Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Inne > Fantastyka
Przeładuj stronę Eragon

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 19-08-10, 14:03   #61
Immi
Krwiopijca

Immi awatar

Domyślnie

Czytałem Eragona i imo jest to bardzo dobra książka. Co prawda wątpię żeby się przebił przez popularność Harrego Pottera czy Władcy Pierścieni. W sumie WP nie warto porównywać do Eragona. Jednak historia chłopca ze smokiem jest warta uwagi, mi się spodobała. Co do filmu... moim zdaniem jest beznadziejny. Nie oddaje tego klimatu co książka.

Ostatnio edytowane przez Immi : 19-08-10 o 14:08.
RPG
Immi jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 28-02-11, 18:24   #62
Olu$ka
Chrząszcz

Olu$ka awatar

Smile

No kurde, przestańcie ciągle pisać jaki "Eragon" jest zły i niedobry. Sądzę, że połowa z was a może i więcej nie przeczytała tej książki. Ja mam 13 lat i sama książka bardzo mi się podoba. Sama piszę książkę i to od razu nie oznacza, że 13-latka napisze złą książkę. Może nie będę miała składni, jak dorośli pisarze, ale zawsze coś. Chcę przez to pokazać, że co z tego, że "Eragona" napisał 15?? Co w tym złego?? Ja nie lubię SW, a "Eragon" bardzo mi się podoba. Nie jest tak źle. Najbardziej podoba mi się smoczyca Eragona. Jeden chłopiec... Jeden smok... Świat pełen przygód... "Eragon" nie ma samych wad, ale ma i zalety, których tutaj nie będę wymieniać, ponieważ nie starczy mi miejsca.

Eragona nie czytałem i nigdy nie sięgnę po tego gniota, bo słyszałem same niepochlebne recenzje. Jedynie mój kolega(półanalfabeta) kupił tę książkę i był zachwycony.
Warto dodać, że książeczka napisana jest przez 15latka, który całe życie spędził w domu, nie chodząc do szkoły. Jego rodzice uczyli go indywidualnie, chłopiec nie posiada przyjaciół(dlatego postaci w jego książeczce są wyjątkowo nieautentyczne). Nie można też pominąć faktu, że jego rodzice pracują w znanym wydawnictwie i praktycznie dzięki ich znajomościom, wpływom i reklamie wydano tego gniota.

Weź najpierw tą książkę do ręki i przeczytaj a nie od razu tylko dzięki reklamą i wpływą wydano tego gniota. Weź sie wypchaj słomą, przeczytaj tą książkę i dopiero wtedy sie wypowiadaj. A nie mój kolega półanalfabeta był zachwycony!! Jak można sobie wyrabiać opinie na podstawie wypowiedzi innych ludzi!! WYPCHAJ SIĘ SŁOMĄ!!!!!!!!

Nie piszemy dwóch postów pod rząd, nie atakujemy innych userów - dop. Lifu

Ostatnio edytowane przez Lifu : 01-03-11 o 09:36.
RPG
Olu$ka jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania