Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > Czas Zapłaty
Przeładuj stronę Czas Zapłaty - Informacje ogólne

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 21-07-10, 18:00   #313
Luke
Ognionośca

Luke awatar

Domyślnie

Tej, panienki, opamiętać się. Od wyzywania nie jest tutaj nawet ShoutBox. Ogólnie tym razem tylko upominam: piszcie po polsku. Proszę. Ja rozumiem, że nawzajem jesteście w stanie przyswoić bełkot innych gimnazjalistów, ale to, że aptekarze potrafią przeczytać pismo lekarskie, nie usprawiedliwia bazgrania tych drugich

RPG
Luke jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 21-07-10, 18:37   #314
pogoniarz5
Polna Bestia

pogoniarz5 awatar

Domyślnie

Czas Zapłaty Wersja z nowym obozem jest do bani ale taka ktora jest tu opisana to moze bym się skusił!
RPG
pogoniarz5 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 21-07-10, 19:24   #315
MaximusTDM
Czarny Goblin

MaximusTDM awatar

Domyślnie

Ja jako fan mogę powiedzieć tak : Czas Zapłaty zaplusował u mnie przede wszystkim nowymi czarami i możliwością make-up'u, a zaminusował tym, że znowu trzeba będzie biegać po kolonii (którą już serdecznie rzygam, że się tak wyrażę) i nawet jakby twórcy zmienili vobowanie na lepsze (co po screenach nie widzę), to po prostu jako spory fan znam już 90% kryjówek w Górniczej Dolinie, więc jeśli twórcy będą chcieli coś ukryć, to niestety, ale nie będzie dla mnie zaskoczenia, a także zabraknie tego poszukiwania czegoś, chodź ma to się pod nosem. Po prostu nie lubię już biegać po Kolonii, chciałbym coś nowego, chodź i tak jeśli twórcy zrobią taką długość moda jak zapowiadają, to jestem dla nich pełen podziwu (o ile będzie to czas nowych questów, a nie również Gothicowych), drugą rzeczą w jakiej CZ mi podpadło, to w miarę brzydko ovobowane tereny (chodzi mi o nowe miejscówki). Np. ten screen : http://i26.tinypic.com/6sqfic.jpg Miejscówka wygląda na nową (albo po prostu miejsce z Kolonii gdzieś w górach), co dla mnie brzmi dobrze, bo jak pisałem mam już dość Kolonii, ale jeśli chodzi o samo vobowanie, to tragedia. Miejsce nowe - OK, ale w oddali tylko jeden vob, a na ziemi ani jednego krzaczka, kamyczka, czy roślinki, którą by można zjeść. Chodź możliwe, że to jeszcze się zmieni, ale mnie to dość denerwuje (jako, że jestem spacerzystą) i wali po oczach. Dla innych to pewnie zwisa . Natomiast ten screen : http://i31.tinypic.com/2urxgrt.jpg jest niby ovobowany, ale za to włożono tu mało wyobraźni. 2 voby powielone 3 razy i to w rządku, już bym wolał pustkę . I 3 rzecz, która mi się nie podoba to wygląd menu. Jest co prawda wybuchane w kosmos (i szacun dla grafika, bo wygląda naprawdę (sorry za słownictwo) zajebiście), ale jak już pisałem w innym temacie - dla mnie straciło to Gothicowy klimat, teraz wygląda jak rodem z MoH'a no, ale myślę, że to kwestia gustu. Ah no i na oklaski zasługuje też muzyka, bo dość fajnie brzmi i nadaje klimat (taki w miarę wesoły).

To była taka moja mała opinia o tym modzie. Prosiłbym fanów żeby zaraz nie wyzywali mnie od najgorszych, bo lepiej wyrazić swoje zdanie i je rozpisać, niż gadać po prostu "ten mod to gówno, bo tak", "ten mod jest zajebisty" itp.

RPG
MaximusTDM jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-07-10, 12:09   #316
Parcifal
Krwiopijca

Domyślnie

Mod zapowiada się ciekawie. Nie razi mnie to, że będziemy biegać po tej samej kolonii. To akurat według mnie jest fajne. Powspominać stare dzieje i pooglądać różnice. "Czas Zapłaty" naprawdę zapowiada się imponująco, tylko ile można na niego czekać? 5 lat, to już cholernie za wiele. Za chwilę wszyscy mi wyskoczą z tekstami, że "Najpierw zrób swój mod i zobacz jaka to ciężka praca itp". Jak mniemam mod ma wyjść w kwietniu 2011? Już wolę, żeby wyszedł dziś z tą fabułą jaka jest zrobiona (bo na pewno dziś mod już wygląda świetnie, tylko poprawić bugi, a nie dodawać nowych lokacji itp.), niż czekać kolejny rok, aż zapomnę o istnieniu "Czasu Zapłaty".

PS: I Bezi5000 (czy jakoś tak). Weź przestać pisać w tym dziale, bo gdy czytam twoje posty o tym modzie i o innych, to aż mi się płakać chce. Z początku muszę przeznaczyć 5 min na rozszyfrowanie twego tekstu. Może i nie masz polskich znaków, ale przecinki i kropki mieć powinieneś. No i pisać z wielkiej litery. No i nie komentuj tego, co do ciebie napisałem, dobrze?
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-07-10, 13:42   #317
Vezone
Pan Cienia

Vezone awatar

Domyślnie

Ale jest użytkownikiem tego forum i się podpiszę pod jego petycją o bana dla ciebie. Jesteś kolejnym neo który najpierw mówi, że ten mod to będzie gówno a potem zmienia zdanie i pisze, że to będzie hit i tak w kółko. Wracając do daty premiery to nie jest napisane, że wyjdzie w kwietniu tylko DO kwietnia. Więc możliwe, że może wyjść nawet w tym roku.

Kinematograf Forum
Właściciel piętna cierpienia
RPG
Vezone jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 23-07-10, 15:46   #318
Alembik_Vina
Golem

Alembik_Vina awatar

Domyślnie

Ja już doniosłem na bana... ale szanowni moderatorzy nie reagują...
Wielu prostych, acz głupich userów wyrzucili za ich pytania i to mnie wkurza. Powinni wyrzucać tylko chamów. Bo wiecie, zdarzają się młodsi, którzy nie potrafią zbyt dobrze pisać...

A do czasu zapłaty... Macie jakieś linki do newsów? Ja nie śledzę ich strony bo ona się zdaje się od pierwszego kwietnia nie zmieniła. Jak macie jakiś link to prosił bym bardzo...

PS. MaximusTDM niestety mówi prawdę...
Alembik_Vina jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 23-07-10, 15:59   #319
Diego595
Polna Bestia

Domyślnie

fajny modzik
RPG
Diego595 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 23-07-10, 16:29   #320
Vezone
Pan Cienia

Vezone awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Diego595 Zobacz post
fajny modzik
Tylko skąd możesz wiedzieć, że jest fajny jak jeszcze nie wyszedł? Ano no tak trzeba było nabić posta więc się napisało byle co.

Kinematograf Forum
Właściciel piętna cierpienia
RPG
Vezone jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 23-07-10, 16:35   #321
osa100
Polna Bestia

osa100 awatar

Domyślnie

Według mnie będzie to najlepszy polski mod(osobiście uważam że przebije nawet MT).Te wszystkie nowości na pewno sprawią że będzie się chciało zagrać w Gothica po raz kolejny.No i jeszcze ogromnie zachęcające jest to że będzie można spotkać Beziego.Jestem ciekawy jakby ta rozmowa wyglądała...
Tylko czemu od 1 kwietnia nie ma żadnych informacji o postępach nad modem,jak robią tak dobrego moda to powinni informować na bieżąco jak idzie praca i ile to jeszcze potrwa.Poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń.
RPG
osa100 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 23-07-10, 16:50   #322
Parcifal
Krwiopijca

Domyślnie

To, że się spotka Bezimiennego to akurat wielkim plusem nie jest. W modzie "Straż Miejska" też go spotykamy, ale te rozmowy nie są wielce ciekawe. Wręcz przeciwnie. Moim zdaniem to spieprzyli. Mam nadzieję, że w tym modzie nie zepsują motywu z Bezimiennym. Ale tego się raczej nie dowiemy, bo mod chyba nie wyjdzie. A jeśli tak, to o nim zapomnimi.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 10-08-10, 19:26   #323
bezio5000
Krwiopijca

Domyślnie

no nie zamiast robic moda to oni se robia wakacyjna przerwe co za frajerzy inne grupy modderskie a nawet cale studia deweloperskie nie robia takich przerw powinni wykorzystac to ze maja wolne i zajac sie modem

Ostatnio edytowane przez bezio5000 : 10-08-10 o 19:34.
RPG
bezio5000 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 10-08-10, 20:36   #324
osa100
Polna Bestia

osa100 awatar

Domyślnie

a w du**e to mam ze robia wolno,oby zrobili dobrego moda bez bledow i bugow
RPG
osa100 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem