Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Inne > Hyde Park > Gry
Przeładuj stronę Jaką grę byście zrobili ...

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 23-03-05, 20:07   #1
Pippin
Czarny Goblin

Pippin awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Pippin
Domyślnie

Chyba nikomu nie trzeba niczego wyjasniać - jaką grę chcielibyście zobaczyć (post w kolorze zielonym), a jaką zrobić (kolor szary) ?

Wygląda to tak :

Chciałbym, aby ukazała się gra taka i owaka, bla, bla, bla, bla ...

... bla,bla,bla.

Gra w którą chcielibyście zagrać.

Gdybym potrafił, to zrobiłbym grę, która polegałaby na bla, bla, bla ,bla ...

... bla, bla, bla .

Gra, którą byście chcieli zrobić i pochwalić się światu :].
RPG
Pippin jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 24-03-05, 15:26   #2
Caleb
Zbanowany

Wyślij wiadomość przez AIM do Caleb
Domyślnie

Gdybym potrafił, to zrobiłbym grę, która polegałaby na...wróć.Ja już robię grę i to nie pierwszą.Nie wiem czy ta-znaczy Hinora się wogóle ukaże bo nie mam do niej siły.Ma być to bowiem pełnokrwisty RPG z goblinami,potworami,lochami,smokami,elfami,orkami i wszystkim innym co gra osadzona w świecie fantasy powinna mieć.Tyle, że nie jest to łatwa robota .Chciałbym jeszce zrobić jakiś dobry survival-horror.
RPG
Caleb jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 24-03-05, 23:41   #3
slawi

slawi awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do slawi
Domyślnie

[color=gray]Ja to bym chcial taka gre typu GTA tylko ze przez neta. Czyli np. cale Stany Zjednoczone i tysiace graczy: dobrzy - policjanci ; źli - bandyci. Wiele miast zeby bylo, tylko ze kazde miasto bylo by powiedzmy takie jak Vice City. I zeby nie bylo tylko strzelaniny itp. tylko zeby byla fabula jakas cos kolo RPG, nastapne poziomy to np. straz miejska -> kapitan -> szef policji - cos takiego. No i zeby bron byla ciezko dostepna dla bandytów. [color=gray] (no i nara, niewiem jak zrobić szary kolor :P )

RPG
slawi jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-03-05, 15:59   #4
kosa
Jaszczur

Wyślij wiadomość przez AIM do kosa
Domyślnie

moja gra wygladala by tak ze obracala sie w swiecie fantasy byly by rozne nacje (orkowie, ludzie, lesne elfy, mroczne elfy itp.) i ich maiasta do ktorych mielibysmy wolny wstep ale nie w kazdym bylibysmy mile widzani poprostu gigantyczny swiat duzo miast ciekawe zadania pory roku miesiace tygodnie
Nieprzeczytane 28-03-05, 23:24   #5
hrymniak

hrymniak awatar

Domyślnie

Pierwszą grę z wampirami w której nie giną od żelaznych kul Takich bzdur typu, wpakują w wampira ołów to umrze, jest za duzo! Co innego od kul ze srebra. Njlepiej, jaby otoczenie było zintgrowane, w uliczkach zaczepiały nas głupie drechy.. hehehe Trzeba by było chronić sie przed słońcem... Kurka, takie mroczne giery lubię najbardziej
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 13-06-05, 17:25   #6
Master of Gothic
Chrząszcz

Unhappy

Ja bym chciał zobaczyć taką gre w której tysiące graczy gra w wirualnym mieście.Wiecie kupujemy dom,mamy prace itp.Ale to wszystko podane z przymrużeniem oka (obok lądują UFO i tym podobne )
Byłyby takie ,,rasy,, jak człowiek dobry,człowiek zły.złodziej,morderca.kapłan,robotnik,uczeń itd.Fajnie by było sobie robić jaja w wirtualnej pracy,np.oplucie szefa ,podpalenie szkoły/pracyitp.
RPG
Master of Gothic jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 21-06-05, 20:44   #7
Ojciec Redaktor
Kąsacz

Skąd: z Żagania (małe miasto niedaleko Żar i Zielonej Góry)
Wyślij wiadomość przez AIM do Ojciec Redaktor Wyślij wiadomość przez MSN do Ojciec Redaktor
Domyślnie

Fajna byl by FPP o obydwu wojnach światowych. Dla każdej wojny bylo by 6 kampani. W sumie 12, a to sporo. 1 kampania byla by dluga jak caly call of duty. Jesli ktos gral w call'a to wie ze nie byla to zbyt dluga gra, ale dluszzsza 12 razy to wiecie. Troche by zajelo przejscie jej . Dla kazdej wojny byly by 3 kampanie dla tych "dobrych" i tych "zlych" . To bylo by cos.

RPG
Ojciec Redaktor jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 21-06-05, 21:22   #8
Balduran
Polna Bestia

Wyślij wiadomość przez AIM do Balduran Wyślij wiadomość przez MSN do Balduran
Domyślnie

heh, ja bym zrobił RPG z widokiem TPP, przy czym teren gry obejmował by cał wszechświat , możnaby tam robić co tylko byśmy chcieli, zaczynało by się w naszych czasach, potem dzięki magi bądź technice możnaby się przenośić w czasie i przestrzeni, jedną z możliwości byłoby m.in. przeniesienie się na Ardę, Nevendaar, Faerun i inne światy Fantasy, ale też planety ze Star Wars, ogólnie symulator życia ze sporą domieszką fantazji

O môr henion i dhű: Tiro! Ęl eria e môr, Ai! Aníron Serena...
RPG
Balduran jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 21-06-05, 23:13   #9
Arthoor
Cieniostwór

Wyślij wiadomość przez AIM do Arthoor Wyślij wiadomość przez MSN do Arthoor
Domyślnie

Hmmm a więc tak:
Chciałbym zobaczyć prawdziwego cRPGa dziejącego się Faerunie i obejmującego CAŁY Faerun wraz z nielicznymi planami(to nieco niemożliwe ale być może...) z takimi możliwościami jak w Oblivionie i w systemie D&D

Cóż,to by była gra jako symulacja życia człowieka w średniowiecznej Europie.Byśmy tworzyli postać z jakiego kraju ma być i jakiego stanu,po czym wędrując poprzeż uniwersytety,biorąc udział w krucjatach itp szukali miejsca załużonego w historii....Tak,taką grę chciałbym stworzyć

"...And I wish I could steal it
And I wish I could feel it
Abduct it, corrupt it
But I never can
I never can..."
RPG
Arthoor jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-06-05, 20:23   #10
Bedi
Krwiopijca

Bedi awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Bedi
Domyślnie

ja zrobiłbym (o ile jest to wogóle możliwe) gre FPP(najlepiej w realiach WW][), która byłaby "prawdziwą wojną" tzn. w bitwach uczestniczyłoby tysiące jednostek a nie jak teraz po 10-max100 piechociaży . Mogłaby to być gra SP lub MMOFPP
RPG
Bedi jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-06-05, 14:36   #11
Dapis
Golem

Dapis awatar

Domyślnie

[quote]

ja zrobiłbym (o ile jest to wogóle możliwe) gre FPP(najlepiej w realiach WW][), która byłaby "prawdziwą wojną" tzn. w bitwach uczestniczyłoby tysiące jednostek a nie jak teraz po 10-max100 piechociaży . Mogłaby to być gra SP lub MMOFPP

199897

Przydała by się taka gra , ja też lubie gry osadzone w 2WŚ. Ja bym stworzył gra RPG.Podobnął do Gothica lecz z dużo ciekawszą fabuła , świetną grafiką i z przepięknymi lokalizjacjami.Mało jest RPG.Naprawde to duży błąd !!Dużo ludzi kocha ten gatunek gier!!

RPG
Dapis jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-07-05, 19:56   #12
Peresik
Chrząszcz

Domyślnie

a ja takie cos

ja bym chciał zobaczyć grę 3w1 czyli : czasy z San Andreas lata 90 widok i sterowanie z Gothic 2 a rodzaj rozgrywki z SIMS :P żyjemy sobie chłopkiem (albo "oną") i kupujemy domek znajdujemy prace i takie tam najlepiej jakby to byla gra bez konca tzn. gosc zyje iles tam lat potem ginie i mam next pokolenie : jak sobie zrobilismy
RPG
Peresik jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania