Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Archolos > Biblioteka Archolos > Sesje RPG
Przeładuj stronę Ancoron - Pod tęczą

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 21-10-16, 11:45   #145
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Druid marszczy czoło, widac że "udawanie wariata" znakomicie ci się udało.
- Ciekawy przypadek... Powinienem otworzyć mu czaszke i zbadać uszkodzenia mózgu... - gada sam do siebie. jednak po chwili sięga do kieszeni i rzuca ci jakiś zwitek.
- Masz, zasłużyłeś. Ale nie wracaj tu więcej. -
Odruchowo łapiesz zwitek. A niech to, to zwój teleportacyjny, który natychmiast odpala...

Jeb!!!!

Leżysz cały ubłocony na ulicy Archolos. Mijający cię ludzie patrzą na ciebie z niesmakiem. Ty ściskasz w dloni jakis smetnie wygladajacy kwiatek.

Wredny barbarzyńca
User, który ma ZAWSZE rację :-)
RPG
Smutas jest offline  
Nieprzeczytane 21-10-16, 11:51   #146
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

- Nosz kurna. Ja pierdolę! Moje dwieście monet! Co za menda...
Wkurzony nie na żarty, zamierzam skierować się w stronę miejskiej łaźni, czy innego takiego przybytku, przecież nie polecę do klientki w takim stanie. Zamierzam zapłacić wymaganą kwotę i, o ile nie spotka mnie po drodze żadne niespodziewane zdarzenie, a także jeśli w ogóle znajdę taki przybytek, doprowadzić się do ładu. Cena nie gra roli.
RPG
Ancoron jest offline  
Nieprzeczytane 21-10-16, 11:53   #147
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Ruszasz w stronę łaźni. Akurat droga tam przebiega obok kamienicy gdzie mieszka twoja zleceniodawczyni. Już z daleka widzisz tam spory ruch. Ludzie wynoszą meble, paczki. Sporo ich. Przed wejściem stoi miejski urzędnik i gromkim głosem popędza tragarzy.

Wredny barbarzyńca
RPG
Smutas jest offline  
Nieprzeczytane 21-10-16, 12:07   #148
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

- O. Czyżby kobita już umarła? I to tak na śmierć?
Postanawiam zapytać o ten fakt jakiegoś przechodnia, oczywiście innymi słowami. Coś w stylu: "Czyżby pani tego domu odeszła już ze świata?" Mam nadzieję, iż błoto zostanie zakryte mieszkiem ze złotem, który przezornie trzymam w dłoni, coby jakiś małolat mi go nie ukradł.
Jeśli nie uda mi się tego dowiedzieć w taki sposób, to podchodzę do zbiegowiska, licząc na to, iż nie ogłoszono kwarantanny budynku.
RPG
Ancoron jest offline  
Nieprzeczytane 21-10-16, 12:11   #149
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Pytasz jakiegoś mieszczanina, ten wskazuje ci palcem stojącego przy drzwiach urzędnika, który sprawdza coś w trzymanym w dłoni zwoju i pokrzykuje na jakiegoś jegompościa:
- Nie ma dowodu że był ci coś winien! Jak masz świadków, to zgłoś się do biura i spiszemy zaprzysiężone zeznania! -

Wredny barbarzyńca
RPG
Smutas jest offline  
Nieprzeczytane 21-10-16, 12:48   #150
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

"Jak znam życie to ojczulek wrócił."
W takim stanie i tak nie wpuszczą mnie do środka, ale spróbować trzeba. Czym prędzej staram się pozbyć błota z wierzchniej części stroju, tak by na pierwszy rzut oka normalnie wyglądać.
Zamierzam tak jak uprzednio ruszyć do wejścia dla służby. Jak znam życie nie ma czasu na łaźnię, bowiem znając moje szczęście do tego czasu może się wiele stać.
RPG
Ancoron jest offline  
Nieprzeczytane 21-10-16, 14:20   #151
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Pochodzisz do wejścia dla służby. Stoi tam dwóch wartowników. Gdy chcesz wejść do środka zastępują ci drogę.
- Wszelkie sprawy załatwia radca. Znajdziesz go przy wejściu od ulicy. - wyjaśnia jeden z nich. Mają na yśli zapewne tego gościa co kieruje tragarzami i którego pokazywał ci mieszczanin i który rozmawiał z tym jegomościem. Aż dziw że sam na to nie wpadleś aby to jego zaczepić.

Wredny barbarzyńca

Ostatnio edytowane przez Smutas : 21-10-16 o 14:23.
RPG
Smutas jest offline  
Nieprzeczytane 21-10-16, 14:30   #152
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

Wyglada na to, iż nie ma przebacz. Muszę się udać do tamtego faceta.
Niezłu numer, biurokracja wszędzie.
Postanawiam wrócić się do tamtego mężczyzny i na dzień dobry pokazać mu ogłoszenie, mam nadzieję, iż za bardzo nie zmokło.
- Wykonałem zadanie, chciałbym widzieć się ze zleceniodawczynią. - Tak zamierzam się odezwać.
Coś czuję iż zostanę brutalnie spławiony. W sumie i tak nie wierzę w cudowną moc tego kwiatka, lecz zawsze jest nadzieja.
RPG
Ancoron jest offline  
Nieprzeczytane 21-10-16, 14:34   #153
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

- Że co? - dziwi się urzędnik. - O czym ty gadasz? Ja tu rozdysponowuję majątek między wierzycieli. Nie wiesz że trzy dni temu przyszło potwierdzenie że właściciela jakaś kurwa w burdeli w Forcie Mazgath zarżnęła? Jego żona jak to usłyszała to padła na wylew. A już od wczoraj wierzyciele szturmują ten dom ze swoimi pretensjami. Jako urzędnik miejski mam za zadanie dopilnowac aby nikt niczego nie narkadł. Ty jako dłużnik czy jako wierzyciel się zgłaszasz? -

Wredny barbarzyńca
RPG
Smutas jest offline  
Nieprzeczytane 21-10-16, 14:54   #154
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

Uśmiecham się lekko. Pierwsze zaskoczenie, taka cudowna nieświadomość.
Musiałem się minąć z posłańcem, niosącym wieść o śmierci ojca. Matka nie zniosła tej wiadomości. Dziecko pozostało bez opiekunów, zaś majątek poszedł w pizdu.
Prycham pod nosem, bawi mnie to bardzo.
- Nie, ani jednym ani drugim. Bywajcie.
Nastał kres zabawy, zaczynam się zastanawiać czy to na pewno halucynacja. W końcu nie było szczęśliwego zakończenia. I tak nie zamierzałem wziąć kamieni szlachetnych, chciałem po prostu pomóc. Życie to parodia, nieprzerwany ciąg wydarzeń, które ostatecznie prowadzą do tego samego końca.
Dziecko poprosiło o pomoc, przybył Epikur, znany przeciwnik altruizmu, który chciał się zrekompensować wobec samego siebie, ocalić matkę. Po kilku dniach wyrzeczeń i bólu zdobył czynnik mogący wszystko odmienić. Ale za późno rodzice nie żyją, dziecko to teraz sierota.
Widownia śmieje się radośnie, kurtyna upada. Przedni dowcip.
Parodia.
Postanawiam wypuścić z dłoni kwiat, niech go zdepczą ludzie. Sam czuję się taki jak on, gdy jest potrzebny znajduje się za daleko, zaś gdy może pomóc... Gaśnie ostatnia nadzieja.
RPG
Ancoron jest offline  
Nieprzeczytane 21-10-16, 15:01   #155
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Cóż, może urzędnik użył zbyt trudnych słów, ale jako wykonawca zlecenia byłę s na liście wierzycieli i otrzymałbyś stosowną zapłatę. Sam jednak z niej zrezygnowałeś. Twój wybór.

Zyskałeś: bursztyn x 2, perła, skóra bizona x 4, skóra bizona włochatego x 2, rogi bizona x 6, mięso x 3, zardzewiały miecz x 2, zardzewiały miecz dwuręczny x 3, szyszak, stalowa misiurka, bryłka żelaza x 2, skóra nosorożca włochatego x 2, rogi nosorożca x 4, żądło krwiopijcy x 3, pęcherz bagiennego trutnia x 3, skrzydła x 6, ogrowy morgenstern, skóra borsuka, sadło, futerko x 8, skóra szablozęba x 2, szablozęby x 2, pióra x 40, róg cieniostwora x 5, kły x 26, pazury x 48, pazury potwora x 16, kły potwora x 8, zęby potwora x 16, róg smoczego zębacza x 8, kły trolla x 37,
Straciłeś: wędka, piła, pieczeń x 4, butelka spirytusu, sznur, 587 strzały, 120 sztuk złota,

KONIEC SESJI

Teraz udajesz się do Ambulatorium.

Epikur jaja sobie robi. Na siłe kreując swoją postać, która ma być "psychopatyczna" mędzi w trakcie sesji, że nie idzie go zrozumieć. Niestety chyba nie ma pojęcia kim jest psychopata i jedyne co mu wyszło, to udawanie schizofrenika.
A już jego ciągłe uwagi, że wszystko mu nie pasuje, to o kant dupy potłuc, tym bardziej, że pytałem go przed sesją czy chce może scenariusz na zamówienie, ale nie chciał. Więcej to nawet pisać mi się nie chce na temat tej sesji.

Dlatego jego udział w sesji wyceniam na 3 KH.

Wredny barbarzyńca
RPG
Smutas jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania