Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Pomoc
Przeładuj stronę Nie wiem co mam robić

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 04-06-07, 20:02   #1
hodowca_rzepy
Chrząszcz

Domyślnie Nie wiem co mam robić

Witam!
Mam problem. Jestem teraz w II rozdziale (Strażnikiem miejskim) i ma 11 poziom (chyba nie sprawdzałem). Siła ok 40, zręczność podobnie, broń jednoręczna 30%. Wykonałem wszystkie zadania od Gildii złodziei (oprócz sekstansu). Nie wiem co ma teraz zrobić. Próbuję iść do latarni morskiej Jacka ale to jest za trudna misja (nawet jak uciekam na bok i bije się z bandytami po kolei). Nie wiem czy wybrać się już do kolonii karnej, czy to nie będzie za trudne zadanie. Poszedłem na farmę Onara zrobiłem tam parę zadań (oprócz tego żeby pobić Bulka bo jest za trudne). Błąkam się po lesie szukając goblinów, topielców, ścierwojadów i innych łatwych przeciwników żeby sobie zwiększyć poziom ale to chyba nie jest sposób. I jeszcze jedno: spotkałem Lestara (czy jak tam jemu) obok wieży Xardasa w dolinie i powiedziałem mu, żeby poszedł do Xardasa a ten odpowiedział, że jak odpocznie to pójdzie. Problem w tym, że nie idzie. Jak idą do Xardasa to też nic się nie dzieje.

Aha dodam jeszcze, że próbowałem powiedzieć o glidzie Andre ale nie da się (jest tylko "pracuję nad tym" w rozmowie) ale to pewnie dlatego, że sekstans jeszcze do zrobienia

Ostatnio edytowane przez hodowca_rzepy : 04-06-07 o 20:09.
RPG
hodowca_rzepy jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-06-07, 21:44   #2
Gawsi
Jaszczur

Gawsi awatar

Domyślnie

idź do doliny, tam tam będzie uszkodzony taran pod murem przy zamku, tam gdy staniesz pod nim orkowie ci nic nie zrobią i spokojnie sobie doexpisz, dojście do taranu będzie trudne jeśli nie grałeś w jedynkę ale na 11 poziomie musi się udać. Po powrocie dopiero zajrzyj do bandytów w latarni.

PS. rozwijaj siłę tak do 65 i zmotaj sobie orkową zgubę wtedy orkowie będą padać od kilku uderzeń
RPG
Gawsi jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-06-07, 22:08   #3
Pazoxi
Chrząszcz

Pazoxi awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do Pazoxi
Domyślnie

Lester nie idzie do Xardasa , on tak tylko sobie mówi :P , a jak chcesz się dostać do zamku (trochę nie zrozumiałem tamtej części z górniczą doliną : problem z znakami) to wchodzisz na przełęcz i do starej kopalni , potem idziesz z kopalni zasuwasz co sił w nogach na machinę oblężniczą która znajduje się na wschodzie (patrząc na mape) , jak będziesz tam biegł to trzymaj się rzeki dopóki nie zobaczysz machiny . A żeby Andre dał Ci nagrodę musisz zabić całą gildie złodziei

Pozdrawiam
Pazo
RPG
Pazoxi jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-06-07, 22:17   #4
Summoner
Czarny Goblin

Domyślnie

Wlasnie ze Lester jest u Xardasa ale tylko w 1 rozdziale zaraz po tym jak my dostaniemy sie do Khorinis. Najlepiej pojsc tam kiedy zostanie sie czeladnikiem u jednego z mistrzow i nie ma sie jeszcze gildii to napewno tam bedzie spal. Xardas daje nam wtedy pierscien ktory daje 5 obrony przed magia
RPG
Summoner jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-06-07, 23:03   #5
Pazoxi
Chrząszcz

Pazoxi awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do Pazoxi
Domyślnie

Cytat:
Napisał Summoner Zobacz post
Wlasnie ze Lester jest u Xardasa ale tylko w 1 rozdziale zaraz po tym jak my dostaniemy sie do Khorinis. Najlepiej pojsc tam kiedy zostanie sie czeladnikiem u jednego z mistrzow i nie ma sie jeszcze gildii to napewno tam bedzie spal. Xardas daje nam wtedy pierscien ktory daje 5 obrony przed magia
No fakt zapomniałem dodać że tylko w 1 , bo potem i tak daje Ci rune teleportacyjną do Xardasa . Dzięx za przypomnienie
RPG
Pazoxi jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania