Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Pomoc
Przeładuj stronę gothic multiplayer arena

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 18-10-10, 20:42   #1
piotrekpipa
Chrząszcz

Domyślnie gothic multiplayer arena

mam pare malych pytanek co do tego multiplayer gothica

ile tam moze byc slotow? czy da sie wiecej?

czy jak zmienie cos w gothicu multi np. na cheatach postawie pare nowych postaci to czy tez te postacie beda na kompie kolegi (na gothicu multi) z ktorym gram?

czy mozna zablokowac tabele cheatow wszystkim graczom jesli to ja postawilem serwer?

czy jesli przechodze jakis quest to jest on przechodzony rownierz u kolegi?
jesli wykonywane przeze mnie questy sa tez u kolegi przechodzone wlasnie to lipa bo nic mi sie nieuda o czym wlasnie myslalem

czy jesli nie wyloncze srewera, a on bedzie pusty to czy rzeczy ktore pozmienialem na cheatach nadal zostana takie jakie ustawilem?

czy dane postaci mozna zapisac na serwerze, a nie na zapisach z gry? czy mozna zrobic tak ze staty zapisuja sie automatycznie po wyjsciu z serwa?

chcialem postawic staly serwer wiec pytam
jesli wszystko jest tak jak mysle i oczekuje to szykujcie sie na nawt niezly staly serwer na ktorym mozna bedzie poexpic, nie bedzie sie w nim szlo fabula, dolaczasz tylko do jakiejs grupy i idziesz expic
mozliwe ze jesli postawie ten serw konieczne bendzie pobranie specjalnego moda z dodatkowymi questami i wszystkim dopasowanym specjalnie do tego o czym mowie
myslalem tez o programie ktory bedzie odswierzal potwory na serwie
oby wszystko poszlo po mojej mysli i sie udalo
RPG
piotrekpipa jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania