Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Inne > Hyde Park
Przeładuj stronę Fajny film wczoraj widziałem...

Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 12-06-09, 23:45   #1
Dragunov

Domyślnie Fajny film wczoraj widziałem...

Idea tematu jest prosta - widziałeś jakiś film, spodobał ci się, był oryginalny, a może zburzył twój światopogląd? Napisz o tym, podziel się z innymi swoimi spostrzeżeniami, ewentualnie wyzwij ich od ignorantów - co tylko chcesz, pamiętaj jednak że to temat głównie o filmach.

Może ja zacznę:
Proch i pył, średnio udana, acz interesująca próba przeniesienia westernu na Bałkany. Dwóch braci, jeden poszukuje swojego miejsca we wciąż zmieniającym się świecie początku XX wieku, drugi zemsty za zniszczenie swojej rodziny. Obaj spotykają się na wyniszczonych rebelią wzgórzach Macedonii. Twórcy chcieli naraz pokazać obraz bezsensownej wojny, losy braci oraz kilka innych wątków pobocznych. Niestety... To nie jest możliwe. ^^' Dwie godziny to po prostu za mało, w efekcie dostajemy fabułę skomplikowaną, ale pokazaną tylko w kawałkach. Lwiej części możemy się tylko domyślać. IMO byłaby z tego niezła dylogia. Koniec końców mamy film który w wielu miejscach jest tak zagmatwany że chyba nawet scenarzysta się gubił, a w innych z kolei aż razi uproszczeniami.
RPG

Góra Odpisz z cytowaniem

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania