Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Pomoc
Przeładuj stronę Dwa ważne pytania

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 12-04-05, 15:28   #1
Igomas
Chrząszcz

Unhappy

NO przynajmiej dal mnie są ważne. Gothic mam ods 3 dni i cteraz mam isc do jakiejs przeleczy (kazal mi tam isc lord hagen w khorinis (czy jak to sie tam pisze :P:P)
NO i wlasnie... pare pytanek

1. Jak dojsc do przeleczy ? (jasno wytlumaczys ub wstawic ssy z drogi w grze)
2. Jaka bronia walczyc? mam zamiar zostac paladynem

Narazie mam skille dobre poniewaz nie mam zamiaru sie wybierac na przelecz bez dobrych.

Wiec odpowiedzcie? pomoc plx xP
RPG
Igomas jest offline  
Nieprzeczytane 12-04-05, 15:37   #2
Wacha
Jaszczur

Domyślnie

http://www.gothic.phx.pl/gothic2/infopage.php?id=22 tu jest doc sciagniecia bardzo dobra mapa z opisem wielu miejsc, miedzy innymi jak wejsc do gorniczej doliny.

Co do broni, skoro grasz paladynem (czy tez zamierzasz nim grac) to jak najbardziej bronie dwureczne. Zbieraj punkty nauki i szkol sie we wladaniu nimi. Oplaci sie, zobaczysz
RPG
Wacha jest offline  
Nieprzeczytane 12-04-05, 15:42   #3
Igomas
Chrząszcz

Domyślnie

Na taka odpowiedz czekalem ! Bardzo dziekuje teraz trzeba tylko na rynku kupic cos dobrego dwurecznego jesli takie cos sie znajdzie :P jeszcze raz dzieki
RPG
Igomas jest offline  
Nieprzeczytane 12-04-05, 15:44   #4
Igomas
Chrząszcz

Domyślnie

aa i jeszcze jedno pytanko . CZy jak jestem straznikiem miejskim to moge zostac paladynem? bo jak sie rozgladalem po terenach to doszedlem do klastoru a tam przyjac mnie nie chccieli bo bylem straznikiem :P
RPG
Igomas jest offline  
Nieprzeczytane 12-04-05, 15:50   #5
Wacha
Jaszczur

Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Igomas@12-04-2005, 15:44
aa i jeszcze jedno pytanko . CZy jak jestem straznikiem miejskim to moge zostac paladynem? bo jak sie rozgladalem po terenach to doszedlem do klastoru a tam przyjac mnie nie chccieli bo bylem straznikiem :P
171504
TAK. Nawet nie masz wyboru jak zostac paladynem. Ale wszystko w swoim czasie. Jak na razie to graj, fabula sama pujdzie na przod.

Btw. Uzywaj opcji EDYTUJ, zeby nie pisac 2 postow pod rzad... to taka przestrogas na przyszlosc
RPG
Wacha jest offline  
Nieprzeczytane 12-04-05, 15:50   #6
Krzema
Czarny Goblin

Wyślij wiadomość przez AIM do Krzema
Domyślnie

Tak możesz zostać paladynem, ale trochę później. W trzecim rozdziale jak wrócisz z górniczej doliny to będziesz musiał uwolnić Benneta, kowala na farmie onara, który będzie wrobiony w morderstwo jednego z paladnów i aresztowny, dowiesz się o tym od Laresa. Sam się chyba dowiesz jak tego dokonać. I jak dowiedziesz jego niwinności to wtedy Lord Hagen mianuje cię na paladyna.
RPG
Krzema jest offline  
Nieprzeczytane 12-04-05, 15:53   #7
Igomas
Chrząszcz

Domyślnie

wszystkim wam very thx jak tylko przejde gre aa potem se kupie noc kruka bede duzo siedzial na forum
RPG
Igomas jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania