Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4
Przeładuj stronę Arcania bez tajemnic

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 16-07-10, 18:16   #1
BialaCzacha
Polna Bestia

BialaCzacha awatar

Domyślnie Arcania bez tajemnic

Zapraszam do czytania opublikowanych wczoraj informacji na temat Gothic 4 : ArcaniA. Gry-OnLine.pl to raczej źródło, któremu można wierzyć a znalazłem tam dużo ciekawych niusów
Link: http://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=619
RPG
BialaCzacha jest offline  
Nieprzeczytane 18-07-10, 13:11   #2
Adam Lordov
Krwiopijca

Domyślnie

Artykuł zaiste jakże ciekawy. Nareszcie ktoś wziął się za tak przysłowiowe "Jaja" i zgromadził info na temat Arcanii.Ale mimo tego iż na post odpowiadam pierwszy mam pewną sprawę do Adminów Naszego kochanego forum. Czy dałoby radę umieszczać jakieś newsy co 2-3 dni góra? Bo to czekanie po tydzień,2 tygodnie jest dobijające.Wklejacie za przeproszeniem byle gówno i myślicie że to wystarczająca robota i można dać se spokój na następne 2 tyg jak było z postem z dnia 02.07.2010.
Daliście przykrego jak drzazga w dupsku posta o questpacku który mało kogo zainteresował a daliście sobie spokój na 11 dni.

Ostatnio edytowane przez Adam Lordov : 18-07-10 o 13:14.
RPG
Adam Lordov jest offline  
Nieprzeczytane 18-07-10, 13:17   #3
Yamaushi
Czarny Goblin

Yamaushi awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał BialaCzacha Zobacz post
Zapraszam do czytania opublikowanych wczoraj informacji na temat Gothic 4 : ArcaniA. Gry-OnLine.pl to raczej źródło, któremu można wierzyć a znalazłem tam dużo ciekawych niusów
Link: http://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=619
Mimo co, wiele można przeczytać. Brawo.

Klasztoro - Sługa

RPG
Yamaushi jest offline  
Nieprzeczytane 18-07-10, 13:34   #4
Master of Gorzała
Lewacki głos na Twoim forum

Master of Gorzała awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Adam Lordov Zobacz post
. Czy dałoby radę umieszczać jakieś newsy co 2-3 dni góra? Bo to czekanie po tydzień,2 tygodnie jest dobijające.Wklejacie za przeproszeniem byle gówno i myślicie że to wystarczająca robota i można dać se spokój na następne 2 tyg jak było z postem z dnia 02.07.2010.
A przepraszam bardzo, co mamy dawać w newsach? Wymyślone przez nas informacje, czy jednak sprawdzone? To co piszesz jest bez sensu. Skąd mamy ci materiał na newsy brać, z dupy? Czy może co trzy dni pisać "do teorytycznej premiery Arcania: Gothic 4 zostało xxx dni"?
Cytat:
Napisał Adam Lordov Zobacz post
Daliście przykrego jak drzazga w dupsku posta o questpacku który mało kogo zainteresował a daliście sobie spokój na 11 dni.
Widocznie nie było żadnego materiału, ale ty oczywiście wiesz lepiej.

A ten artykuł to nic innego, jak powtórzenie informacji znanych sprzed kilku miesięcy. Dużo tego shitu w internecie.

Podziemie - Mroczny Paladyn
Sent ver 0.73 official beta
Gorzelnik Podziemia
Komendant Orgath
RPG
Master of Gorzała jest offline  
Nieprzeczytane 19-07-10, 11:44   #5
Xsant
Zębacz

Xsant awatar

Domyślnie

Naprawdę ciekawy ten artykuł. Tak mnie nakręcili na tą Arcanię, że wątpię, abym wytrzymał te trzy miesiące. Z początku twardo utrzymywałem swoje stwierdzenia na temat Arcani i Gothic'a. Teraz jednak zmiękłem i mogę stwierdzić, że Arcania naprawdę ma szansę przyjąć szatę 4 odsłony sagi.

Подземелье Белиара | Ученик Меча
RPG
Xsant jest offline  
Nieprzeczytane 21-07-10, 15:15   #6
MajorPan
Krwiopijca

Domyślnie

Bardzo ciekawy ten artykuł, jest w nim dużo ciekawych informacji.. Na temat nowego bohatera, fabuły, a nawet wspomnieli o lokacjach. Już nie mogę się doczekać, aż zagram w nowego Gothica. Ciekawi mnie tylko, czy będzie chociaż po części tak dobry jak pierwsze dwie części.

Ostatnio edytowane przez MajorPan : 28-07-10 o 00:09.
RPG
MajorPan jest offline  
Nieprzeczytane 27-07-10, 23:04   #7
Rhobar VI
Czarny Goblin

Rhobar VI awatar

Domyślnie

Brawo BialaCzacha. Przez ciebie nie mogę spać po nocach czekając na premierę Arcani a w dzień zaglądam bez przerwy czy nie ma nowych newsów albo postów na forum . Nie wiem czy jakoś wytrzymam te 2,5 miesiąca.
RPG
Rhobar VI jest offline  
Nieprzeczytane 28-07-10, 10:34   #8
BialaCzacha
Polna Bestia

BialaCzacha awatar

Domyślnie

ja mam to samo co 2 godziny wchodze na forum i patrze czy nie ma nowych gameplay'ów itd. Chłopaki z Gry-OnLine sie postarali z tym artykułem
RPG
BialaCzacha jest offline  
Nieprzeczytane 28-07-10, 10:52   #9
Papaj19
Krwiopijca

Domyślnie

Brawo nareszcie ktos odslonil całą fabule gry wielkie thx
RPG
Papaj19 jest offline  
Nieprzeczytane 28-07-10, 11:47   #10
Biały Wojownik
Kąsacz

Biały Wojownik awatar

Domyślnie

Nikt jeszcze nic nie odsłonił. Na razie mamy jako taki zarys ogółu. Czytając artykuł wnioskuje ze zapowiada się nam całkiem niezły RPG. Właśnie brakowało mi takiego podsumowania ostatnich niusów. Dobra robota
Nieprzeczytane 28-07-10, 21:43   #11
Graveren
Nindżomag

Graveren awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Graveren Wyślij wiadomość przez Yahoo do Graveren Wyślij wiadomość przez Skype™ do Graveren
Domyślnie

Cytat:
Nareszcie ktoś wziął się za tak przysłowiowe "Jaja" i zgromadził info na temat Arcanii.
W prawdzie jest kilka wiadomości nowych lecz na dobrą sprawę nie ma nic co nie znajdowałoby się tutaj: http://www.gothic.phx.pl/arcania/
Po lewo, patrzymy na "informacje o grze" i ładnie wypisane mamy działy.
Nawet w powyższym linku jest więcej i dokładniejsze info.
Specjalna Grupa Operacyjna p. w. Stefana Batorego
RPG
Graveren jest offline  
Nieprzeczytane 29-07-10, 13:48   #12
Hussar
Polna Bestia

Hussar awatar

Domyślnie

Dobrze,że ktoś postanowił uporządkować najważniejsze informacje o grze.Nie śledze na bieżąco tej produkcji,więc ten artykulik jest pomocny.Wszystko jest w skondensowanej formie,nie trzeba przeszukiwać wielu serwisów by odnaleźć te same informacje.
Odnośnie samej gry to od zawsze byłem sceptyczny.Najbardziej mnie razi wygląd głównego bohatera,o ile kształt i wygląd twarzy jeszcze ujdzie,o tyle fryzura już nie.Wydaje się on przez nią..co tu dużo pisać-ciotowaty.
Obawiam się, że twórcy gry popełnią błąd wtórności pewnych rozwiązań.Może się ta gra stać w dużym stopniu kalką gothic-a 1/2,a tego bym nie chciał.Już są te same postacie,amulet prawdopodobnie ma coś wspólnego ze ściącym.
Od gry spodziewam się dobrej rozrywki i "nie dla idiotów"-mam tu na myśli poziom trudności.Dużo zadań to plus niewątpliwy...ale,jeśli większość będzie "zdobądz tyle,a tyle,przynieś to,a tamto",czyli ogólnie przynieś/zdobądź/pozamiataj to ja podziękuje.
Nie podoba mi się fragment o świeceniu miecza,czyżby znowu chodziło o wciskanie jednego klawiasza,tylko teraz we własciwym momencie.
Nauczyciele to także dobra strona gry-od zawsze wyróżniało serie gothic.
Ilość godzin rozgrywki,ponad normę jak na dzisejsze produkcje,wiec jest dobrze.Wydaje sie,ze brak level scalling,co prawda nigdy w gothicach nie było,ale obawiałem się,ze nowe studio może chciec to zmienić.
Grafika..dx9..mogliby dać nowszy DirectX,ale to nie jest najważniejsze.Oby nie było słabych tekstur, przyzwoity hdr i ujdzie pod tym względem.
Ogólnie nie liczę na żaden hit(którego zapewne nie będzie),po prostu na znośny tytuł cRPG.(których jak na lekarstwo ostatnio)
RPG
Hussar jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania