Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Upadek Setarrif
Przeładuj stronę ArcaniA: Upadek Setarrif

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 12-12-10, 16:54   #1
Platis
Krwiopijca

Platis awatar

Domyślnie ArcaniA: Upadek Setarrif

Siema,zakladam temat gdyż takiegoż nie znalazłem
Co o tym sądzicie? Kupicie czy nie ? Topic do dysk.
Ale bez spamu powiem tak: Jak widzimy już nie ma Gothika w nazwie ,
co wcale mi nie wadzi.
Akcja dzieje się po outro czyli jak jeden z kolegów na forum zobaczył
A:G4 nie miała się tu skończyć. Ciekawi mnie czy to samodziałka taka jak ZB czy taka jak NK.Mamy mieć nowy obszar np. wulkany i to mnie dziwi ,zwiedzałem setariff bugiem ( jakby co odsyłam na YT) i nie było czegoś takiego. Może następne 2 wyspy z zapowiedzi? się zobaczy premiera już nie długo !

Cooming Soon, Pozdrawiam Platis
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 13-12-10, 06:35   #2
Kitty
Polna Bestia

Kitty awatar

Domyślnie

No to może parę słów ode mnie. Co do nazwy dodatku nie mam zastrzeżeń, brak Gothica mi nie przeszkadza i nie bardzo rozumiem lamenty co niektórych. Najpierw narzekali, że Arcania ma w nazwie Gothic, a nim nie jest, a teraz, że nie ma tego magicznego słowa Ale ok, idźmy dalej.
Zapowiadana fabuła i ogólna konstrukcja dodatku jak najbardziej mi się podoba, cieszy także fakt zapowiadanej edycji pudełkowej, bo wolę taką.
Kwestia ceny... Zobaczymy, jak nas zechcą oskubać z de facto wyciętej części gry (łącznie z zakończeniem, bo zgadzam się z tym, że to co dostaliśmy w Arcani, nie miało być finałem).
Tak czy inaczej na 99,9% kupię dodatek i dam się okraść wydawcy, bo Arcania - prawie Gothic 4 jednak mi się spodobała, po drugim podejściu nawet bardzo. Mam tylko pewnie totalnie bezsensowną nadzieję, że to pierwszy i ostatni DLC do Arcani, a już na pewno "tak duży", bo bardzo bym się wkur...rzyła wiedząc, że jowood zamiast sprzedać kompletną grę, wolał podzielić na części - rzekome DLC i w ten sposób wydrzeć jak najwięcej kasy za, powiedzmy sobie szczerze, niedopracowany produkt (błędy, bugi, w tym graficzne i spadki fps). Wystarczy, że gra jest zabezpieczona pokopanym securomem (taa, już się ciesze z ewentualnych problemów z cofnięciem autoryzacji przy wymianie sprzętu albo awarii pc)...
Na dodatkowe obszary z innych wysp bym nie liczyła, a to, że nie widziałeś wulkanicznych gór w podstawce, to efekt tego, że zostały wycięte jak miasto Setariff bądź dopiero dorobione specjalnie do dodatku xD Na mapce Argaani są dwa dość spore obszary, które raczej zostaną wykorzystane, a leżą między dżunglą i bramą do Setariff z tym nadgorliwym strażnikiem a Thorniarą.

Kobieta zmienną jest, czyli jak z przeciwniczki przygód nowego Bezimiennego stałam się ich fanką...
RPG
Kitty jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 13-12-10, 14:29   #3
Bartek P
Krwiopijca

Bartek P awatar

Talking NIE MA MOWY

Ja na 100% tego dodatku nie kupie,ponieważ jak sporo osób zauważyło Setarif zostało wycięte z podstawowej wersji gry,więc nie widze powodu dla którego powinienem płacić 2 razy za "całą" gre tym bardziej że mam EK , poza tym mam nadziej że poprawią parę rzeczy bo i tak mam zamiar zagrać...
RPG
Bartek P jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 13-12-10, 14:30   #4
Tizgar

Tizgar awatar

Domyślnie

Hmm jak ja zawsze krytycznie ale jest jeden + brak w nazwie gothica no w końcu.

Kupować nie mam zamiaru bo to jest tak jak zmierzchu bogów z tym ze w przypadku zb dostałem go w prezencie :P

Według mnie próba ratowania tej gry jest bezcelowa, ale pozbycie się nazwy gothic ma sens bo przynajmniej robią oddzielną grę to może mieć przyszłość ale póki ma jakieś powiązania do gothica to ta gra jest spalona.

Mam zdanie podobno do ludzi z redakcji rożnych strony które prezentowały video recenzje arcani, 2 szansy tej grze nie dam, bo nie zasługuje na to.
RPG
Tizgar jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 13-12-10, 15:13   #5
Szlugi12
Czarny Goblin

Szlugi12 awatar

Domyślnie

A ja z niecierpliwością czekam na ten dodatek, Arcania G4 mi się bardzo spodobało, może nie przewyższa G1 czy G2, ale w sumie nie jest tak źle, jak sobie każdy wyobrażał, na 100 % kupię :>
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 13-12-10, 16:38   #6
Platis
Krwiopijca

Platis awatar

Domyślnie .

Na początek bardzo dziękuje modom za danie do tego działu mego tematu. Gdy go robiłem po prostu nie było tego działu. Powiem jeszcze koleżance:Zobacz YouTuba. Zostawili tam kawałki daszków . Dlatego myśle ,że wulkan to już inna wyspa . No bo co ? już zapomnieli ?Wyspy południowe to Argaania i małe Feshyr ? Wątpie. Chyba że wyspy idą na 2 dodatek (zapowiadają 2)
a i jeszcze nasi oldschoolowi friendsowie. Tu mam nadzieje że będzie nie tylko Thorus i Lee ( ciekawe kto dubbinguje Lee skoro teraz Kopczyński podkłada pastucha) może jeszcze Lares,Angar? Albo Andre,Garvell(w G2 chciał zrobić łódź)
P.S. Nie wiecie czy dodatek będzie po polsku ? tzn. Pełna z dubbingiem nie jakaś kinówka jak Risen czy bez głosu jak na modach?
Pozdrawiam,Platis
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 13-12-10, 18:23   #7
Nederland
Black Swan

Nederland awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Platis
P.S. Nie wiecie czy dodatek będzie po polsku ? tzn. Pełna z dubbingiem nie jakaś kinówka jak Risen czy bez głosu jak na modach?
Najpewniej wyda go CDP, więc będziemy mieli do dyspozycji typowy, kiepski dubbing i być może wersję kinową - tak jak w przypadku podstawowej wersji gry.
Nederland jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 13-12-10, 19:24   #8
Macrentofeth
slugabeliara

Macrentofeth awatar

Domyślnie

tej, polski dubbing nie byl taki zly, zreszta nie wiem jak ty mogles z angielskim plytkim jak modelka dubbingiem czuc sie dobrze w niemieckiej grze. juz polski bardziej pasuje do tego swiata, ale dopiero przy niemieckim bys mogl 'poczuc' germanski klimat

Gothic Multiplayer | Gothikowy Celebryta | ELEX
RPG
Macrentofeth jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 13-12-10, 19:41   #9
Nederland
Black Swan

Nederland awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Mac
tej, polski dubbing nie byl taki zly
No, poza tym, że niektórzy sprawiali wrażenie, jakby po raz pierwszy dubbingowali tę grę, albo inaczej - nigdy w nią wcześniej nie grali, a sam poziom aktorstwa stał na poziomie polsatowskiego "Dlaczego ja?", nie był taki zły, racja.
Cytat:
zreszta nie wiem jak ty mogles z angielskim plytkim jak modelka dubbingiem czuc sie dobrze w niemieckiej grze.
Jasne, wszyscy patrzą na narodowość twórców gry, bez tego nie ma zabawy.

Ja pozostanę przy ewentualnej wersji English VO, grę kupię.
Nederland jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 13-12-10, 19:54   #10
Macrentofeth
slugabeliara

Macrentofeth awatar

Domyślnie

Jak CDP nie potrafi zadbac o dobrego rezysera ktory kaze czytac aktorom zisza i zardas to potem jest niski poziom.

Gothic Multiplayer | Gothikowy Celebryta | ELEX
RPG
Macrentofeth jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 13-12-10, 20:11   #11
Assargadon
Chrząszcz

Domyślnie

Nie narzekajcie, przynajmniej BYŁ dubbing a nie to co w Risenie. W Polsce gry powinny być po polsku. Mam nadzieję, że zdubbingują także US.
RPG
Assargadon jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 13-12-10, 21:31   #12
Nederland
Black Swan

Nederland awatar

Domyślnie

Zachwycać się orzechem w gównie, bo to nadal orzech. Nie ma to jak pozytywne myślenie.
Nederland jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania