Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4
Przeładuj stronę Konkrety

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 17-04-10, 21:19   #85
Vezone
Pan Cienia

Vezone awatar

Domyślnie

Twórcy powiedzieli, że RhobarIII jest już gotowy i nie długo ujrzymy jego oblicze. I tak przy okazji nadmienię, że w G4 będą ciosy z tarczą coś na co miałem zawsze ochotę.

Kinematograf Forum
Właściciel piętna cierpienia
RPG
Vezone jest offline  
Nieprzeczytane 17-04-10, 22:39   #86
Minotaur
Chrząszcz

Minotaur awatar

Domyślnie

Na jedne ze stron o Gothicu wyczytałaem coś o amulecie śniącego "Śniący został... wygnany". Z tego zdania możemy wywnioskować, że Śniący wciąż żyje. Wystarczy znowu go przywołać, by wrócił. Do tej pory w świecie Gothic'a, znalazł się jedynie w pierwszej części. Pojawiła się więc szansa i promień nadziei na jego wielki powrót.
Podczas wakacji roku '08 Spellbound wraz z JoWood i World of Gothic ogłosiło konkurs na najlepsze wykonanie Amuletu Śniącego. Wygrana praca znajdzie swe odwzorowanie w grze...

Już po wszystkim. Mamy najlepszy amulet.

Jednak wciąż brak nam odpowiedzi na pytanie: po co? Wątpię, ażeby było to robione tylko i wyłącznie dla zabawy. Za tym musi kryć jakaś tajemnica, może nawet wątek głównej fabuły. Jakby, tego było mało w Arcania a Gothic Tale ma wystąpić jakaś tajemnicza i zła moc. Jej siła przewyższa nawet potęgę Innosa i Beliara. Czyżby była to mowa o Śniącym? Informacje na ten temat wciąż są jednak tajemnicą. Po zebraniu wiadomości w jedną całość, możemy dojść do wniosku, że coś jest na rzeczy, np: powrót Śniącego. Oczywiście, jest jeszcze inna opcja. Nasz stary Bezimienny, który został opętany przez złe moce, znajduje amulet, o którym nic nie wiem. Ciekawość wygrywa i nasz bohater wkłada go. Nagle jego głowę spowiła pustka i w ciągu następnych kilku minut, tok rozumowania zmienia kierunek o 180 stopni. Ogarnęła go zła moc Śniącego, która drzemała w artefakcie. Teraz Rhobar III jest posłuszny jedynie swojemu nowemu panu, a jego dusza odeszła w otchłań...
RPG
Minotaur jest offline  
Nieprzeczytane 18-04-10, 08:31   #87
Vezone
Pan Cienia

Vezone awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Minotaur Zobacz post
"Śniący został... wygnany". Z tego zdania możemy wywnioskować, że Śniący wciąż żyje. dusza odeszła w otchłań...
A ja wyczytałem na gothic wikia czy jakoś tak, że smok ożywieniec mógł być śniącym ale nie ma to tego 100% pewności. Sugeruje to dialog bohatera z nim
-kim jesteś?
-dobrze wiesz kim jestem
-co?..to niemożliwe. Xardas zawsze mówił...

Tak mniej więcej tak ten dialog wyglądał. A ten cały amulet śniącego to mógłby być wbrew pozorom dobry. Ponieważ w G3ZB ten mag ognia mówi nam o mocy którą xardas nam dał, ale nie możemy jej użyć. Mogło by być, że to właśnie ta moc sprowadziła beziego na złą drogę a amulet może go uwolnić. Ponieważ xardas pochłonął moc SO i być może śniącego, a ten amulet mógłby jakoś zniszczyć tą moc xardasa.

Kinematograf Forum
Właściciel piętna cierpienia
RPG
Vezone jest offline  
Nieprzeczytane 24-04-10, 02:47   #88
#Ulthar#
Polna Bestia

Domyślnie

Jakby jeszcze dali Śniącego, to moim zdaniem było by to przereklamowane ;/ (wystarczy że w GIII ZB jest dużo o Ożywieńcu)
RPG
#Ulthar# jest offline  
Nieprzeczytane 18-05-10, 22:56   #89
#Ulthar#
Polna Bestia

Domyślnie

Na bank pojawią się Gorn oraz Diego.
RPG
#Ulthar# jest offline  
Nieprzeczytane 22-05-10, 13:30   #90
crusard
Krwiopijca

crusard awatar

Domyślnie

Nowy wywiad.
http://www.criticalgamer.co.uk/2010/...4-interview-2/

Tylko dwie wyspy...
Nieprzeczytane 22-05-10, 15:25   #91
GeneralLee
Jaszczur

GeneralLee awatar

Domyślnie

Cytat:
Na jedne ze stron o Gothicu wyczytałaem coś o amulecie śniącego "Śniący został... wygnany". Z tego zdania możemy wywnioskować, że Śniący wciąż żyje. Wystarczy znowu go przywołać, by wrócił

W grze będzie amulet śniącego ale na śniącego bym nie liczył ale z amuletem na bank będzie związany główny wątek gry.

Arena Multiplayer: Project Manager

RPG
GeneralLee jest offline  
Nieprzeczytane 22-06-10, 20:35   #92
paladyn6
Jaszczur

paladyn6 awatar

Exclamation

Witam!dowiedziałem się trochę o postaciach:
  • Na pewno spotkamy znanego nam już z poprzednich części: Lestera, Diega, Miltena, Laresa i Gorna.
  • Zupełnie nowymi postaciami będą: Elgan, Feren, Murda, Belgor (mąż Murdy), Gonter, Ethorn *myśliwy, Dangar *uzdrowiciel, Ricklen, Leboras
  • Kupcy będą podróżować między miastami. Będziemy mogli spotkać ich także w drodze do miasta i handlować z nimi.
  • W grze na pewno pojawią się kobiety. W odróżnieniu od pozostałych części będą odgrywać ważną rolę.
  • Postacie z poprzednich części zostaną postarzeni specjalnie dla wydarzeń w ArcaniA:Gothic 4 (chodzi tutaj o znane nam już osoby).
  • Nasz bohater jak i inne postacie będą mogły zachorować na zwyczajne choroby
  • Jak już ktoś powiedział ,Diego znów będzie naszym mentorem.
  • Czytałem jeszcze,że grę rozpoczniemy w tawernie pod "Rozdartą Dziewicą" której właścicielką jest Murda,ale to raczej nieprawda,bo widziałem gameplay przedstawiający poczatek gry
http://www.youtube.com/watch?v=UZE0jZxOO74

Ostatnio edytowane przez paladyn6 : 22-06-10 o 20:43.
RPG
paladyn6 jest offline  
Nieprzeczytane 22-06-10, 23:19   #93
Shine<3
Czarny Goblin

Shine<3 awatar

Domyślnie

To wszystko jest raczej wymienione na naszym sajcie w dziale ArcaniA... Mnie tam ciekawi czy dadzą Angara i Lee, bardzo przywiązałem się do nich - dobrzy wojownicy jak i stratedzy oraz przywódcy.

†Strażnik Arsenału Podziemia
RPG
Shine<3 jest offline  
Nieprzeczytane 22-06-10, 23:32   #94
paladyn6
Jaszczur

paladyn6 awatar

Smile

Lee prawdopodobnie się pojawi-jest o nim mowa w jednym z opowiadań.A co do Angara to nie wiem...on w g3 już był stary więc nawet jeśli się pojawi to nie bedzie u pełni sił
RPG
paladyn6 jest offline  
Nieprzeczytane 02-07-10, 20:07   #95
MrAks
Chrząszcz

MrAks awatar

Domyślnie

"Czwarty Gothic" ukażę sie na półkach sklepowych 12 października 2010 roku . Obowiązywać będzie to zarówno w Europie, jak i Stanach Zjednoczonych. Aktualnie jest jeszcze badane kiedy dystrybutor wprowadzi grę na rynek polski .

Ostatnio edytowane przez MrAks : 02-07-10 o 20:13.
RPG
MrAks jest offline  
Nieprzeczytane 03-07-10, 02:40   #96
Master of Gorzała
Lewacki głos na Twoim forum

Master of Gorzała awatar

Domyślnie

Pokaż źródło, albo nigdy tego nie było...

Podziemie - Mroczny Paladyn
Sent ver 0.73 official beta
Gorzelnik Podziemia
Komendant Orgath
RPG
Master of Gorzała jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania