Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4
Przeładuj stronę ArcaniA na konferencji CDP - polski dystrybutor już znany

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 12-05-10, 15:06   #13
bradsmokes
Chrząszcz

Domyślnie

sounds good to me
Nieprzeczytane 26-05-10, 06:59   #14
lehua768
Chrząszcz

Domyślnie

ale wolałbym, żeby polskiego dubbingu nie robili. Cenega tak postąpiła z Risen - moim zdaniem dobrze zrobiła.
RPG
lehua768 jest offline  
Nieprzeczytane 27-05-10, 18:02   #15
Predox
Chrząszcz

Predox awatar

Domyślnie

Mi tam pasuje, że tłumaczyć będzie CD Project. A po za tym każda część Gothic'a miała polski dubbing więc ta też powinna mieć.
Nieprzeczytane 28-05-10, 14:15   #16
Lord of Fire
Golem

Domyślnie

Dubbing w pierwszych częściach był świetny. Jeśli gra będzie dobra dubbing również.
RPG
Lord of Fire jest offline  
Nieprzeczytane 29-05-10, 17:45   #17
Matheo7
Czarny Goblin

Matheo7 awatar

Domyślnie

Masz rację dubbing był świetny. Idealnie podłożone głosy do charakterów postaci , oczywiście zdarzały się wyjątki. Mam nadzieję, że w 4 będzie dubbing również udany.
RPG
Matheo7 jest offline  
Nieprzeczytane 30-05-10, 00:34   #18
marcusdavidus
Polna Bestia

Domyślnie

Cytat:
Napisał Meeraw Zobacz post
Dobry RPG musi mieć dubbing. Jego brak jest jednym z powodów, dla których porzuciłem Risen'a. A jeśli Gothic'owi towarzyszył dubbing to głupio byłoby go usuwać.
A co do, jakby nie patrzyć, zbliżającej się premiery Arcanii to mam nadzieję, że JoWooD trochę zainwestuje w community Gothic'a i pójdzie w ślady BioWare, które wydało książkę (sequela opowiadania z pudełka Dragon Age'a). Fajnie byłoby, gdyby również zrobiono tak z Sagą.

bzdura
ze gothic mial dorby dubbing to sie zgodze, znakomita wiekszosc gier z dubbigniem to zenada. Zacznijmy od wspomnianego przez ciebie DAO . jesli uwazasz ze polski dubbing w dao jest dobry poprostu zmien dubbing na eng ( wystarczy zmiana w pliku ini zeby byla kinowka) i sobie porownaj wtedy. Fronczewski jako sten ahaha no comment, mori w wersji polskiej to porazka maksymalna nie wspominjac Shale. A Alistair to w ogole 10 lig ponizej orginalu. Dalej Mass effect 2 to samo istna tragedia cale szczescie ze da sie tak samo zrobic kinowke zabawa z plikami ini . dalej overlord 2 to samo . i tak dalej i tak dalej. to najswiezsze przyklady. DUBBINGOWI MOWIMY STANOWCZE NIE. zalamalem sie jak w wiedzminie magister mowil glosem bezimiennego. Na zachodzie jest cala masa aktorow ktorzy podkladaja glosy w polsce jest 4 czy cus kolo tego, i szlak czlowieka trafia jak fronczewski jest w kazdej grze . W orginale nie wiesz jak wyglada osoba ktora podklada glos a w polsce szlyszysz stena w dao i myslisz "qrwa znowu pan kleks"
RPG
marcusdavidus jest offline  
Nieprzeczytane 30-05-10, 10:36   #19
Ulv
Cieniostwór

Ulv awatar

Domyślnie

jeśli słyszę CDP, moge być spokojny o dubbing i całą oprawę. Zero zarzutów do poprzednich części, nawet odnośnie trójki.
zgodzę się co do niektórych dubbingów w polonizacjach, ale chyba nie o to tu chodzi. Gothic znacznie się wybija na tle reszty, nie ma coi o tym dyskutować, że CDP coś popieprzy.

@down, "częściom", matołku.

Ostatnio edytowane przez Ulv : 30-05-10 o 16:15.
RPG
Ulv jest offline  
Nieprzeczytane 30-05-10, 11:19   #20
Orbus
Cieniostwór

Domyślnie

Ja nie mam zarzutów do żadnej części Gothica jak dla mnie we wszystkich częściach dubbing był świetny więc CD Project musi się brać do roboty żeby dorównać poprzednim częścią.
Nieprzeczytane 30-05-10, 16:37   #21
Sandris
Czarny Goblin

Sandris awatar

Domyślnie

Oby był dubbing, jakoś tak jest, że nie ukończyłem (ani nawet nie zaszedłem daleko) 80% gier bez polskiego dubbingu (w przypadku cRPG nawet 90%, Risen też nie przeszedł :P). No, może troszkę przesadzam
RPG
Sandris jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania