje 50+ do obrony przed zimnem,ciepłemi kilkoma innymi rzeczami. Aha, zapomniał bym, amulet ten jest wart całe 75000 szt złota.

Ostatnio edytowane przez Webster : 07-12-08 o 23:48.
RPG
Webster jest offline  
Nieprzeczytane 08-12-08, 00:03   #7
Babo
Jaszczur

Domyślnie

<SPOILER> To jest amulet Adanosa, ciekaw jestem skąd się to wzięło, skoro podobno według zakończenia poprawnego fabularnie ( zapomniałem słowa ) czyli przejścia z Xardasem do "nieznanych" regionów, zniszczyliśmy wszystkie artefakty Adanosa. </SPOILER>

Heh, zresztą przecież twórcy zostawili wszystkie questowe przedmioty z G3 jak beczki z rybami w silden, kamienne korzenie do naprawy kamienia druidzkiego Porgana itd. itd. Co najśmieszniejsze wyśwatla nam się ich nazwa, ale nie można ich podnieść
RPG
Babo jest offline  
Nieprzeczytane 08-12-08, 00:18   #8
Dawidos_94
Polna Bestia

Dawidos_94 awatar

Domyślnie

A coś o samej broni wiecie? ma jakiś związek z fabuła? czy tylko tak dali dla smaczku i żeby ktoś miał jakąs dobrą broń do dzierżenia?

EDIT : Idąc do Cap Dune spotkałem myśliwych miałem im pomóc w zabiciu orków, gdy juz to zrobilem opróżniając ich ciała znalazłem Gniew Innosa ciekawe co robił u nich ten mieczyk

Ostatnio edytowane przez Dawidos_94 : 09-12-08 o 23:58.
RPG
Dawidos_94 jest offline  
Nieprzeczytane 11-12-08, 14:40   #9
SIMON 100
Polna Bestia

Domyślnie

Ja mam chyba już ze cztery pożeracze czaszek.
Jak na razie jest to moja najlepsza broń z dodatku. Po naostrzeniu i pobłogosławieniu zadaje 300 obrażeń.
Ciekawostką jest jeszcze fakt, że można go używać jako broń jednoręczną z tarczą oraz w walce dwoma takimi mieczami.
RPG
SIMON 100 jest offline  
Nieprzeczytane 11-12-08, 14:53   #10
Dawidos_94
Polna Bestia

Dawidos_94 awatar

Domyślnie

Simon, a wiesz może coś o Superpoteżnym mieczu innosa? idz do jaskini gdzie jest czarny trol i skrzynka oriontusa ale nie bierz od niego zadania to tam bedzie leżał własnie ten miecz ale nie będzie sie go dało wziąść :/ jak ktos wie coś o tym mieczu niech pisze

Ostatnio edytowane przez Dawidos_94 : 11-12-08 o 14:56.
RPG
Dawidos_94 jest offline  
Nieprzeczytane 11-12-08, 14:57   #11
SIMON 100
Polna Bestia

Domyślnie

Nie, z tym mieczem się nie spotkałem.
Która to jaskinia z trollem?
RPG
SIMON 100 jest offline  
Nieprzeczytane 11-12-08, 15:00   #12
Dawidos_94
Polna Bestia

Dawidos_94 awatar

Domyślnie

Simon, wiesz gdzie jest jaskinia z tą skrzynią oriontusa? czy jakoś tak. daje nam klucz własnie ten oriontus trza go do gabriela zaprowadzić. ale jak da nam klucz to już tej broni nie będzie :/, wez idz od montery troche w góry i pochodz po jaskiniach. ja własnie tą jaskinie tak znalazłem

EDIT : Xeroloth tam w jaskini pełzaczy na stole u mnie nie ma tego amuletu, albo to bug albo patch usunął :P

Ostatnio edytowane przez Dawidos_94 : 11-12-08 o 15:23.
RPG
Dawidos_94 jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania