Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Piranha Bytes: Risen > Risen > Ogólna dyskusja
Przeładuj stronę Risen - pierwszy teaser

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 20-08-08, 14:29   #1
DoneR
Kąsacz

Domyślnie Risen - pierwszy teaser

Odliczanie na oficjalnej stronie Risen dobiegło końca. Naszym oczom ukazał się teaser zapowiadający najnowsze dzieło Pirahna Bytes.
Półtorej minutowy filmik prezentuje się nadzwyczaj dobrze - dużo akcji, specyficzny klimat. Mamy nadzieję, że gra będzie równie efektowna jak sam zwiastun.

Trailer w wersji on-line

Proszę o komentarze

Bad to the Bone
Czarny Rycerz Podziemia
RPG
DoneR jest offline  
Nieprzeczytane 20-08-08, 16:19   #2
Dialog
Polna Bestia

Dialog awatar

Domyślnie

Wersja do pobrania

Youtube

Co do trailera to gra zapowiada się ciekawie. Ta wyrastająca z ziemi świątynia może sugerować klimat z GIINK.

Scena z uciekającymi ludźmi kojarzy mi się z Wiedźminem. Kto grał będzie wiedział o jaki moment się rozchodzi

Jedynie nie podobała mi się woda, jakaś taka nienaturalna.
RPG
Dialog jest offline  
Nieprzeczytane 20-08-08, 17:59   #3
Rayden
Polna Bestia

Rayden awatar

Domyślnie

Na trailerze większość gier wygląda dobrze, ale miejmy nadzieję że gra będzie bardzo dobra. Trailer zapowiada ciekawą grę

RPG
Rayden jest offline  
Nieprzeczytane 20-08-08, 21:27   #4
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

A na mnie trailer nie zrobił żadnego wrażenia. Praktyka uczy, ze to co tam się pokazuje i tak w efekcie ma mało wspolego z samą grą. Jedyna nadzieja w tym, że znani są twórcy gry i liczyc można na to, że nie skopia swojego nowego produktu.

Opiniować grę będzie można dopiero po ukazaniu się zapowiadanego demo.

Wredny barbarzyńca
User, który ma ZAWSZE rację :-)
RPG
Smutas jest offline  
Nieprzeczytane 21-08-08, 14:06   #5
Sentenza
Ten Przebiegły.

Sentenza awatar

Domyślnie

Co by nie zrobili, bedzie lepsze niż G4 czy nawet dodatek do G3, o którym na miesiąc przed premierą wiemy tyle, że wreszcie ujawniono developera który nic nikomu nie mówi..

co do samego trailera - miło zaskoczył, bo tak jak na początku trącił straszną sztampą "coś goni dwójkę osób, jedna się przewraca, mówi by druga uciekała, pierwszą coś zjada" tak w następnej sekundzie mamy genialną scenę jak kobieta patrzy w oczy mężczyźnie a ten zamiast pomóc zaciąga ją na plac i mówi, że nikt nie opuści miasta bez pozwolenia inkwizycji, a reszty mozna się domyślać po tym błysku miecza ;D
Generalnie w tej chwili jestem do tego projektu bardziej pozytywnie nastawiony niż jeszcze tydzień temu.
Nieprzeczytane 21-08-08, 14:40   #6
...:::MAT:::...
Chrząszcz

Domyślnie

Mam nadzieję że gra w efekcie będzie świetna, nie będę jednak zamawiał jej przed premierą (wydaje mi się że jak zwykle taka możliwość będzie) a dopiero po przeczytaniu recenzji.
Podzielam zdanie Sentenzy, gra zapowiada się ciekawie. Mam też przeczucie że będzie świetna fabuła i zwroty akcji jak w GI

Pozostaje nam już tylko czekać, i co niektórym powoli odkładać pieniążki na rozbudowę kompa (tak jak ja )

Ostatnio edytowane przez ...:::MAT:::... : 21-08-08 o 14:44.
RPG
...:::MAT:::... jest offline  
Nieprzeczytane 22-08-08, 18:13   #7
Dialog
Polna Bestia

Dialog awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Sentenza Zobacz post
Co by nie zrobili, bedzie lepsze niż G4 czy nawet dodatek do G3, o którym na miesiąc przed premierą wiemy tyle, że wreszcie ujawniono developera który nic nikomu nie mówi...
Co do dodatku to zgadzam się w 100%.
A odnośnie G4 to nie byłbym taki pewien. Może pokażą coś naprawdę dobrego. Wkońcu Spellbound doświadczenie w tworzeniu gier jako takie ma.
RPG
Dialog jest offline  
Nieprzeczytane 25-08-08, 00:10   #8
Cyrkluś
Polna Bestia

Cyrkluś awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do Cyrkluś
Domyślnie

No zapowiada się nieźle, jak grafika będzie dokładnie taka jak na trailerze to ciekawi mnie jakie będą wymagania... Czy mój sprzęt to wytrzyma... Czy może też nie. Na pewno nie kupię bo mama przysięgła że żadnej gry mi w życiu nie kupi, będę musiał się zadowolić tylko demem albo gameplayami... Dziwnie jakoś oni poruszają tymi ustami, to właśnie najbardziej dostrzegłem... Jakby to nie było Motion Capture (czy jakoś tak) tylko zwykła animacja. Na pewno nie zabraknie najnowszych technologii. Za pewne bez dobrego sprzętu lepiej nawet nie kupować...
Cyrkluś jest offline  
Nieprzeczytane 25-08-08, 10:25   #9
DoneR
Kąsacz

Domyślnie

To jest trailer, więc grafika będzie inna niż w rzeczywistej grze. Motion Capture był używany nawet przy G1 więc nie wyobrażam sobie by mogło być inaczej.. poza tym w dzisiejszych czasach to już standard.

Cytat:
Na pewno nie kupię bo mama przysięgła że żadnej gry mi w życiu nie kupi, będę musiał się zadowolić tylko demem albo gameplayami...
A zarobić sobie to już nie można? Nawet jeżeli będzie kosztowała więcej niż 100 zł to pewnie po roku już będzie reedycja w tanich seriach :)

Bad to the Bone
Czarny Rycerz Podziemia
RPG
DoneR jest offline  
Nieprzeczytane 25-08-08, 17:12   #10
kanarek
Chrząszcz

kanarek awatar

Domyślnie

Gra zapowiada sie ciekawie i napewno w nia zagram. Juz po przeczytaniu pierwszych wzmianek o tej grze zdecydowalem ze chocby miala wile bugow tak jak GIII to i tak w nia zagram. Oczywiscie jest to gra osadzona w swiecie fantasty tak jak Gothic (...) Zobaczymy jak to bedzie narazie pozostaje nam czekac na demko
Nieprzeczytane 29-08-08, 17:02   #11
Ksardax
Czarny Goblin

Ksardax awatar

Domyślnie

No i wielki plus bo teaser nawet do pobrania (70MB wmv). Powiem krótko, filmik jest zrobiony nawet dobrze, porównując go z tym od spellbound mamy tu hit. Efekt burzy podobny do tej, którą można było zaobserwować w 300. Postacie w motion capture, pełny realizm, ciekawa fabuła się kroi. Jest groza, jest swietne udzwiękowienie. (pewnie Kai). Krótko i konkretnie? Piranie wracają do gry
RPG
Ksardax jest offline  
Nieprzeczytane 01-09-08, 17:03   #12
Kel'Thuzad
Ten kulturalny.

Kel'Thuzad awatar

Domyślnie

Oż ja cie. Spodziewalem sie typowego casual console (pc converted) almost role plejing gejma pod względem wszystkiego, a okazuje się, że z tą bajkowoscia grafiki (dzieki Bogu, za niesilenie się wmówienia graczom o fotorealiźmie, w który świat wygląda jakby po parunastu centymetrach kokainy i dopalaczy!) i na razie żadnym nieujawnianiem fabuły może byc ciekawie. Inkwizytor wygląda ciekawie, świątynia nieźle wyrosła pod koniec.

Ale ludzie tam wyżej. Czy wy naprawde myślicie, że gra będzie tak wyglądać? Toz to cinematic, a nie gameplay.
Kel'Thuzad jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania