Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > Dzieje Khorinis
Przeładuj stronę Gothic II Dzieje Khorinis

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 21-10-10, 23:37   #601
Elem
Zindoktrynowany

Elem awatar

Domyślnie

Maximus , Leon czy wy robicie jakieś Konklawe? Jakieś 10 stron temu pisałem do Darka: "Jeżeli pytania będą Cię męczyć - daj znać". A zajmę się tym. Jak odpowiada to odpowiada. Choć myślę, że moje pytanie nie jest 'gupie'. Czy Lars ma coś wspólnego (prócz imienia) z Nordarczykiem z G3.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-10-10, 15:23   #602
MaximusTDM
Czarny Goblin

MaximusTDM awatar

Domyślnie

Nie, no, pytania typu kim jest lars, albo ile będzie gildii/jakie będą miały znaczenie itp. to są normalne pytania. Ale pytanie czy 1231411 NPC z kolei, który powiedział 10 linijek tekstu będzie miał jakieś znaczenie w modzie jest wg. mnie śmieszne. Po prostu charakter pytań nie wskazuje na to, że są one kierowane po to, by rzeczywiście się czegoś dowiedzieć, ale po to by nabić sobie posta.

Załóżmy, że przychodzi nowy user, który o modzie nie słyszał. Chce się jak najwięcej dowiedzieć. Jest pierwszy post Darka w tym temacie, z info o modzie, OK, ale ten post został napisany dość dawno temu. Jak ma dowiedzieć się czegoś więcej? A, no czyta sobie ten temat. I nagle wyskakuje mu 50 stron zawalonych pytania, które tak naprawdę mało obchodzą takiego usera. A na tych 50 stronach próbuje wśród wielu, wielu pytań znaleźć jakieś info od Darka, czy choćby screen.

PS : Nie twierdzę, że 100% pytań to nabijanie postów, bo niektóre pytania są naprawdę sensowne i mogę się z nich dowiedzieć też czegoś inni fani, ale pytań-nabijaczy też jest dość sporo.

RPG
MaximusTDM jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 24-10-10, 01:51   #603
Smok Ożywieniec
Czarny Goblin

Smok Ożywieniec awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Elem Zobacz post
Lars... To ten sam Lars z G3, ten Nordmarczyk z Silden?
Cytat:
Napisał Elem Zobacz post
Czy Lars ma coś wspólnego (prócz imienia) z Nordarczykiem z G3.
Mogę Ci odpowiedzieć za Darka. Nie, to nie jest ten sam Lars. Jakiś czas temu pytałem go o to (na tym forum lub na ich forum, nie pamiętam już) i dostałem odpowiedź, że to imię to zwyczajny zbieg okoliczności.

-Dlaczego kucharze faceci są lepsi od kobiet?
Bo żeby zrobić prawdziwy żurek, trzeba mieć jaja.
RPG
Smok Ożywieniec jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-10-10, 17:35   #604
Rafvan
Chrząszcz

Domyślnie

1.ja mam takie pytanie: czy będzie nawiązanie do Mrocznych Tajemnic?
2.Jeśli tak to czy Serwin będzie łuczarzem w Khorinis?
3.czy będą przemytnicy?
4.będzie jakiś wątek z Ur-Shakiem albo jemu podobnemu?
5.będzie wątek o tym, jak bezi trafił do Kolonii?
6. będzie wiadomo dlaczego kamienie ogniskujące są tam gdzie są i skąd one się wzięły
RPG
Rafvan jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-10-10, 18:34   #605
sir Blacha
Czarny Goblin

Domyślnie

I jak wiadomo juz kiedy ok. bedzie wydany ten mod?
I moge link do demka?
RPG
sir Blacha jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-10-10, 18:39   #606
paladyn88
Jaszczur

paladyn88 awatar

Domyślnie

Demo dzieji khorinis nie istnieje
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 27-10-10, 18:47   #607
Maniek1000
Chrząszcz

Domyślnie

Cytat:
Cztery Świątynie Beliara:

Dawno temu, Beliara - Bóg ciemności, stworzył cztery świątynie, które były głównymi siedzibami jego pomiotów. Magowie Ognia i Paladynowie nie mogli pozwolić na swobodne działanie Świątyń, więc znalezli dwie i zniszczyli. Po czym kolejne dwie zniknęły. Ostatnimi czasy jedna z nich powróciła. Był nią Dwór Irdorath. Bezimienny z pomocą Xardasa i swoich przyjaciół odnalazł wyspę, na której znajdował się Dwór, i zniszczył go. Zabijając Czarnego Maga - sługę Beliara, Smoka Feorarona i Smoka-Ożywieńca, Świątynia traci swą moc i upada. Trzy z czterech Świątyń upadły... czwarta pozostała...
http://tawerna-gothic.org/dwor-irdorath-g2
Czy będzie wątek o tych świątyniach?
RPG
Maniek1000 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-10-10, 12:49   #608
ElRevan
Zębacz

ElRevan awatar

Domyślnie

To ja zadam kolejną serię pytań.

1: Czy przed powstaniem bariery, handel bagiennym zielem będzie kipiał jak tralala ?

2: Będzie pokazane za co Gorn i ewentualnie lester trafili do koloni ?

3: Tak jak ktoś na poprzedniej stronie pytał. Odnoszę wrażenie że Vaduz będzie wyspą handlową taką samą jak Khorinis, this is true ?

4: Co z Sekobem ? Pojawi się on i jego słynna bajeczka. "Susza zniszczyła moje plony !" ?

5: Czy w karczmie Orlana będzie zabawa do dna jak z G2NK ? Jeśli tak to będzie można obstawiać zakłady ?

6: Pamiętam, że w którejś serii pytań pytano o Jarkendar. Coś wiadomo co z tą krainą będzie ?

7: Tak jak ktoś nie dawno spytał, będzie wątek z Dworem Irdorath i pozostałymi świątyniami Beliara ?

8: Czy w starym obozie, będą istnieć cienie ?

9: Czy w starej kopalni będą problemy z pełzaczami ?

10: Będzie pokazany motyw jak Y'Berion dostaje olśnienia i zakłada obóz na bagnie ?

To tyle.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-10-10, 16:02   #609
Parcifal
Krwiopijca

Domyślnie

Pragnę zaznaczyć, że akcja moda kończy się, zaraz gdy powstaje bariera. Więc taki Y'Berion nie mógł zakładać obozu na bagnach, skoro jest pod czujnym okiem strażników, którzy by go nie puścili wolno, by zakładał sektę tylko by harował w kopalniach. Lester zaś wspominał, że przebywał w koloni 2 lata, więc nie mógł trafić do kolonii 10 lat wstecz. Tak samo z Cieniami. To jest kasta założona przez więźniów, nie przez żołnierzy króla.
I sprawa Sekoba. Gdyby był gównianym dzierżawcą, no to w Gothicu 2 byśmy go nie spotkali. Więc raczej musi być godny zaufania i nie powinien mieć tej swojej bajeczki o suszy.
No i na pewno taki Rukhar, który stworzył konkurs "Do Dna" będzie mieszkał 10 lat w tej gospodzie. A po za tym straż wcześniej czy później dowiedziała się o tym hazardzie.
Więc apeluję, żeby zadawać sensowniejsze pytania.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 30-10-10, 15:56   #610
Lester2515
Krwiopijca

Lester2515 awatar

Domyślnie

przechodzilem Gothica od nowa i przypomnial mi sie pancerz z rudy i URIZIEL mial go general podczas bitwy z orkami moze bedzie cos z tych 2 rzeczy gdzies ukryte w Gorniczej Dolinie ?
RPG
Lester2515 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 30-10-10, 21:07   #611
Smok Ożywieniec
Czarny Goblin

Smok Ożywieniec awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Maniek1000 Zobacz post
Owszem będzie. Dark już jakiś czas temu odpowiadał na to pytanie w tym temacie. Klik!

-Dlaczego kucharze faceci są lepsi od kobiet?
Bo żeby zrobić prawdziwy żurek, trzeba mieć jaja.

Ostatnio edytowane przez Smok Ożywieniec : 30-10-10 o 21:10.
RPG
Smok Ożywieniec jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 02-11-10, 22:21   #612
Dark.
Jaszczur

Dark. awatar

Domyślnie

Na wstępie dziękuje niektórym osobom za wyręczenie mnie w odpowiedziach i zwrócenie innym uwagi (vide 100000 pytanie o jharkendar)
Cytat:
Napisał Saineic Zobacz post
Mógłbyś je wymienić? Czy może już to zostało zrobione w jednym z wcześniejszych postów?

Nie chcę za bardzo męczyć pytaniami ale czy będzie podział na gildie większe (np. paladyni, magowie, najemnicy) i mniejsze (złodzieje) jak to było w G2? Wtedy można by było dołączyć tylko do jednej dużej i kilku małych.

Jeszcze jedno denerwujące pytanie: Czy nie uważacie, że wasz projekt jest zbyt duży? Duża ilość gildii i innych aspektów gry może spowodować problemy z ogarnięciem wszystkiego.
Paladyni, strażnicy miejscy, strażnicy w kolonii, piraci, bandyci, assasyni, magowie ognia, magowie wody, łowcy smoków, obywatele, magowie przemiany, najemnicy (w dosłownym tego słowa znaczeniu), więźniowie, gildia złodziei, marynarze, myśliwi, drwale, farmerzy i jeszcze inne.
Podział może będzie, może nie. Narazie zajmujemy się wieloma innymi ważnymi aspektami i ten problem odkładamy na potem.
Duży? Wszystko to kwestia dobrej organizacji pracy
Cytat:
Napisał Astanela Zobacz post
1. Czy rodzinne miasto Larsa będzie bardziej w stylu miasta handlowego jak Khorinis (oczywiście za czasów świetności) czy może zwykłą niedużą osadą albo może macie inne plany?
2. Odnośnie samego przybycia do Khorinis, wiem, że Lars przypłynie statkiem pytanie brzmi, czy po dotarciu na miejsce będziemy stali od razu w porcie, czy będziemy na statku i trzeba będzie z niego zejść a może przewidujecie cumowanie statkiem w pobliżu portu i przypłynięcie do niego łodzią?
3. Odnośnie tarczy czy użytkowanie ich będzie jakoś związane z umiejętnościami np. większa zręczność = lepsze odbijanie ciosów, większa siła = ułatwienia w "manewrowaniu" tarczą?
4. Odnośnie nowych potworków, czy będą potworki występujące tylko w jednej lokacji np. jakaś tam odmiana zębacza ,która występuje tylko obok plaży morskiej w GD?
1. Miasteczko Larsa to zaledwie kilka chatencji, a miasto główne Vaduz (oddalone o kilometr) będzie kunsztem dla oka i czymś podobnym do tego co widzieliście na screenach z różnych niemieckich modów. Będzie to miasto jak miasto, życie i biznes skupia się wokół mieszkańców, dodatkowo kręci się handel węglem i eksport rudy.
2. Będzie jakiś filmik (dużo lepszy od tych z G1-G2) a zaczniemy na mostku łączącym statek z brzegiem
3. Tak
4. Tak

Cytat:
Napisał Elem Zobacz post
Lars... To ten sam Lars z G3, ten Nordmarczyk z Silden?
Niet
Cytat:
Napisał Girion1997 Zobacz post
A co będzie w miejscu gdzie jest obozowisko w którym siedzi Dragomir?A tam gdzie zabijamy wilki dla Pepe co to będzie za miejsce?
Tam gdzie Dragomir będzie obóz myśliwych, natomiast tam gdzie Pepe będzie coś innego

Cytat:
Napisał Saineic Zobacz post
Można gdzieś znaleźć screeny, filmiki przedstawiające konkretne lokacje (stary/nowy obóz, khorinis, farmy)?
Zrobię ci tą przyjemność i wyśle ci jakieś obrazki na pw.

Cytat:
Napisał Rafvan Zobacz post
1.ja mam takie pytanie: czy będzie nawiązanie do Mrocznych Tajemnic?
2.Jeśli tak to czy Serwin będzie łuczarzem w Khorinis?
3.czy będą przemytnicy?
4.będzie jakiś wątek z Ur-Shakiem albo jemu podobnemu?
5.będzie wątek o tym, jak bezi trafił do Kolonii?
6. będzie wiadomo dlaczego kamienie ogniskujące są tam gdzie są i skąd one się wzięły
1. Niczego takiego nie planujemy
2. j/w
3. j/w
4. Tak oj tak
5. Nie
6. Hmm przecież to już było wiadomo w G1, jeśli chodzi Ci jednak o "pokazanie tego w modzie" to tak

Cytat:
Napisał Maniek1000 Zobacz post
Będzie

Cytat:
Napisał ElRevan Zobacz post
1: Czy przed powstaniem bariery, handel bagiennym zielem będzie kipiał jak tralala ?
2: Będzie pokazane za co Gorn i ewentualnie lester trafili do koloni ?
3: Tak jak ktoś na poprzedniej stronie pytał. Odnoszę wrażenie że Vaduz będzie wyspą handlową taką samą jak Khorinis, this is true ?
4: Co z Sekobem ? Pojawi się on i jego słynna bajeczka. "Susza zniszczyła moje plony !" ?
5: Czy w karczmie Orlana będzie zabawa do dna jak z G2NK ? Jeśli tak to będzie można obstawiać zakłady ?
6: Pamiętam, że w którejś serii pytań pytano o Jarkendar. Coś wiadomo co z tą krainą będzie ?
7: Tak jak ktoś nie dawno spytał, będzie wątek z Dworem Irdorath i pozostałymi świątyniami Beliara ?
8: Czy w starym obozie, będą istnieć cienie ?
9: Czy w starej kopalni będą problemy z pełzaczami ?
10: Będzie pokazany motyw jak Y'Berion dostaje olśnienia i zakłada obóz na bagnie ?
1. Nie
2. Zobaczysz, pojawi się każdy
3. W pewnym sensie tak, mieszka tam za dużo ludzi, żeby mogła to nie być wyspa gdzie kwitnie handel
4. Sekob żyje i ma się dobrze się
5. wyzej ktos wyjasnil
6. Pytano się o to conajmniej 50 razy i rzygam już tym pytaniem
7. Tak
8. Nie
9. W każdej kopalni są problemy z pełzaczami
10. Nie, bo stało się to kilka lat po powstaniu bariery

Cytat:
Napisał Lester2515 Zobacz post
przechodzilem Gothica od nowa i przypomnial mi sie pancerz z rudy i URIZIEL mial go general podczas bitwy z orkami moze bedzie cos z tych 2 rzeczy gdzies ukryte w Gorniczej Dolinie ?
Jaki generał? o co chodzi?
RPG
Dark. jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania