Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Inne > Hyde Park > Gry
Przeładuj stronę Abe

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 29-06-05, 13:08   #1
MaRay
Demon

MaRay awatar

Domyślnie

Witam. Domyślam że mało albo nikt z Was nie bedzie widział o jaką gre chodzi ( bo nie była to bardzo wypromowana gra ) ale moze sie myle wiec zakladam ten temat. Otuż chodzi o Oddworld: Abe's Oddysee i Exoddus ( Abe'a mam w avatarku :P ). Jest to gra logiczno zrecznosciowa. I jak dla mnie jest super... bardzo wciagajace zagadki - niektore latwe a niektore trudne...bardzo :P. Ogolnie chodzi o to żeby uwalniac towarzyszy z jakichs tam fabryk ( fabula wydaje sie bardzo plytka i maloorginalna ale zeby zrozumiec trzeba zagrac - gra teraz jest warta jakies ... 20 moze 10 zl ). Ale najlepszy jest wg mnie humor w tej grze :P. No jak zobaczycie glownego bohatera( np. na moim avatarku ) to mozna sie zasmiac :P. Wypowiedzcie sie czy znacie te gre a jesli graliscie to co o niej sadzicie ?
RPG
MaRay jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-06-05, 13:51   #2
Merc
Polna Bestia

Domyślnie

Rzeczywiście, Oddworld Inhabitants nie zadbali o jakąś szczególną reklamę swojego dzieła... ale w sumie to dobrze, nigdy nie lubiłem przereklamowanych produktów.
A jeżeli chodzi o samą grę... mam dwójkę(Exoddusa),a Oddysee znam tylko z dema, i sądze, że jest świetną grą.Głównie za oryginalne uniwersum i ciekawą ideę gry:nie przypominam sobie, abym w innej grze uwalniał ziomków za pomocą ptasich portali, albo abym musiał pokonywać ścieżki zdrowia w grobowcach starożytnych wojowników opanowanych przez dzikie zwierzęta, które
nie przypominają mi żadnych innych żyjących w rzeczywistości. Niektórym może się nie podobać osadzenie gracza w środowisku 2D,
ale mi to nie przeszkadza. A zagadki dla mnie nie są szczególnie trudne, jedyne czego wymagają od gracza to nieco oleju w głowie i
trochę zręczności. No bo jeżeli nie posiadamy tychże cech, to operacja uwolnienia zniewolonych Mudokonów lub przejścia z jednego
odcinka do drugiego(Path)kończy się śmiercią Abe'a lub jego pobratymców. Dla mnie jedyną wadą O:AE jest nuda panująca w środkowej części rozgrywki(święte lasy Nercum oraz wspomniane grobowce Mudokońskich wojowników).Ale mimo wszystko dla mnie gra jest całkiem grywalna.Fanowie przygodówek/platformówek mogą się nawet na nią skusić .
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-06-05, 13:58   #3
Dapis
Golem

Dapis awatar

Domyślnie

'Witam. Domyślam że mało albo nikt z Was nie bedzie widział o jaką gre chodzi ( bo nie była to bardzo wypromowana gra ) ale moze sie myle wiec zakladam ten temat.'

Ja myśle , że ludzie interensujący się grami komputerowymi napewno znają tę grę.Lecz to prawda ,że została słabo wypromowana jak na produkt takiej jaosci

Abe ' s jak ja się kiedyś w to zagrywałemTa gra jest naprawde świetna(w tamtych czasach).Naprawde na tamte czasy grafa była super... fabuła niczego sobie i ciekawy główny bohaterZaszye usta i próba uwolnienia swoich pobratańcówAch... kiedyś to robiniono wspaniałe gry:P
RPG
Dapis jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-06-05, 15:30   #4
Ice Shark
Zbanowany

Wyślij wiadomość przez AIM do Ice Shark
Domyślnie

Ja też grałem i choć nie lubię gier tego rodzaju to ta nawet mi się spodobała.
Najbardziej urzekły mnie rozmowy przeprowadzane za pomocą bodajże klawiszy 1....9. To było fajne. Albo wcielić się za pomocą telepatycznych mocy w jakiegoś strażnika i pójść tłuc drugiego
RPG
Ice Shark jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-06-05, 15:54   #5
Caleb
Zbanowany

Wyślij wiadomość przez AIM do Caleb
Domyślnie

Gra jest wyjechana!Świentie się w nią grało i chętnie bym zagrał znów, ale trudno ją zdobyć i wątpię, żeby działała pod XP.Wiedz, że są jeszce ludzie pamiętający o tej nieśmiertelnej grze-ten klimat, ten czarny humor-cudo!
RPG
Caleb jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-06-05, 16:01   #6
MaRay
Demon

MaRay awatar

Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Caleb@29-06-2005, 13:54
Gra jest wyjechana!Świentie się w nią grało i chętnie bym zagrał znów, ale trudno ją zdobyć i wątpię, żeby działała pod XP.Wiedz, że są jeszce ludzie pamiętający o tej nieśmiertelnej grze-ten klimat, ten czarny humor-cudo!
203155
Właśnie trudno ja zdobyc...a czy ktos wie gdzie mozna ja zdobyc?? bo a ktora miale mi sie gdzies zapodziala a bym sobie z wielka checia popykal :P
RPG
MaRay jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-06-05, 23:09   #7
Madderin
Looks CAN kill.

Madderin awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Madderin Wyślij wiadomość przez Yahoo do Madderin
Domyślnie

Mmm..Abe, heh w tą gre [a konkretnie demo] zagrywalem sie kiedys na starym PSX'ie do nieprzytomnosci..Pamietam ze mialem problem z przejsciem do konca planszy :P Ogolnie malo kto juz w to gra..dzieci nie znają klasyki wiec jak moga grac? Jesli chcesz zdobyc tą gre to wydaje mi sie ze pozostaje ci tylko jej sciagniecie z netu, watpie by pierwsza czesc byla dostępna do kupienia...
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania