Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > Mroczne Tajemnice
Przeładuj stronę Pytania - Mroczne Tajemnice

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 15-03-08, 20:32   #685
xeroloth

Domyślnie

Tak jest kara i to poważna. Nie będziesz mógł wykonywać dalszych misji zdaje się... Jednak do magów wody możesz dostać się wyjmując broń koło najemnika który pilnuje przejścia. Stary, ale dobry sposób...
RPG

Nieprzeczytane 15-03-08, 20:40   #686
Nerox
Chrząszcz

Domyślnie

O tym tricku przypomniałem sobie jakieś pół godziny temu jednak dzięki za odp. Gorzej jest z tym dowodem z wieży xardasa gdzie czeka smok i kilka innych dobrze życzących beziemu person.
RPG
Nerox jest offline  
Nieprzeczytane 18-03-08, 18:51   #687
simson91
Chrząszcz

Domyślnie dowody dla kena

zanim poszedłem do tych pradawnych to byłem przy tym kręgu gdzie miały byc te słowa Inkantacji i miał tam lezec mag ognia, i nie było tam ani tych słów ani tego maga, i jak juz dostałem zadanie od kena(to co trzeba znaleśc dowód o tych magach wody) to poszedłem tam i tez nie było ani tych słów ani maga i nie moge dokończyc tego zadania. I mam pytanie czy mozna jakoś to zrobic zeby mieć te słowa inkantacji czy jakis inny dowód zeby wykonać te zadanie
RPG
simson91 jest offline  
Nieprzeczytane 18-03-08, 23:01   #688
kryha
Polna Bestia

Domyślnie

Cytat:
Napisał simson91 Zobacz post
zanim poszedłem do tych pradawnych to byłem przy tym kręgu gdzie miały byc te słowa Inkantacji i miał tam lezec mag ognia, i nie było tam ani tych słów ani tego maga, i jak juz dostałem zadanie od kena(to co trzeba znaleśc dowód o tych magach wody) to poszedłem tam i tez nie było ani tych słów ani maga i nie moge dokończyc tego zadania. I mam pytanie czy mozna jakoś to zrobic zeby mieć te słowa inkantacji czy jakis inny dowód zeby wykonać te zadanie
Słowa inkantacji znajdują się w jaskini niedaleko kręgu, w pobliżu zatopionej wieży Xardasa, jest tam skrzynia i ten mag.
RPG
kryha jest offline  
Nieprzeczytane 19-03-08, 09:12   #689
Dino-777
Krwiopijca

Dino-777 awatar

Domyślnie

Mam taki jeden problem:
Przechodze MT pierwszy raz i byłem po kamień ogniskujący w kanionie trolli, okazało się, że kręcił się tam jeden z przemytników. Idę do ich obozu i tam dowiaduje się, że Monk go ukradł. No i w tym tkwi problem, nie wiem gdzie go szukać. Byłem w wieży mgieł, ale tam go chyba niema. Gdy wychodziłem z wieży to mi się gra zawiesiła i niechciało mi się jej już więcej włączać.
Z góry dzięki.
A i jeszcze jak można zmniejszyć respawn potworków w MT? Bo mi się tak rozmnożyły, że gra mi się tnie jak koło nich przechodze.
Dino-777 jest offline  
Nieprzeczytane 19-03-08, 10:36   #690
kryha
Polna Bestia

Domyślnie

Cytat:
Napisał Dino-777 Zobacz post
Mam taki jeden problem:
Przechodze MT pierwszy raz i byłem po kamień ogniskujący w kanionie trolli, okazało się, że kręcił się tam jeden z przemytników. Idę do ich obozu i tam dowiaduje się, że Monk go ukradł. No i w tym tkwi problem, nie wiem gdzie go szukać. Byłem w wieży mgieł, ale tam go chyba niema. Gdy wychodziłem z wieży to mi się gra zawiesiła i niechciało mi się jej już więcej włączać.
Z góry dzięki.
A i jeszcze jak można zmniejszyć respawn potworków w MT? Bo mi się tak rozmnożyły, że gra mi się tnie jak koło nich przechodze.
Monk jest w grocie za wodospadem, niedaleko Obozu przy kopalni.
Jeżeli chodzi o respawn potworów, jest tylko jeden sposób, trzeba zainstalować patch 1.03, potem, niestety trzeba zacząć grę od początku.
RPG
kryha jest offline  
Nieprzeczytane 19-03-08, 17:16   #691
Xardas_95
Chrząszcz

Lightbulb probem z zadaniem Ken'udz'a o magach wody

trzeba tak podejść do strażniów magów wyciągnąć broń przebiec na środek placu i ją schować potem popytać wszystkich magów wody o to . Następnie iść do biblioteki magów i wziąźć dziwna księgę . po tym przejść obok Satutasa z wyciągniętą broną , i zejść na dół . Na mostku zeskocz i pod mostkiem bęndzie skrżyni i ją odwusz tak : lllplp albo tak llpllp a nastepnie idż pod ruiny cytadeli orków i ta będzie grota i skrzynia a w niej zapiski maga w grocie jest nieumarły cisnieniostwor i obok wojownicy cienia . wszystko przeczytaj i oddaj ken' udzowi czly probem
RPG
Xardas_95 jest offline  
Nieprzeczytane 20-03-08, 07:58   #692
Tcheodor
Chrząszcz

Domyślnie

Mam pytanie jak można zdobyć ekwipunek Siekacza w I rozdziale ? Kto ma klucz do spodni Siekacza ?
RPG
Tcheodor jest offline  
Nieprzeczytane 20-03-08, 08:17   #693
torf
Chrząszcz

Domyślnie

mam pytanie....
otóż poszedłem do lochów w SO i spotkałem killa czy jakoś tak....dostałem zd . aby znaleźć zbroje strażnika i mu ją przynieść aby mógł uciec.....mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie znajduje się ta zbroja...bo znaleźć jej nie mogę...
RPG
torf jest offline  
Nieprzeczytane 20-03-08, 09:08   #694
Battleguard
Krwiopijca

Battleguard awatar

Domyślnie kierunek

potrzebuje pomocy nie wiem w którym rozdziale gdzie mam iść żeby czegoś nie przegapić np. czy w 1 rozdziale mam iść do pradawnych czy w 4 itd .
proszę pomocy
RPG
Battleguard jest offline  
Nieprzeczytane 20-03-08, 09:11   #695
Vaax
Polna Bestia

Vaax awatar

Cytat:
Napisał Tcheodor Zobacz post
Mam pytanie jak można zdobyć ekwipunek Siekacza w I rozdziale ? Kto ma klucz do spodni Siekacza ?
Pałka jest w jaskini Melkora, a spodnie w skrzyni w sypialni Gomeza. I to on ma do nich klucz, ale jest przecież nieśmiertelny w tym rozdziale Na szczęście taki sam klucz ma Kazzmir, a jego można pobić
RPG
Vaax jest offline  
Nieprzeczytane 20-03-08, 10:56   #696
kryha
Polna Bestia

Domyślnie

Cytat:
Napisał Battleguard Zobacz post
potrzebuje pomocy nie wiem w którym rozdziale gdzie mam iść żeby czegoś nie przegapić np. czy w 1 rozdziale mam iść do pradawnych czy w 4 itd .
proszę pomocy
Do pradawnych idź wtedy kiedy nabędziesz doświadczenia, czeka Cię dużo walki, ale przed teleportowaniem się, zrób zapis i sprawdź czy podołasz, zawsze będziesz mógł go wgrać i zwiększyć swoje umiejętności.

Ostatnio edytowane przez kryha : 20-03-08 o 11:05.
RPG
kryha jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania