Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Piranha Bytes: Risen > Risen > Ogólna dyskusja
Przeładuj stronę Wywiad Hypera

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 17-09-09, 23:37   #1
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie Wywiad Hypera

Polecam wszystkim obejrzenie, można się sporo dowiedziec o systemie walki jak i samej fabule.

http://www.hyper.pl/wideo/start

Jedno mnie tylko zaniepokoiło. Na filmiku gościu mówi, że będzie 10 poziomów nauki walki, Pokazuje niby postać na siódmym poziomie i jedno zaskoczenie. Ona nie ma zbroi! czyzby w Risen nie było pancerzy?

Wredny barbarzyńca
User, który ma ZAWSZE rację :-)

Ostatnio edytowane przez Smutas : 17-09-09 o 23:42.
RPG
Smutas jest offline  
Nieprzeczytane 17-09-09, 23:50   #2
sam fisher
Czarny Goblin

Wyślij wiadomość przez AIM do sam fisher
Domyślnie

O czym ty człowieku mówisz? Przecież oczywiste jest że w Risen będą zbroje..
RPG
sam fisher jest offline  
Nieprzeczytane 18-09-09, 00:11   #3
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Mam nadzieję. Niestety na filmie bohater wyglądał tak samo w czasie ladowania na plazy, jak i na wysokim poziomie opanowania walki bronią. Może to tylko postać napakowana kodami na potrzeby pokazu, taka mam nadzieje.

Wredny barbarzyńca
RPG
Smutas jest offline  
Nieprzeczytane 18-09-09, 05:03   #4
Master of Gorzała
Lewacki głos na Twoim forum

Master of Gorzała awatar

Domyślnie

Jak dla mnie walka wygląda jak zwykle biednie. Sztucznie napakowana biednymi efektami (widział ktoś taką garde kiedykolwiek?!). Ot IMHO uboższa wersja walki przedstawionej w konsolowych Onimushach, zwłaszcza, kontratak zaraz po zblokowaniu ciosu. Onimusha jak sie patrzy.

Nie dotrwałem do końca, bo głos tłumacza z Hyper był bardziej pedalski, niż Jacykow...

Poza tym, ocucenie wyglądało ciekawie. Wiem, że animacja zajelaby troche czasu do zrobienia, ale kurde... L-click myszką i panna wstaje? Oby to tylko dlatego, że to wersja alpha bądź beta. Poza tym, gdy zeskakiwał z dachu można było zauważyć kiepską detekcje kolizji, takie typowe Gothicowe "latanie na nierównościach".

Lewitacja ciekawie wyglądała, trochę za bardzo jak medytacja, ale lepsze to, niż zwykła animacja chodzenia czy po prostu stania.

Ogółem? Nie wiem czy to ten głos pedalski, czy jednak gra, ale jakoś mi sie to nie podoba... Oby fabuła była nieoklepana, bo wtedy to już klops.

Poza tym, Smutas, świetny link dałeś...

http://www.hyper.pl/wideo/play?d2176...d2adc9f9367898 - bezpośredni link jakby co. Chyba nie jest generowany losowo...

No, jednak nie jest. :P

Podziemie - Mroczny Paladyn
Sent ver 0.73 official beta
Gorzelnik Podziemia
Komendant Orgath
RPG
Master of Gorzała jest offline  
Nieprzeczytane 18-09-09, 06:45   #5
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Valgaav Zobacz post
Jak dla mnie walka wygląda jak zwykle biednie. Sztucznie napakowana biednymi efektami (widział ktoś taką garde kiedykolwiek?!).
Heh, może i nie, ale w końcu to jakas nowość, prawda? :-) W końcu to gra i forma walki tez jest umowna, prawda?
Cytat:
Nie dotrwałem do końca, bo głos tłumacza z Hyper był bardziej pedalski, niż Jacykow...
To żałuj, że nie oglądałeś do końca. Przesadzasz z tymi zarzutami, głos lektora tłumaczącego wywiad mu sie nie spodobał... Ales delikatny, jak Jacykow.... :-)
Cytat:
Lewitacja ciekawie wyglądała, trochę za bardzo jak medytacja, ale lepsze to, niż zwykła animacja chodzenia czy po prostu stania.
Dla mnie to był najsłabszy fragment. Jakos nie lezy mi ta lewitacja... Wołałbym juz mozliwośc wspinania się na ścianę po występach, coś w stylu Thiefa..
Cytat:
Oby fabuła była nieoklepana, bo wtedy to już klops.
W sumie o niej najmniej powiedziano, ale to co usłyszałem spodobało mi się. Mnóstwo zadań i do tego zróżnicowanych w zależności od tego jaka ciezkę rozwoju chcesz obrać. Jak magia i walka kijem - to inkwizytorzy, jak miecz i topory, to rabusie. Cos w stylu G2. Jak dla nie może być. Już wiem, że zagram w Risen minimum trzy razy...
Cytat:
Poza tym, Smutas, świetny link dałeś...
Fakt, dałem dupy... Ale skoro ty sobie poradziłes, to i inni też...

Wredny barbarzyńca
RPG
Smutas jest offline  
Nieprzeczytane 18-09-09, 14:22   #6
Master of Gorzała
Lewacki głos na Twoim forum

Master of Gorzała awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Smutas Zobacz post
Heh, może i nie, ale w końcu to jakas nowość, prawda? :-) W końcu to gra i forma walki tez jest umowna, prawda?
Tak, ale taka garda nie ma sensu, bo jest nieskuteczna. To, że wyglada głupio to swoją drogą.
Cytat:
To żałuj, że nie oglądałeś do końca. Przesadzasz z tymi zarzutami, głos lektora tłumaczącego wywiad mu sie nie spodobał... Ales delikatny, jak Jacykow.... :-)
Bo wiesz, dla mnie, to za mało meskie było (głos lektora Hyper'a).
Cytat:
Dla mnie to był najsłabszy fragment. Jakos nie lezy mi ta lewitacja... Wołałbym juz mozliwośc wspinania się na ścianę po występach, coś w stylu Thiefa..
Tu akurat bym sie kłócił. Od wspinania i takich rzeczy mamy jednak Thief'a czy innego Assassins Creed'a. Wiadomo, że nie zrobiliby systemu tak dobrego jak w żadnym z tych tytułów, więc to bez sensu, a lewitacja to jeden z czarów, którego brakowało mi najbardziej w Gothicu, skrzywienie z Morrowinda.
Cytat:
W sumie o niej najmniej powiedziano, ale to co usłyszałem spodobało mi się. Mnóstwo zadań i do tego zróżnicowanych w zależności od tego jaka ciezkę rozwoju chcesz obrać. Jak magia i walka kijem - to inkwizytorzy, jak miecz i topory, to rabusie. Cos w stylu G2. Jak dla nie może być. Już wiem, że zagram w Risen minimum trzy razy...
Ale znowu odsmażany kotlet z G2 właśnie. Wolałbym mniej łopatologiczne wybory, jak chociażby w G1. Tam wybór obozu, każdy sie chyba zgodzi, był zgoła trohe inny, nie?
Cytat:
Fakt, dałem dupy... Ale skoro ty sobie poradziłes, to i inni też...
No nie wiem, nie wiem. xD

Podziemie - Mroczny Paladyn
Sent ver 0.73 official beta
Gorzelnik Podziemia
Komendant Orgath
RPG
Master of Gorzała jest offline  
Nieprzeczytane 18-09-09, 14:40   #7
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Val, sam widzisz, zaczynamy rozmawiać o gustach. Tobie podoba się jedno, mi drugie. To normalne. Ale jestem pewien, że obaj znajdziemy w tej grze cos, co nam się spodoba, chociaz niekoniecznie będzie to to samo.
Z drugiej strony przy braku fajnych gier cRPG zgodzę się nawet na pewnie drobne rzeczy, które będę uważał za niedociągnięcia, wystepujace w Risen.
heh, czy kiedys trafiłes na grę, która dosłownie we wszystkim ci przypasowała? Ja nie.

A! Zapomniałem ci podziękowac za wklejenie prawidłowego linka do wywiadu. Zatem dzięki!

Wredny barbarzyńca
RPG
Smutas jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania